Nemocenská, jak to udělat?

Anonymní
12.10.20 14:44

Nemocenská,jak to udělat?

Ahoj. Prosim o radu.Jsem na neschopence skrz bolesti krční páteře a hlavy. Potřebuju protáhnout nemocenskou co nejvíc ( je to na dlouhé vysvětlování) když doktorovi řeknu že mě to stále pobolivá a elektroléčba moc nepomáhá, což je fakt, myslíte že mi to prodlouží nebo nee? jakou máte zkušenost? cpal vás doktor dokončení neschopenky nebo ne? jsem doma teď měsíc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10748
12.10.20 14:49

Hele, myslím, že s tímto tady neuspěješ. Buď Tě to bolí, a opravdu potřebuješ být doma, a pak mu řekni pravdu. Nebo si jen vymýšlíš a sem tam maličko něco cítíš, a chceš se vylhat, a pak je to zneužívání a nikdo Tě tu za to nepochválí.

Jinak obecně je to hodně doktor od doktora. Někteří jsou tak drsní, že odmítají svým pacientům i potvrdit test na covid (v MSK je to povinné), jiní Ti při každé bolístce nechají udělat pět vyšetření.

Za sebe doufám, že s „pobolíváním“ Tě požene. Mě toho pobolívá… :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
12.10.20 14:50

Začni vysvětlovat, jsem dost zvědavá, proč chceš zůstat dál doma i za moje peníze :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13585
12.10.20 14:52

To by mě zajímalo proč se ti nechce makat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
12.10.20 14:52

Chtěla jsem něco napsat, ale raději to nebudu komentovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18815
12.10.20 15:17

Zkusenost nemam, neboť nesimuluju 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
12.10.20 15:19
@Kriss Tina píše:
Zkusenost nemam, neboť nesimuluju 8)

Taky neumím lhát a vymýšlet si…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 15:25

Měla jsem úraz páteře - zlomený první krční obratel a několik hrudních. Hned jak jsem měla po rehabilitacích, které trvaly zhruba měsíc a z toho jsem měla jeden jedinej den napsanou elektroléčbu jinak nic, tak mi doktor řekl, že si mám zvykat na bolest a uschopnil mě, i když bych ráda rehabilitace prodloužila, páč jsem věděla, že to není ještě dobré, ale měla jsem smůlu. No jenže existuje spousta doktorů, kteří jsou ochotni lidem prodlužovat neschopenky do aleluja, i když jim nic není. Takže si zajdi za doktorem a sama uvidíš, co on na to…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama