Nemocenské dávky 2020

Anonymní
20.2.20 09:44

Nemocenské dávky 2020

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda-li někdo stejně jako já čekáte na peníze za nemocenskou.
Nevíte někdo prosím kdy tak cca peníze chodí?
Jsem poprvé v životě na pracovní neschopnosti.
Lístky na peníze jsem odevzdala.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.2.20 09:50

Ahoj, jsem na tom stejně.. ještě nic nepřišlo :) minuly měsíc přišli 17.1. Což byl pátek, tak snad je do zítra pošlou..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 09:50

Muže přijít kdykoliv. Podle toho, kdy to zaměstnavatel poslal/doručil.
Já odevzdala 3.2. peníze přišly včera.

• Nahlásit
  • Citovat
15252
20.2.20 09:51

Záleží kdy zaměstnavatel poslal ty lístky na sociálku, od té chvíle na to mají měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 09:55
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem na tom stejně.. ještě nic nepřišlo :) minuly měsíc přišli 17.1. Což byl pátek, tak snad je do zítra pošlou..

No mě v práci ztratili ten jeden papír mám za to, že je to růžový (pro tu sociálku),takže jsem si musela nechat vystavit nový díl tzv. Náhradní hlášení.
No a prý se píše do zadu na ten papír číslo účtu a nebo adresa kam chcete nechat peníze poslat, mám teď trochu obavy, aby mi vůbec něco přišlo, jak to byl ten náhradní díl tak se nikam číslo účtu ani adresa nepsala.

• Nahlásit
  • Citovat
2062
20.2.20 10:06
@Anonymní píše:
No mě v práci ztratili ten jeden papír mám za to, že je to růžový (pro tu sociálku),takže jsem si musela nechat vystavit nový díl tzv. Náhradní hlášení.
No a prý se píše do zadu na ten papír číslo účtu a nebo adresa kam chcete nechat peníze poslat, mám teď trochu obavy, aby mi vůbec něco přišlo, jak to byl ten náhradní díl tak se nikam číslo účtu ani adresa nepsala.

Tak nejjednodušší bude tam zavolat. :)
Měla jsem taky problém. Nakonec jsem na první peníze čekala dva měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 10:07

@HandulkaK

No, doufám, že nebudu čekat 2 měsíce, jako neříkám, že peníze nemám, ale hodilo by se to :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 10:08
@HandulkaK píše:
Tak nejjednodušší bude tam zavolat. :)
Měla jsem taky problém. Nakonec jsem na první peníze čekala dva měsíce.

Ještě otázka, když tam zavolám, co jim mám říct?

• Nahlásit
  • Citovat
2062
20.2.20 10:20
@Anonymní píše:
Ještě otázka, když tam zavolám, co jim mám říct?

Jestli mají všechny potřebné papíry. Já volala asi třikrát. Všechny měli, ale nakonec se našla chyba. Takže se muselo přepisovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
20.2.20 10:21

Přitelovi také stále penize nepřišli, lístek dal 7.2. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 10:23

@HandulkaK

Dobře, děkuji zkusím to…

Četla jsem, že občas jsou paní na OSSZ nepříjemné :rofl: tak se trochu bojím :rofl: :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 10:27

@Sabina123amy

Já jsem ho posílala na konci ledna.

• Nahlásit
  • Citovat
15252
20.2.20 10:36
@Sabina123amy píše:
Přitelovi také stále penize nepřišli, lístek dal 7.2. :nevim:

To není nic divného, když odevzdal v práci lístek 7.2. tak na socce ho měli nejdřív 8.2. A od té doby Maj měsíc na vyplacení, mě to většinou vyplatili 2 týdny od dodání lístku na peníze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
20.2.20 10:47

@Kriss Tina on si ho posílá sám na ossz, tam jim došel 7.2. Vždy do týdne měl peníze, proto se teď divím, že je stále nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
20.2.20 11:11

800050248 číslo na socku, kde se vám přímo podívají na to. někdy to tvá dost dlouho, než se to spojí, protože je věčně obsazeno, ale poradí a vyhledají, co potřebujete. a ještě jsem na mrskou paní nenarazila, asi mám štěstí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama