Nemocná maminka a mrzuté miminko

21
31.3.21 18:55

Nemocná maminka a mrzuté miminko

Dobrý den, ahoj,

ženy prosím mám takovou otázku. Mám miminko, které bude mít 3 týdny v pátek. Dnes je mrzutá celý den. Nejde ji spát, má větší hlad a moc nejde zabavit.
Tak mě napadl růstový spurt. Je to možné tak brzy? Je to otesánek. Z porodnice jsme odcházeli s téměř porodní váhou 3,2kg a dnes už má 3,8kg. Tak aspoň vím, že je mléka dost. Občas se asi druhý třetí den vzteká u jídla, ale žádná hrůza.
Pak taky od včerejší noci mě bolí svaly a klouby jako při chřipce ale nic jiného k tomu. Hádám, že mě včera ofouklo. Muže to ze mě cítit, že mi není dobře? Muže ta mrzutost být spíše tím?

Děkuji za odpovědi. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2004
31.3.21 19:16

Tak nikdo z nás tady věštící kouli nemá, změřila bych teplotu, jinak čekat než se to zas hodí do normálu, nic jiného nezbývá. Nejhorší kombinace je nemocná matka a nemocný děti, já si užila dost a asi si ještě dost užiju s těmi nemocemi :-( jenže to už je hold úděl matek, že i když jim není dobře, tak nezbývá nic jiného než se starat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
31.3.21 19:20
@Zoe1 píše:
Tak nikdo z nás tady věštící kouli nemá, změřila bych teplotu, jinak čekat než se to zas hodí do normálu, nic jiného nezbývá. Nejhorší kombinace je nemocná matka a nemocný děti, já si užila dost a asi si ještě dost užiju s těmi nemocemi :-( jenže to už je hold úděl matek, že i když jim není dobře, tak nezbývá nic jiného než se starat

To je mi jasné že věštit neumíte, mě zajímá, jestli někdo růstový spurt tak brzy zažil nebo naopak, že to miminko opravdu vycítilo nemoc matky. Zajímají mě zkušenosti jiných.
Malá teplotu nemá. Nevypadá nemocně.
Každopádně děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.3.21 19:20

Děti jsou 100krát vnímavější než dospělí, možné to je. A to mluvím ze svých zkušeností jako učitelka, tak i jako matka. A novorozenci jsou vnímavý, když se jedná o jejich maminky. Se synem jsem měla to samé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20749
31.3.21 19:48

@MiaSaley no, nechci tě strašit, ale jestli tě bolí svaly a klouby, tak to také může být covid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
31.3.21 20:03

Bože, zase ten covid :roll: :roll:
Já když byla nemocná a dcera byla miminko, tak taky byla jakoby protivnější. Je to na palici, ale musí se to nějak vydržet. V tu dobu dcera nechtěla spát, byla pořád jen na prsu. Já vyčerpaná, ona protivná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
31.3.21 20:28

Třeba to je jen ta dnešní škaredá středa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
1.4.21 03:37

Tak máme 3 ráno s mamince je po paralenu o dost lépe, tak se snad o covid nejedná. Malinká v noci spinká celkem pěkně, tak uvidíme přes den. Asi to ze mě opravdu cítila.
Moc děkuji za odpovědi. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat