Nemocná nebo jen nablblá na mateřské?

13
26.4.16 07:15

Nemocna nebo jen nablbla na mateřské?

Ahoj holky, poslední dobou mě trápí jeden problém. Nemůžu si občas vybavit názvy veci nebo jmena lidi. Včera jsem například krájela kedlubnu a nemohla jsem prostě přijít na slovo kedlubna. Když něco popisuji, tak to je stylem dej tohle na tomto.. Poslední dobou je to nějak častěji a přemýšlím, jestli nemam zajit k doktoru nebo je to jen příznak čtvrtého roku na mateřské? Mate to také tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64680
26.4.16 07:29

@LiskaP jo mam, je to děsný :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5950
26.4.16 07:37

@LiskaP Buď úplně klidná, občas se mi to stává taky :lol: :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Princess-ka
26.4.16 07:39

Taky se mi to stava :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3031
26.4.16 07:40

Myslím, že ta mateřská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
26.4.16 07:44

Nedovno jsem zplodila vetu ve stylu: „ta herecka, co hrala v tamtom filmu, jak tam hral ten herec, co si na nej nemuzu vzpomenout…“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
26.4.16 08:06

Ahoj děvčata :mavam: buďte v klidu, je to naprosto normální. Já byla 9roků na mateřské a když jsem nastoupila do práce, tak jsem si připadala jak blbec, chyběla mě slovní zásoba :lol: Pomohlo by čtení knížky :mavam: Teď jsem zase doma 9 rok, ale ne s dětma ale s mamkou, o kterou se starám a jsem v tom zase :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
26.4.16 08:16

To jste mě uklidnily. Já mela vždy celkem bohatou slovní zasobu, snažím se dost číst na mateřské a odmítám se smířit s tím, že postupně degeneruju. Ale asi je to tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
26.4.16 08:21

Neboj až se zase dostaneš do práce mezi lidi, tak se vzpamatuješ a bude to ok :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
26.4.16 08:26

Něco mi to silně připomíná :mrgreen: a ještě k tomu jsem poslední dobou expert na věty typu: „byli jsme tam zítra“ a „pojedeme tam včera“ :mrgreen: nechápu to, ale prostě to najednou ze mě vypadne třeba i u doktora 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
26.4.16 08:32

@hanulka.iks :lol: :mrgreen: :mavam: ty perlíš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19554
26.4.16 08:32

Taky to tak mám, někdy mám pocit, že mi pomaličku odumírají mozkové buňky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
26.4.16 08:35

@LiskaP
Taky to na sobě pozoruju a jsem doma první rok..snažím se číst, ale i tak mi vypadávají slova :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4226
26.4.16 08:59

Mám taky… A když jste u těch vět, taky občas perlím :oops: :oops: „Tak můžete ject do města výtahem.“ (měla jsem na mysli vlak :oops: ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
26.4.16 08:59

@Ali-Ali takhle to mám taky a chlap na mě kouká s vykulenýma očima 8o :mrgreen: pak už mu jen řeknu víš co viď.. a vzdávám své tupé vyjadřování. Ať žije mateřská :mrgreen: :pankac:
Jo a to si můj chlap ty moje hlášky zapisuje do mobilu páč opravdu někdy nechápe co dokážu zplodit za „smysluplnou“ větu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat