Nemocná před porodem, užívání antibiotik Ospamox

10.9.20 11:30

Nemocna pred porodem,uzivani antibiotik Ospamox

Ahoj, mam na Vas dotaz, pokud mel nekdo podobne zkusenosti… Pozitri mam TP a uz dva dny jsem strasne nastydla, chytla jsem to od syna, dnes rano mi je jedte hur, nejdriv strasna ryma, tedmi to tacalo slezat na prudusky…takze nastupuje kasel, mam zacpany nos :zed: Dnes rano me pritel odvezl k obvodakovi, udelali mi CRP - tomi vyslo 35 + v moci rake hodne protilatek…napsal mi ATB Ospamox-peniciliniva ATB, pry je mohu. Mate nektera v obdobi kolem porodu s timto zkusenost?????????????? Jsem z toho ponosychicke strance hodne spatna, misto toho abych mela silu na porod, mam sama codelat ted se sebou…a pokud neporodim pres vikend v pondeli vecer nastupuji na porodnici a v utery vyvolavani. Prosim nejake zkusenosti?? Zabere mi to? Mela jste to nektera podobne?? Moc dekuji za rady :mavam: :mavam: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
730
10.9.20 11:49

Jen to ber. Já jsem před porodem nikam nešla a byla jsem nachcípaná jako ty, porod jsem zvládla v poho, ale v porodnici jak bylo přetopíno a šíleně suchej vzduch jsem se šíleně zahlenila a dostávala jsem se z toho tři týdny, nebylo moc příjemný v ruce držet novorozence a při tom se dávit kašlem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
10.9.20 12:17

Antibiotika ber určitě. A v porodnici to pak nahlás. Nebo si tam zavolej a zeptej se jak se postupuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16205
10.9.20 12:36

@Valinka2012 antibiotika užívej, já byla před porodem také hrozně nachcípaná, nikam jsem nešla, a po porodu veškerá nemoc zmizela, přestala jsem kašlat i smrkat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.9.20 14:31

Dobre, dekuji holky, ja se jen modlim, abych teda nezacala rodit driv nez se z toho aspon o kousek vyhrabu…termin tuka na dvere🙏 pred par dny bych udelala vse proto, aby se to samo rozjelo a :jazyk: :zed: ted

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama