Nemocné dítě = nespím, má to někdo podobně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sophia.888
Povídálka 49 příspěvků 12.12.18 23:38
Nemocne dite=nespim, nekdo na zkraceni chvile?

Ahoj vsem.. marodime zase.. horecky a zvraci. Ja sem na nervy a nespim, uz aby bylo rano a sli jsme k doktorce. Jak to mate vy kdyz vam deti marodi?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 12.12.18 23:41

Snazim se ho necim oblbnout, aby spalo, razim heslo, ze spanek leci…

Sophia.888
Povídálka 49 příspěvků 12.12.18 23:42

Coz to on spi celkem.. to ja nemuzu. Protoze zvraci. Ale to asi z te horecky. Na strevni to nevypada

luca241
Ukecaná baba ;) 1713 příspěvků 12.12.18 23:43
@Sophia.888 píše:
Ahoj vsem.. marodime zase.. horecky a zvraci. Ja sem na nervy a nespim, uz aby bylo rano a sli jsme k doktorce. Jak to mate vy kdyz vam deti marodi?

Jakože střevní chřipka?To už ráno bude ok.Dcera mi tu kašle už 3h ,ona nespí,já nespím ,…ale jinak ji teda zatím nic není (horečka,zchva­cenost).díky bohu.mam plán na víkend totiž,tak snad zůstane jen u kašle :D

Uživatel je onlinelea79
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 12.12.18 23:53

Já tu mám marody dva. Starší 2,5 stále chrchlá, tak ho to budí a mladší 1r má horečku. Tak pendluji mezi dětským pokojem a ložnicí. Předpokládám, že toho moc nenaspím, už takhle ponocuji třetí noc. :zed:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 12.12.18 23:55

Jo, tímhle jsem si prošla před měsícem. Nejdřív šestiletá dcera. Začala zvracet v půl sedmý večer a zvracela každou hodinu, takže jsem si s ní lehla na rozkládačku v obýváku a šoupala každou hodinu škopek. Trvalo to asi do tří do rána. Po asi dvou dnech to samý dvouletý synátor. Ten začal o půlnoci a tedy jeho odchytávat, aby zvracel do škopku byla síla, takže jsem asi 2× převlíkala peřiny, pak už jsem ho obestlala plínama a vždycky, když otevřel oči, už jsem mu nastavovala škopek. To trvalo asi do půl devátý ráno. Pak už byl klid. Nevím, co to bylo, ale naštěstí my dospěláci jsme to nechytli. Teda je mi zle, jen si na to vzpomenu. Jinak když některé z dětí horečkuje, tak to taky nespím. I když synátor spí se mnou v posteli, tak toho průběžně v noci osahávám, jestli horečka jde dolů. Ale spím jak na vodě. Kašel dětí mě taky zaručeně nedá spát. TAkže s tebou soucítím :hug: Děti zatím rýmují a občas zakašlou, tak snad to vydrží. Nesmím nikde napsat, že jsou zdravé, protože větišnou druhý den od zveřejnění onemocní :zed:

flybe
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 13.12.18 00:20

Už podruhé za mesic ten blby kašel.potrebuji se vyspat zitra do prace :,( kdyz ji nenosí muze se pozvracet.sel k ni dnes manzel

Sophia.888
Povídálka 49 příspěvků 13.12.18 00:22

Střevní asi ne.. zvracel tak 3× za cely den. Spis mi přijde, ze když teplota začne stoupat tak se pozvraci, je to možný? Jinak s kašlem máme bohužel bohaté zkušenosti takže vím o čem mluvíte. Já bych to hned vzala na sebe jen, aby jemu bylo dobře

alisekR
Kelišová 5498 příspěvků 13.12.18 03:09

Já nespím. Mladší má spálu, starší kašel a bolí jí ucho a já mám dutiny. Ať žijí Vánoce za dveřmi. :D manžel v poklidu chrupka :lol:

Lendie
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 13.12.18 03:39

Jsem těhotná a koukám, že si asi skutečně vezmu rady spi dokud můžeš k srdci :D

janaapo
Kecalka 357 příspěvků 13.12.18 03:51

@alisekR Tak hlavne, ze manzel je v pohode :lol: @Lendie Obe tehotenstvi jsem spatne spala a meli vsichni pravdu, i kdyz nevim jestli to vubec jde, naspat si takhle moc dopredu :lol:
U nas 9 mesicni dvojcata zanet prudusek a jedna z nich uz 3 den horecky pres 39 po 4 hodinach stridani paralen/nurofen. Vcera na pohotovosti pry dobry a dnes ve 3 rano zase horecka 39.9 :? Drzim palce vsem, at jsou deti u stromecku a v novem roce hlavne zdrave :mavam:

alisekR
Kelišová 5498 příspěvků 13.12.18 04:05
@janaapo píše:
@alisekR Tak hlavne, ze manzel je v pohode :lol: @Lendie Obe tehotenstvi jsem spatne spala a meli vsichni pravdu, i kdyz nevim jestli to vubec jde, naspat si takhle moc dopredu :lol:
U nas 9 mesicni dvojcata zanet prudusek a jedna z nich uz 3 den horecky pres 39 po 4 hodinach stridani paralen/nurofen. Vcera na pohotovosti pry dobry a dnes ve 3 rano zase horecka 39.9 :? Drzim palce vsem, at jsou deti u stromecku a v novem roce hlavne zdrave :mavam:

Jo manžel jde do práce. Já jsem v neschopnosti po operaci. :lol: Tak spinká :mrgreen: Teď se děti už uklidnily a zase spí a já čumákuju a nemůžu znova usnout. :zed:

alisekR
Kelišová 5498 příspěvků 13.12.18 04:09
@Lendie píše:
Jsem těhotná a koukám, že si asi skutečně vezmu rady spi dokud můžeš k srdci :D

Obávám se, že do zásoby nelze. Ale zas ti zbydou krásné vzpomínky na bezstarostný spánek. Které si budeš toužebně vybavovat příští x let po nocích :mrgreen: Až budeš kojit, přebalovat, uspávat, řešit prdy, zuby, noční děsy, neposlušnost děti a jejich nechuť jít si večer včas lehnout. :mrgreen: Už v tom jedu 8 let :mavam:

PAN66
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 13.12.18 08:22

Nespim od soboty, dcera viroza, kasel a ryma a to ji porad budilo, ted uz je ok a ja to chytla, vecer hlava, dutiny, boli me zuby a ucho, do toho v noci 40 horecka, tu uz jsem srazila, mota se mi hlava, neslo mi usnout, dcera po x dnech chce jit ven, budevzlobit, ja sotva stojim, nevim jak dnesek a zitrek preziju, manzel sluzebne pryc, hlidani nemam.. :zed:

Sophia.888
Povídálka 49 příspěvků 13.12.18 09:25

Teda koukam, ze nas je vic nez dost. U nas to vypada na noha ruka pusa nebo streptokok. Budu vedet zitra. Delala mu vyter. Taky vsem preji at jsou deti u stromecku zdrave..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >