Nemocné miminko a nevyspalá sousedka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 20.02.18 23:29
Nemocné miminko a nevyspalá sousedka

Ahoj, ráda bych se poradila. Vedle v bytě bydlí paní (cca 50). Nedávno si u mě byla stěžovat, že moje dítě (7m) v noci příliš pláče. Chvíli jsme diskutovaly - její dcera takhle často neplakala, musím to nějak vyřešit, musíme si něco dát na sousedící stěnu, nemůže spát… Já se snažila vysvětlit, že ji nenechávám plakat, snažím se… Bla, bla…

Aktuálně je dcera nemocná. Včerejší noc opravdu hodně plakala, dnes zatím celkem spí. Každopádně zavažuji, že bych se sousedce šla omluvit. Koupila ji třeba čokošku nebo provaz? :D Nebo to mám nechat být? Nebo se jen omluvit, že je dcera nemocná? Bez pozornosti? Chápu jí, potřebuje být fit do práce, ale zase je dost konfliktní a má problém s každým na patře i kolem. Vyloženě ji potkat nepotřebuji :D Ale včera se chudák asi moc nevyspala…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Lucie.Kusa
Stálice 54 příspěvků 20.02.18 23:35

Ahoj, tak to bych se na ni pěkně vykašlala. A kdyby za mnou přišla sousedka, že je nevyspalá a bla bla, tak bych ji s prominutím poslala nékam.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 20.02.18 23:35

Vyprdla bych se na ni :nevim: A jestli nepochopi plac maleho nemocneho miminka, necht se odstehuje na samotu k lesu.

Uživatel je onlineanupati
Kelišová 5024 příspěvků 4 inzeráty 20.02.18 23:38

No popravde uz bych se v tom vic nerypala, i kdyz te plne chapu. Male deti a byt je narocne, kdyz se to sejde s netolerantnimi sousedy. A ze jejich dite to nedelalo nebo minimalne ne tak moc, tvrdi naprosto kazdy, pri techto konfliktech. Uz jsi ji rekla svoje, vysvetlila, omluvila…co vic :nevim: Doporuc ji spunty do usi, pokud priste prijde, protoze co ty asi udelas s placicim kojencem, ktereho tisis?

lucielorenc
Kecalka 272 příspěvků 5 inzerátů 20.02.18 23:38

Také bych to neřešila, to by jste se pak mohla chodit omlouvat také co druhý den. Ano je dobre mít pohodove sousedské vztahy, ale tohle už je moc.

Melodi
Povídálka 29 příspěvků 20.02.18 23:38

Vůbec bych se jí neomlouvala a rozhodně bych jí nic nekupovala. Je to asi pěkná blběna. Miminko za to nemůže.

sediza
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 20.02.18 23:39

Přinesla bych jí čokošku a špunty do uší. Pokud chcete mít dobre vztahy, zkusit komunikovat. Pokud ne, muzete se na to vykašlat. Ja bych šla do první varianty.

Russet
Kelišová 7367 příspěvků 20.02.18 23:44

Zkusila bych něco k odhlučnění na stěnu. A dál bych to neřešila.

rena621
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 20.02.18 23:47
@Ollik píše:
Ahoj, ráda bych se poradila. Vedle v bytě bydlí paní (cca 50). Nedávno si u mě byla stěžovat, že moje dítě (7m) v noci příliš pláče. Chvíli jsme diskutovaly - její dcera takhle často neplakala, musím to nějak vyřešit, musíme si něco dát na sousedící stěnu, nemůže spát… Já se snažila vysvětlit, že ji nenechávám plakat, snažím se… Bla, bla…Aktuálně je dcera nemocná. Včerejší noc opravdu hodně plakala, dnes zatím celkem spí. Každopádně zavažuji, že bych se sousedce šla omluvit. Koupila ji třeba čokošku nebo provaz? :D Nebo to mám nechat být? Nebo se jen omluvit, že je dcera nemocná? Bez pozornosti? Chápu jí, potřebuje být fit do práce, ale zase je dost konfliktní a má problém s každým na patře i kolem. Vyloženě ji potkat nepotřebuji :D Ale včera se chudák asi moc nevyspala…

Normalni lidy si nechodi stezovat na plac ditete! Ver mi ja mam sousede starsi par a rikali nam ze se nemame stresovat kuli placu. Miminka breci s tym musi kazdy pocitat. Navic bydlite v bytech! Vubec ji nic nerikej nic ji nedavej a jestli si pride stezovat. Rekni ze kdyz chce klid at jde do baraku!

jdukolem
Hvězda diskuse 49254 příspěvků 20.02.18 23:59
@Ollik píše:
Ahoj, ráda bych se poradila. Vedle v bytě bydlí paní (cca 50). Nedávno si u mě byla stěžovat, že moje dítě (7m) v noci příliš pláče. Chvíli jsme diskutovaly - její dcera takhle často neplakala, musím to nějak vyřešit, musíme si něco dát na sousedící stěnu, nemůže spát… Já se snažila vysvětlit, že ji nenechávám plakat, snažím se… Bla, bla…Aktuálně je dcera nemocná. Včerejší noc opravdu hodně plakala, dnes zatím celkem spí. Každopádně zavažuji, že bych se sousedce šla omluvit. Koupila ji třeba čokošku nebo provaz? :D Nebo to mám nechat být? Nebo se jen omluvit, že je dcera nemocná? Bez pozornosti? Chápu jí, potřebuje být fit do práce, ale zase je dost konfliktní a má problém s každým na patře i kolem. Vyloženě ji potkat nepotřebuji :D Ale včera se chudák asi moc nevyspala…

pokud paní chodí do práce tak ji chápu, že ji miminko může rušit, a že je unavená.. a rozumím i tobě, že s plačícím miminkem nic moc člověk neudělá.. paní nemusí být nepříjemná nebo zlá ale možná jen má náročnou práci ráno vstává a v noci nespí, přitom si svý děti již vychovala a vstávání má odbyté a ted je vzhůru kvůli cizímu miminku… nebyla bych nadšená, stěžovat bych si jistě nešla, ale příjemný by mi to nebylo..nicméně omlouvat bych se - být tebou taky nechodila - není proč, neděláš to naschvál a miminko už teprve ne.. spíš zkus pouvažovat jestli bys třeba nemohla nějak odhlučnit tu zed, nebo někdy stačí i přemístit postýlku od zdi.. nevím jestli by nešlo třeba přehodit ložnici jinam do jiné místnosti? Je to těžká věc.

Melpel
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 21.02.18 00:00

Nevím, jak je řešený byt, ale nebylo by možné se alespoň dočasně přesunout do jiné místnosti?

jdukolem
Hvězda diskuse 49254 příspěvků 21.02.18 00:02
@Melodi píše:
Vůbec bych se jí neomlouvala a rozhodně bych jí nic nekupovala. Je to asi pěkná blběna. Miminko za to nemůže.

vůbec to nemusí být až tak blběna.. třeba je jen zoufale nevyspalá kvůli cizímu miminku.. paní nejspíš na 99% ví, že miminko nepláče naschvál..

Melpel
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 21.02.18 00:04
@jdukolem píše:
vůbec to nemusí být až tak blběna.. třeba je jen zoufale nevyspalá kvůli cizímu miminku.. paní nejspíš na 99% ví, že miminko nepláče naschvál..

Ivanka Devátá v jedné své knížce popisuje, kam ji dostalo trvalé nevyspání (psychiatrická léčebna). Ale tam to byly schválnosti a cílené rušení nočního klidu.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 21.02.18 00:16

Hele… sice ze zásady stojím na straně lidí, kteří si trvají na tom, že hluk od sousedů JE nepříjemný… tím spíš pokud je den za dnem a v řádu hodin. A ať se zlobí kdo chce, cizí brečící dítě sem spadá taky :nevim: Takže si myslím, že sebevíc soudnému člověku to vadí oprávněně. Ale soudný člověk by taky měl chápat, že to dítě nemůžeš udusit polštářem nebo mu zalepit pusu, takže se vší úctou - paní sousedka může hladce nakráčet do nejbližší drogerky a koupit si špunty do uší.
Asi by bylo fajn, kdybyste se o nějaké odhlučnění pokusili - ale co si budeme povídat, všechno má své meze. Já mám třeba rachot v bytě přes strop a hlavně trubky v topení, a co s tím můžu :) A jo, fakt si ty špunty do uší na spaní beru, jsem v klidu a nemusím se nervovat každým zakašláním. Ideál to není, ale řešení to je.

Na nějaké úplatky sousedům bych se vyprdla - hele, myslíš, že třeba dotyčná sousedka by neudělala rekonstrukci v bytě, přestože by vám tím třískala do stěny…? Asi těžko. Jednou je to sdílené bydlení a některým věcem nezabráníš. Ale pokud myslíš, že to vylepší vztahy nebo aspoň přivodí infarkt, tak místo kytky kup právě ty špunty do uší a při prudění je sousedce předej, nejlépe s milými instrukcemi :D
A jinak to nehroť :mavam:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 21.02.18 00:17

@jdukolem Moc hezky řečené :andel:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu, čím víc plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Reklama