Nemocné miminko cely den brečí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.10.21 18:37

Nemocné miminko cely den brečí

Ahoj potrebuju povzbudit :,(
Mám 8 měsíčního chlapečka, a teď je týden nemocný (kašel, rýma) a každý den když nespi tak cely den jen breci, vzteka se.. ideálně by se furt nosil na rukou ale to taky přestane bavit tak jenom řve :,( už nevím co mám dělat, a jak dlouho to bude trvat :,(
Zažil jste nekdo? Taky bývají vaše děti při nemoci takhle protivne? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65306
18.10.21 18:39

Jo, protivné jak noc.. prostě je jim mizerně.. nosím, uklidňuju, snažím se zabavit..po 14 dnech relativního klidu mi prostřední zase cosi přitáhl ze školy, takže to m znovu :think: :mrgreen: je to pecka, to ti povím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17086
18.10.21 18:56
@Anonymní píše:
Mám 8 měsíčního chlapečka, a teď je týden nemocný (kašel, rýma) a každý den když nespi tak cely den jen breci, vzteka se.. ideálně by se furt nosil na rukou ale to taky přestane bavit tak jenom řve :,( už nevím co mám dělat, a jak dlouho to bude trvat :,(
Zažil jste nekdo? Taky bývají vaše děti při nemoci takhle protivne? :(

Všichni jsme to zažili, protože všechny děti jsou při nemoci protivné, na tom není vůbec nic divného.

Ostatně takoví bývají i mnozí dospělí, když jim není dobře…

Změnit ani vyřešit se to nedá – jen přežít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33239
18.10.21 18:56
@Anonymní píše:

Všechny mámy to určitě zažily. Holt ho nos, když chce. Jestli kojíš, koj na požádání. Do nosu Vincentku, něco na ten kašel a choďte ven, bude se mu líp dýchat.
Dcera už byla doma ze školy třikrát. Vždycky nakazí sourozence. Neudělám nic :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 18:57
@BohunkaP píše:
Všichni jsme to zažili, protože všechny děti jsou při nemoci protivné, na tom není vůbec nic divného.

Ostatně takoví bývají i mnozí dospělí, když jim není dobře…

Změnit ani vyřešit se to nedá – jen přežít.

Jasne, já to zazivam poprvé prave.. takže doufám, ze to nějak zvladnu :,( no musim!! Co by jsme pro ty naše děti neudělali

• Citovat
  • Nahlásit
17086
18.10.21 19:03
@Anonymní píše:
Jasne, já to zazivam poprvé prave.. takže doufám, ze to nějak zvladnu :,( no musim!! Co by jsme pro ty naše děti neudělali

Jasně, že to zvládneš, neboj :lol:

Nebude to trvat dlouho, za pár dní to bude zase lepší, vydrž :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3765
18.10.21 19:09

To zažila každá maminka :D neboj :hug: zase bude dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3921
18.10.21 19:26
@Anonymní píše:

Máš jenom jedno, to je dobrý. Kombo školkový dcery se zánětem středního ucha a tehdy pětitýdenního miminka s rýmou a kašlem bylo výživný, spali jsme s manželem na etapy, holky se budily na střídačku celou noc, ve dne to samý plus vyplachovat jedno ucho, kapat do druhýho, šplíchat a kapat do nosů (u mimina brnkačka, u starší hysterie na dvacet minut)… Neboj, přejde to, i když je to hrozný. Poprvé je to vždycky nejhorší, příště jž člověk ví, že to přejde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
18.10.21 19:30

Jasněže ano, není mu dobře. Já dcerku v 8 měsících ještě strčila do nosítka a prostě jsem s ní chpdila jak magor po bytě tam a zpátky a nebo jsme koukaly z okna a komentovala jsem jí co se vrnku děje. Teď je dvouletá a už si spolu lehneme do postele nebo na gauč a koukáme na pohádky, čteme si, prohlížíme si obrázky, lepíme samolepky. Takže s věkem se to zlepší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 19:43
@Lily Evans píše:
Máš jenom jedno, to je dobrý. Kombo školkový dcery se zánětem středního ucha a tehdy pětitýdenního miminka s rýmou a kašlem bylo výživný, spali jsme s manželem na etapy, holky se budily na střídačku celou noc, ve dne to samý plus vyplachovat jedno ucho, kapat do druhýho, šplíchat a kapat do nosů (u mimina brnkačka, u starší hysterie na dvacet minut)… Neboj, přejde to, i když je to hrozný. Poprvé je to vždycky nejhorší, příště jž člověk ví, že to přejde :)

Tak to te obdivuji!! :potlesk: :) To já už bych byla asi v blázinci :D

• Citovat
  • Nahlásit
1248
18.10.21 19:52

Kazda mama to nastesti nezna. Ale nechci nekoho nastvat :mrgreen:

Jinak souhlasim s chozenim ven, cerstvy vzduch v kocarku mu prospeje. Drzim palce, at je brzo lip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70208
18.10.21 19:55

@Janča6 ze jo, u nas to taky neznam, nastesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4132
18.10.21 20:03
@Anonymní píše:

Jestli te to uklidni tak kdyz byla nase dcera poprve nemocna, v 11ti mesich mela anginu, tak mela uplne hystericky zachvaty kdykoliv vesel do mistnosti tatinek :mrgreen: Takze ten prisel z prace a musel se ji vyhejbat aby nervala na celej barak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9084
18.10.21 20:05

Chodit houpat měj ji co nejvíc u sebe lehni si s ní do postele. Jestli kojis tak to jí taky uklidní. Bude dobře. Většinou to velmi rychle přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
18.10.21 20:10
@blumen píše:
@Janča6 ze jo, u nas to taky neznam, nastesti.

Tak to me tesi, ze v tom nejsme sami :) Ted treba 7mesicni dcerka mela rymu, kasel, rostly ji spodni jednicky, do toho sestou nemoc, takze horecky az 40,4. Byla trosicku uplakana, ale nic strasneho.

Nebo jednou mela jina dcera ve 13 mesicich plane nestovice a do toho ji rostly 4 zuby. A byla uplne v pohode :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat