Nemocné nadledviny? Mám bolesti

Anonymní
19.4.17 15:22

Nemocné nadledviny? Mám bolesti

Ahoj, prosím o zachování anonymu, citlivé informace. Mám nízký kortizol, vysoký testosteron. Podezření na addisonovu chorobu, kvůli příznakům a nízkému kortizolu, jenže ten mi byl odebrán po 9 hodině ráno a ještě jsem lehce v te době užívala diuretika (málo, ale naposledy dva dny před odběrem)… Proto mě jedna doktorka odbyla a druhé se to nelíbí a poslala mě k jiné endokrinolozce a tam jdu zítra. Jenže mám bolesti, které jsou každý den horší a horší. Od rána se divne potim jako kdyby tělo s něčím bojovalo. Mám zimnici, jsem zeleno bílá, klepu se a všechno mě bolí. Bolí mě pod zebry a poslední tři dny a dnes více, mě bolí na levé straně břicha až do zad a vystreluje mi to do nohy. Dost mě bolí zada… poslední dny jsem K. O. po ránu si dam Colu nebo čokoládu, někdy bramburky (vím, ze je to hnus, ale já jsem jinak na odpadnutí), tak mě to trochu pomuze a mužů se věnovat trochu dítěti a třeba poklidit. Dnes už nic nezabírá, svedi mi ruce (to už mám delší dobu-někdy to mám a někdy ne)… Bolí mě i koukat… Zítra ráno jdu k Dr a mám strach, ze mi zase nepomůže… Chci se vypovídat, protože se to nedá vydrzet :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.4.17 19:46

Držím palce, ať to zítra u doktorky dobře dopadne!! Hlavně popsat pořádně všechny příznaky… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.17 20:11

@Barenka5 jsi mi hodna, děkuji moc :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
23.4.17 11:42
@Anonymní píše:
@Barenka5 jsi mi hodna, děkuji moc :hug:

Není vůbec zač :* jak to dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1238
29.6.17 23:40
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o zachování anonymu, citlivé informace. Mám nízký kortizol, vysoký testosteron. Podezření na addisonovu chorobu, kvůli příznakům a nízkému kortizolu, jenže ten mi byl odebrán po 9 hodině ráno a ještě jsem lehce v te době užívala diuretika (málo, ale naposledy dva dny před odběrem)… Proto mě jedna doktorka odbyla a druhé se to nelíbí a poslala mě k jiné endokrinolozce a tam jdu zítra. Jenže mám bolesti, které jsou každý den horší a horší. Od rána se divne potim jako kdyby tělo s něčím bojovalo. Mám zimnici, jsem zeleno bílá, klepu se a všechno mě bolí. Bolí mě pod zebry a poslední tři dny a dnes více, mě bolí na levé straně břicha až do zad a vystreluje mi to do nohy. Dost mě bolí zada… poslední dny jsem K. O. po ránu si dam Colu nebo čokoládu, někdy bramburky (vím, ze je to hnus, ale já jsem jinak na odpadnutí), tak mě to trochu pomuze a mužů se věnovat trochu dítěti a třeba poklidit. Dnes už nic nezabírá, svedi mi ruce (to už mám delší dobu-někdy to mám a někdy ne)… Bolí mě i koukat… Zítra ráno jdu k Dr a mám strach, ze mi zase nepomůže… Chci se vypovídat, protože se to nedá vydrzet :,(

Ahoj zakladatelko, jak to dopadlo? M na nadledvinky taky podezření a testy mě teprve čekají. Únavu jsem připisivala borelioze, ale prý se i vyčerpávají nadledvinky takovouhle dlouhodobou infekcí a bohužel u mne trhavé spaní, ráno nemožnist cokolo a večer se trochu dá něco a v noci nejde spát (buzení průměrně 10× za noc). Tak jak ti to zjistili, dali ti na to něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama