Nemocnice Benešov - dětské oddělení

Anonymní
31.5.15 17:52

nemocnice Benešov- dětské oddělení

Holky máme jít s našim synem do Benešovské namocnice na nosní mandle. Máme dvojčátka a tak jsem se doma domluvili že budu já s jednim doma a manžel že půjde s druhym do nemocnice, ale bylo nám řečeno že tatínkové tam na oddělení přes noc nesmí být :( Máte někdo s tim zkušenost, nebo nevíte proč to tak maji??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4897
31.5.15 19:03

Mají to proto, že na oddělení jsou s dětmi většinou matky a tím pádem nemají zvláštní pokoj pro otce s dětmi (a dát chlapa a ženskou do jednoho pokoje je považováno za problém). Jestli vám dělá problém se vyměnit, můžete trvat na tom, že dítě do nemocnice doprovodí otec, měli by si s tím poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4897
31.5.15 19:34

A ještě mě napadá - je problém domluvit si zákrok jinde? Někde, kde by neměli problém otce s dítětem přimout? Byla by to cesta nejmenšího odporu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
31.5.15 20:50

Pri operaci mandli v benesovske nemocnici nebudete lezet na dětském oddělení, ale na ORL. Tatinkove tam jsou bezne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
16.7.15 16:17

Ahoj,
jaké máte zkušenosti s ORL dětské v Benešově? Máme si vybrat na vyndání mandlí nemocnici a půjde tam taky manžel, protože nastupuji po 7mi letech na RD do práce a nemůžu být hned doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.15 16:31

Osmanka:měly jsme jít taky, ale každý mi BN rozmlouval. Takže spíš Tábor, jsou tam fajn…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
16.7.15 16:54

@JanullaHru
Díky, no my jsme na hranici Prahy, ale nejsme už Praha, tak možná pak Krč, kam se mi nechce či Motol, tam se dostaneme tak za půl roku… Tábor máme už daleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1348
16.7.15 17:38

Ahoj, já bych si Benešov taky rozmyslela. Jsme odtud a tady se všeobecně ví, že Benešovská nemocnice je špička mezi nejhoršími nemocnicemi (tedy krom porodnice). Vím už o mnoha případech kdy tady něco pokazili! Takže pokud máte možnost, tak určitě jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4478
16.7.15 18:35

Take bych si to rozmyslela, osobne do nemocnice na orl nechodim, chodim do soukr. ordinace k Dr. Stepankovi, tten operuje na Vinohradech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama