Nemocnice Bulovka a konec pánevní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
221
24.4.12 15:16

Nemocnice Bulovka a konec pánevní

Ahoj holky,jsme hlavičkou nahoru a mám rodit na Bulovce,nevíte,jak tam se přiklánějí k přirozenému porodu?Děsím se toho až hrůza,děkovala bych za císaře,ale co říkala sestra,tak to moc nevypadá,s dr jsem ještě nemluvila..moc díky za zkušenosti :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14050
24.4.12 15:43

zalezi na koho narazis. Dr Dvorak bude urco pro normalni porod, ostatni jsou, bych rekla ,vic k cisari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lilišák
24.4.12 15:43

nechci tě moc děsit, ale na Bulovku bych si po svym zazitku nešla už ani pro paralen :?

• Citovat
  • Nahlásit
14050
24.4.12 15:58

ja bych tam rodila hned :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14500
24.4.12 16:10

Nevím, jak na Bulovce, ale v Podolí se dělají KP automaticky císařem. Držím palce.. Taky bych se bála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kaca007
24.4.12 16:13

ja myslim, ze te prirozene nutit nebudou (asi uz ani ten Dvorak ne ;) )

• Citovat
  • Nahlásit
437
24.4.12 20:32

řekla bych, že pokud nenajdou nějaký problém, tak budou preferovat vaginální porod. Dr. Dvořák určitě, ten je tím známý, Dr. Mikysková (vedoucí porodnice) asi taky. Při dvojčatech jsem taky preferovala CS, ovšem velmi rázně mi to vymluvila.
Jinak ale Dr. Dvořák snad umí mimča otáčet, nic příjemnýho to asi nebude, ale zeptala bych se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
25.4.12 07:15

Díky moc holky za rady,po Bulovce jsem taky netoužila,ale dopadlo to tak,měla jsem vybranou jinou porodku,no je to na dlouho…Každopádně jim zase řeknu rázně já,že přirozeně rodit nebudu,to se radši nechám rozřezat,hlavně aby bylo mimi vpohodě nebo budu nahonem shánět jinou porodnici…prý je důležitá spolupráce rodičky s personálem,tak pokud vidí,že jsem totál vyplašená,tak si to snad nelajznou né? :| :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sirkapatricie
25.4.12 08:28
@KaMartulka píše:
Díky moc holky za rady,po Bulovce jsem taky netoužila,ale dopadlo to tak,měla jsem vybranou jinou porodku,no je to na dlouho…Každopádně jim zase řeknu rázně já,že přirozeně rodit nebudu,to se radši nechám rozřezat,hlavně aby bylo mimi vpohodě nebo budu nahonem shánět jinou porodnici…prý je důležitá spolupráce rodičky s personálem,tak pokud vidí,že jsem totál vyplašená,tak si to snad nelajznou né? :| :roll:

Koukám,že jsi z Přezletic…a proč nejdeš rodit do Neratovic?

• Citovat
  • Nahlásit
221
25.4.12 08:46
@sirkapatricie píše:
Koukám,že jsi z Přezletic…a proč nejdeš rodit do Neratovic?

To byl můj prvotní plán,byla jsem se tam podívat a úplná pohádka,jen do té doby,než jsem to řekla známé,která dělá na soudě na Mělníku a řekla mi,že tam akorát soudí 2 neratovické porodníky za zanedbání péče a úmrtí 3 novorozeňat,tak proto nakonec ta Bulovka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sirkapatricie
25.4.12 08:59
@KaMartulka píše:
To byl můj prvotní plán,byla jsem se tam podívat a úplná pohádka,jen do té doby,než jsem to řekla známé,která dělá na soudě na Mělníku a řekla mi,že tam akorát soudí 2 neratovické porodníky za zanedbání péče a úmrtí 3 novorozeňat,tak proto nakonec ta Bulovka…

Já slyšela jen samou chválu…Já byla taky konec pánevní a rodila jsem v Brandýse,na Bulovku nikdy.

• Citovat
  • Nahlásit
221
25.4.12 09:39

A rodila jsi přirozeně??nebo Ti dali i na výběr???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sirkapatricie
25.4.12 09:47
@KaMartulka píše:
A rodila jsi přirozeně??nebo Ti dali i na výběr???

Přirozeně a dával doktor na výběr.Záleží na pohlaví,váze,jestli jsi prvorodička,což asi nejsi,atd.

• Citovat
  • Nahlásit
437
25.4.12 10:02

já si teda na Bulovku absolutně stěžovat nemůžu. Oba způsoby mají svoje + a - a je to hlavně na domluvě. Nakonec vidíš, že žiju :mrgreen: a porod samotný nebyl tak hrozný, jak jsem čekala 8o .
Vyplašená jsem taky byla pořádně, měsíc, co jsem strávila na rizikáči s matkami na indukci mi taky nepřidal. Když se rozhodlo, že se jde rodit, tak jsem chtěla aspoň epidurál, ale už jsem byla moc otevřená, takže smolík, no, ještě že už bylo docela pozdě, jinak bych asi zdrhla k tomu stánku v zatáčce před areálem a asi bych se ve společnosti těch ožungrů pořádně upravila :oops:
A pak paní doktorka, která porod vedla, se mě ještě ptala, jestli s normálním porodem souhlasím, že ho velmi doporučuje, upřímně mi to v tom stresu už bylo jedno a odkývala jsem to.
Takže uvidíš, nakonec se třeba ještě mimčo umoudří a otočí se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
25.4.12 10:33

Myslím že půjdeš rovnou na císaře… tohle si Bulovka netroufne riskovat a hlavně tě nebudou trápit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat