Reklama

Nemocnice Kladno - ORL - nadstandard

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 17.05.11 20:37
Nemocnice Kladno-ORL-nadstandart

Prosím někoho, kdo zkusil v Kladenské nemocnici nadstandart- víte aktuální cenu?? Nejlépe na ORL oddělení.
Ať hledám jak hledám, nikde na jejich stránkách jsem tuto informaci nenašla.
Děkuju. :mavam:

Reklama

Reakce:

Halina333 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.12 20:54
Nemocnice Kladno ORL

Dnes jsme se vrátily z dcerkou z Kladna kde nám seřízli krční mandle a provedli revizi nosu. měly jsme nadstandard za 600,–Kč na den, vše proběhlo naprosto hladce. personál tam je velice vstřícný, každý si dělá svoji práci tak jak má a to se odráží na perfektním chodu celého oddělení. opravdu jsme byly nadmíru spokojeni se vším. po zkušenosti na dětském lůžkovém na Karláku v Praze toto bylo pohlazení po duši a to doslova. do Prahy už nikdy více!!!!co tam personál předvedl bylo k pláči, nemluvě o čistotě atd…
díky všem na Kladenském ORL!!!! jsou fakt skvělí!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 22.03.12 23:13

Halině děkuji,
ale info o ORL nadstandartu už je pasé.
Na operaci jsme byli již na konci loňského srpna a musím s Tebou souhlasit- všichni byli bezvadní, jen pan primář mi moc nesedl.
Na nadstandart nedošlo, nebyl volný, přestože jsem to riskla a na operaci ho zamluvila.
Zdravím! :mavam:

maxfli 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.12 18:29
Nosní mandle-kladno = super

14.9.2012 v 7­.00 příjem naší 5.5 leté dcery na operaci nosních mandliček.
Operace prováděna endoskopicky v plné narkoze.
Velmi vstřícný personál, příjemné prostředí-jako doma (TV, křesla, pohovka na odpočinek rodičů při čekání na úkony).
Malá se ničeho nebála, vše proběhlo v naprostém pořádku a ve 14.00 jsme si ji vezli domů.

Doporučuji nosní mandle endoskopicky, nedoporučuji laser, je po operaci bolestivý-hodně spálené tkáně, navíc úkon stojí 1000czk!

Kladno mohu jen doporučit.
Cena 100czk

:hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >