Nemocnice Lochotín – gynekologické oddělení

Anonymní
21.2.21 07:52

nemocnice lochotin gynekologie

Zdravím prosím je tady někdo kdo teď byl na plánované operaci na gynekologii třeba s cystou nebo tak něco? a zda vám ji rušili kvůli covidu nebo nechali datum co zadali? ja mám jít 7.3 na plánovanou neměla bych být má jipce a nechci aby mi ji zrusili. potrebuji abych už ji měla za sebou.jak to tam vypadá berou příjmy normálně nebo ne? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
838
21.2.21 08:17

Co zvednout telefon a zavolat tam? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 08:22

Záleží na lékaři, jak vyhodnotí tvůj zdravotní stav. Odložitelné výkony se odkládají. Nepíšeš, co máš konkrétně za problém, jestli je to doprovázené bolestí atd… nicméně nejjednodušší je zavolat tam a zkonzultovat zdravotní stav.

• Citovat
  • Nahlásit
418
21.2.21 08:24

Zavolej tam kde tě mají operovat a zeptej se to je nejlepší :wink:tam už ti řeknou co a jak 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 08:29

@Misasisi řekli mi že mám čekat do termínu zda se ozvou pro zrušení nebo ne. Budou mi dávat delohu výš k dutině břišní je to laparo operace bolesti trochu cítím ale v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
418
21.2.21 08:32

Někdy je možné že operaci zruší pokud není akutní. Ale uvidíš třeba to bude v pohodě a dockas se 😊kvůli covidu se teď operace ruší často

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 08:39
@Misasisi píše:
Někdy je možné že operaci zruší pokud není akutní. Ale uvidíš třeba to bude v pohodě a dockas se 😊kvůli covidu se teď operace ruší často

No právě ale nechci ji zrušit protože pak za další měsíc musím na další operaci a ta už vážná je a budu i na jipu

• Citovat
  • Nahlásit
418
21.2.21 08:49

Těžko říct uvidíš… Pokud ti termín nezrusi tak se raduj 😊ale je to jak kde a v jaké nemocnici 😊hodně štěstí 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 08:01

@Misasisi já se jen ptala jestli někdo teď mě plánovanou operaci a jestli ji zrusili nebo se dockala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat