Nemocnice Ostrava - Fifejdy, Poruba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sabina1812
Kecalka 248 příspěvků 03.07.19 09:50
Nemocnice Ostrava - Fifejdy, Poruba

Maminky, které ste rodily v jedné z nemocnic a rodily ste předčasně. Buď dvojčátka nebo jedno miminko, jak jste byly spokojené s péči v teto nemocnici, mohl byt manžel/přítel u císaře? Co vše ste balila pro miminko/miminka ( nebo co ste tam také dostaly, at neberu něco zbytečne), a kdy vás pustili domu s dětmi? Brzy mě to čeká s dvojcatky, tak jsem zvědavá. Dekuju za odpovědi. :mavam:

Reakce:
Králičice
Extra třída :D 13460 příspěvků 03.07.19 10:20

Pro nedonošeňátka jedině fakultka - kvůli oddělení neonatologie. Protože v případě komplikací hrozí to, že tam dítě stejně převezou. Ale vám se to doufám nestane :kytka: A ve fakutce mi vypiplali holčičku 26+0 a už je jí 6 let, takže vše špatné je zapomenuto - pokud vůbec něco bylo.

subsomi
Kelišová 6763 příspěvků 11 inzerátů 03.07.19 10:29

Určitě do FNO v Porubě.
Mám dvojčata, narozena sice až 38+1, ale i tak jsem chtěla v Porubě. U mě to byl akutní císař, takže manžel nebyl na sále, ale byl před ním a viděl přes sklo na děti, jak je myjí a ošetřují. Já jsem byla hned po porodu na JIP, ale manžel byl po porodu asi 3 hodiny s dětmi, sestřičky ho nechaly s dětmi u nich na místě, kde mají děti na vyhřívaných lůžkách (mohl být i déle, ale to už byl fakt unavený a jel domů spát).
Děti byly OK a já taky, takže v sobotu ráno se narodili a ve středu jsme šli domů.
Celý pobyt v porodnici mám trochu v mlze, tak už si nepamatuju, jestli se mi tam líbilo nebo ne…

aknadar
Kecalka 486 příspěvků 03.07.19 11:27

Ahoj;na fifejdach jsem byla loni na plánovaný císař. Partner byl přítomen na sále, byl se mnou celou dobu, než me převezli na JiP. Všechno bylo v pohodě, domu jsme šli 4. den.

Sabina1812
Kecalka 248 příspěvků 03.07.19 11:29

Dekuju za zprávy :oops: osmého jdu na kontrolu ke svému gynekologovi, asi bych si měla už zažádat o nějaký papír k císaři ze?

aknadar
Kecalka 486 příspěvků 03.07.19 11:36

Na tom se domluvis v porodnici, až tě tam tvůj doktor pošle. Zavoláš a nahlásíš co a jak. Já měla císaře kvůli oční indikaci, můj lékař říkal, že určitě to bude císař a stejně mi potom dělali problémy, nedělají císaře jen tak. Ale když máš dvojčata tak je to třeba jiné :nevim:

Sabina1812
Kecalka 248 příspěvků 03.07.19 11:58

@aknadar
Já mám zatím (určitě asi už tak zůstanou) obě dvě KP, plus astma.. doktor říká ze určitě cisarem, i když bych radši upřímně přirozenou cestou

aknadar
Kecalka 486 příspěvků 03.07.19 19:00

@Sabina1812 uvidíš, že to bude v pohodě, rychlovka. Neměj strach, držím palce.

Váš příspěvek
Reklama