Nemocnice Praha

4020
18.6.15 00:20

Nemocnice Praha

Dobrý večer maminky, zejména ty z Prahy bych chtěla požádat která z nemocnic by byla nejlepší pro hospitalizaci…

S dcerkou jsem měsíc promarodila z toho 3 týdny byla malá hospitalizová na Dětském oddělení Českobudějovické nemocnice..Malá zvracela, bolesti hlavy, vysoké teploty a hnědý zapáchající výtok z ouška..Počáteční stěr v oušku tam měla Agláci, Aurelius a ještě nějaké ale to už nevím

Abych to shrnula dělali jí CT uší-pouze nějaký stín ve středouší, sono bříška, odběry krve při teplotě..CRP jí klesalo hodně pomalu..od února kdy jí byly zavedeny trubičky do uší má již 9 antibiotika…

Opět si stěžuje na bolest hlavičky, začíná mít teplotu a k naší nemocnici už nemám důvěru tam zase jet..a nic…Tak se ptám maminky kde byste mi doporučily nejlepší nemocnici pro mojí dcerku aby se jí problém už vyřešil???děkuji :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

521
18.6.15 04:02

V Praze za mě zaručeně nemocnice Motol, ale asi v každé nemocnici se najde něco co se ti tam líbit nebude, nikdo neni dokonalej, ale Motol je bych řekla vyhlášený

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1485
18.6.15 04:50

Přesně tak, za mě jednoznačně Motol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
18.6.15 06:03

Taky doporucuju Motol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4478
18.6.15 06:25

Za nas KDDL Karlov

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20900
18.6.15 07:12

@jesenka33 Doporučuji primáře dětského odd.ORL FN Motol pana doktora Michala Jurovčíka, telefon k objednání 224 432 601(sekretariát).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9175
18.6.15 08:18

Za mě určitě Motol. Těžko někde najdeš ucelenější péči. A teď po rekonstrukci i velice slušné prostředí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama