Nemocnice Sušice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Inam
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 24.09.14 19:11
nemocnice Sušice

Ahoj všem,
prosím o radu i zkušenosti. Čeká mě laparoskopická operace. Máte někdo zkušenosti s gynekologickým oddělením v Sušici? Tato nemocnice mě zaujala, také proto, že tyto operace dělá ambulantně. Jen neznám nikoho, kdo by tam ležel nebo rodil.
Děkuji moc za odpovědi.

Příspěvek upraven 24.09.14 v 20:53

Reakce:
sallineccka
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 24.09.14 20:40

Tak co já vím, rodit tam ani nikdo nemohl, porodnice je až v Klatovech :think:
teda co jsem slyšela, nechci kecat ;)

Inam
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 24.09.14 20:47
@sallineccka píše:
Tak co já vím, rodit tam ani nikdo nemohl, porodnice je až v Klatovech :think:
teda co jsem slyšela, nechci kecat ;)

Aha, tak to já nevěděla, jde mi o to, že Sušická nemocnice ještě není tak daleko od mého bydliště. Musím jít na laparoskopii a nechci být v nemocnici celý týden (samozřejmě pokud nebudou potíže), tak se dívám po všech nemocnicích v jižních a západních Čechách.

sallineccka
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 24.09.14 20:49

@Inam já jsem právě chtěla jít rodit do Sušice, ale bylo mi řečeno že smůla, že buď Prachatice, Strakonice a nebo pak až Klatovy no :nevim:

Inam
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 24.09.14 20:50
@sallineccka píše:
@Inam já jsem právě chtěla jít rodit do Sušice, ale bylo mi řečeno že smůla, že buď Prachatice, Strakonice a nebo pak až Klatovy no :nevim:

a ve které nemocnici jsi nakonec rodila, jestli se můžu zeptat?

sallineccka
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 24.09.14 20:53

Budu rodit ve Strakonicích, do Prachatic bych nešla ani kdyby mi za to platili.. :lol:

Inam
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 24.09.14 20:57

@sallineccka já v Prachaticích rodila, ale na tu operaci se mi tam nechce, je tam zase nový primář, už druhý za letošek a to je strašný. Kdyby se to tam pořád tak nestřídalo, tak bych o tom uvažovala, ale takhle ne. Ještě jsem uvažovala o Písku nebo Klatovech, no nevím.

sallineccka
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 24.09.14 20:59

@Inam tak Písek co vím, tak si docela chválí… (ale vím jen z doslechu, tak nemůžu soudit)… a Klatovy vůbec netuším :think:

a v Prachaticích dobrý? ono totiž mamča dělala ve zdravotnictví.. a od jisté doby by tam nešla ani s chřipkou… :think: ale ono se to už určo změnilo, jen v nás to furt přetrvává no

Inam
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 24.09.14 21:04
@sallineccka píše:
@Inam tak Písek co vím, tak si docela chválí… (ale vím jen z doslechu, tak nemůžu soudit)… a Klatovy vůbec netuším :think:a v Prachaticích dobrý? ono totiž mamča dělala ve zdravotnictví.. a od jisté doby by tam nešla ani s chřipkou… :think: ale ono se to už určo změnilo, jen v nás to furt přetrvává no

jojo, porody byly v pohodě, menší komplikace jsem měla u prvního to jsem tam nějaký čas ležela před porodem a ty další porody v pohodě, bez komplikací. Doktoři a sestry taky v pohodě. Jen jsem nervozní z té změny primářů během roku dva, tak se mi tam nechce.

sallineccka
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 24.09.14 21:08

@Inam To je jasný, to bych se tam taky nehrnula… ve Strakonicích si víceméně všichni chválí… sestřenka tam rodila a spokojená na max.. :lol:

Inam
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 24.09.14 21:12
@sallineccka píše:
@Inam To je jasný, to bych se tam taky nehrnula… ve Strakonicích si víceméně všichni chválí… sestřenka tam rodila a spokojená na max.. :lol:

No uvidíme, jsem z toho víc nerovzní než když jsem šla rodit poprvé. Užij si zbytek těhotenství a ať máš pohodový a rychlý porod. Díky za rady :mavam:

sallineccka
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 25.09.14 07:08

@Inam děkuji :)

AstraG
Závislačka 4454 příspěvků 25.09.14 08:28

Já bych dobrovolně do Sušice nejela. Jsem z Horažďovic a se vším jezdím do Strakonic. V sušici jsem ležela jako puberťák a hrůza. Ve strakonicích jsem ležela na gyndě, na porodnici, na šestinedělí, s dětma na dětským, mám prolezlé pohotovosti a nikdy jsem se tam nesetkala se špatným přístupem. A hlavně není to tak dávno, kdy dr v sušici si při operaci hrál a se žlučníkem vzal ještě něco, a ten pán umřel. Snad už tam ten dr neoperuje :lol:

Zlobísek:))
Kelišová 6326 příspěvků 25.09.14 10:44

O Sušické nemocnici se říká jen to nejhorší… ale těžko říci, podle mě záleží na koho narazíš a to může bejt kdekoli :think: mamina tam ležela, ale ta tam byla na tejden, a říkala že stačilo aby se sestřička špatně vyspala :roll:
jinak porodnice v Sušici opravdu není :lol:tu už dávno zrušili. nejblíž jsou buď Klatovy nebo Strakonice.

Inam
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 25.09.14 12:05

Děkuju holky za informace, tak do Sušice neee. Zkusím ty Strakonice.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >