Nemocnost u dítěte a zkušenosti Aloe vera gel, Wobenzym

722
17.9.12 09:44

Nemocnost u dítěte zkušenosti Aloe vera gel, Wobenzym. W

Ahoj, dcera mi marodila co chodila do školky hodně často. Trpí na dýchací cesty a často ji pak propuká astma, takže je v zimě skoro stále nemocná. Na doporučení jsem ji pořídila ten aloe vera gel a při potížích kolostrum. Bylo mě řečeno, že ji to zbaví astmatu. Samá chvála, tak jsem na to zvědavá.. No bere to dva měsíce a už je zase nemocná. Možná ji to zlepšilo trochu průběh, ale nic víc. Vím, že je to krátká doba co to bere, ale přece jen si nemůže dovolit v první třídě být stále doma. Napadlo mě k těmto preparátům přidat ještě wobenzym, aby se vyhnula infektům. Je to teda moc peněz, ale jsem ochotná do toho investovat, abych ji posílila imunitu. Jen nevím, jestli se to může dohromady. Můžete přidat své zkušenosti?? Děkuji za jakékoliv názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1360
17.9.12 09:49

Zkus ten Wobenzym, ale asi samotný, ať není přeplácaná vším možným. Ale je to na delší dobu, nezabere to hned. Podporuje to imunitní systém, ale je třeba to užívat pravidelně a delší dobu. Mělo by to pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
17.9.12 10:06

Jednoznačně Wobenzym - dávkovat přesně! dle návodu, vše ostatní vysadit, účinek nastupuje po 2 měsících a po dobrání jedné dávky přesahuje jeho účinek do dalších až 6ti měsíců po dobrání. Kdybych ho tenkrát (byla ještě jeho doba začátků a dostali jsme ho v rámci studie) nenasadila, nikdy bych nemohla začít chodit do zaměstnání. I u všech ostatních léčiv platí, že zároveň nenasazuješ podpůrné potravinové doplňky s obdobnými účinnými látkami a rozsahem působení. :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
17.9.12 10:09

Já bych zkusila zelený ječmen! Spousta maminek v mém okolí ho dětem dává a nejsou téměř vůbec nemocné, i když předtím měli třeba 5× za zimu antibiotika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12947
17.9.12 10:10

Dáváme wobenzym, jednu ráno nalačno, dve večer povečeři, nekousat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zrustice
17.9.12 10:38

Mě teď doporučila lékárnice Imunoglukan. Tak uvidíme :)

• Citovat
  • Nahlásit
722
17.9.12 15:26

A musím se radit s tím wobenzymem z lékařem? Všude na internetu to při dávkování pro děti píšou. Nebo jak by jste to dávkovali. Malá má 22kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12947
17.9.12 16:03

Já se poradila ale našedr sním nemela skušenost ale pomohl nám a že smeskusily vše i ten imunoglukan ai lekyod dr, tuším žeto je 1 prášek na 6kg..tak bych dala 2ráno na lačno 2večer před spaním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
17.9.12 16:29

To je dobře že vám všem pomohl. Asi ho teda taky koupím, jen stále přemýšlím, že bych ji ten aloe vera gel dávala k tomu. Mám ho doma ještě pět litrů. Je to přece jenom zelenina, sice z podobnými účinky, ale snad by to neuškodilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
20.9.12 16:53

@juchinka Myslím si, že je zbytečné užívat Wobenzym, neboť obsahuje syntetické enzymy, kdežto aloe vera gel obsahuje enzymy čistě přírodní. Navíc aloe má tu vlastnost, že dokáže roztáhnout i nejtenčí vlásečnice a dopravit tak účinné látky k životně důležitým orgánům. Colostrum je vynikající věc, ať už jako prevence nebo na akutní stavy. Pro prvňáčka používám preventivně obojí. Samozřejmě dítě může chytnout vir, ale potom ten akutní stav není tak hrozný - vysoké horečky atp. Wobenzym jsem kdysi užívala já na gynekologické problémy, nepomohl, ale stálo mě to fakt hodně peněz a přemáhání při polykání tolika tablet. Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.14 14:46

Wobenzym pomohl dceři

Od naši dětské doktorky jsme dostali doporučení koupit Wobenzym. Dcera měla neustálé problémy s angínami, rýmou, astmatem, záněty uší. Můžu říci, že jsme po měsíční kúře poznali první výsledky. Žádná rýma, kašel, nebo bolení ouška. Wobenzym užívá i nadále ještě další 2 měsíce a já můžu teď chodit s klidem do práce, a ne jako dříve jsem byla neustále s malou doma, nebo volali ze školky ať si pro ní přijdu, že je nemocná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama