Nemocný pejsek nebo harání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatyKli
Kecalka 157 příspěvků 08.12.17 20:02
Nemocný pejsek nebo harání?

Ahoj mám dotaz.. máme 12 letého maltezacka, od včera u ní pozoruji takový hnědo žlutý „výtok“ ale opravdu ve velkém množství, celou noc se lizala a pokračuje to i nyní, máme od toho špinavý i polštář a další věci.. Nevím zda to mohu přisuzovat harani protože vždy když harala tak to byly 2 kapičky krve a dál nic.. nevíte co to může být?

Reklama

Reakce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 08.12.17 20:03

To by mohl být zánět dělohy. Určitě to chce veterináře, je to život ohrožující stav. Víš co se říká, lepší pětkrát zbytečně než jednou pozdě.

Kakika
Extra třída :D 14802 příspěvků 08.12.17 20:06

@NatyKli ještě dnes bych zajela na veterinární pohotovost. Může to být zánět dělohy a jak psala Murka, to je život ohrožující stav.

Aspera
Generální žvanilka 20056 příspěvků 1 inzerát 08.12.17 20:09

@NatyKli pokud běžně měla hárání kde nic tu nic, tak bych jela okamžitě na pohotovost. Tohle vypadá na vážnější problém.

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 08.12.17 20:26

Je to zánět dělohy. Co nejdřív jet na veterinu a nechat udělat sono. Zánět může být totiž částečně uzavřený a když praskne, je konec.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 08.12.17 21:20

Stejna zkusenost, hlavne, ze to jde ven a prisli jste na to :(

Ou
Závislačka 4750 příspěvků 08.12.17 21:41

A proč se ptáte v pátek večer na internetu, namísto toho abyste s během ordinačních hodin zašla k veterináři?

jizerka
Kecalka 183 příspěvků 09.12.17 06:30

Fenka už měla ležet na operačním sále. Je to zánět dělohy jak vyšitej. Přesně takto to měla naše 14 letá pudlice a přežila jen tak tak. Dej vědět jak ste dopadli. Držím palce

NatyKli
Kecalka 157 příspěvků 09.12.17 17:13

@jizerka
Tak je už po kastraci, je chudák taková malátná, zvrací ale snad se to brzy zlepší :)

jizerka
Kecalka 183 příspěvků 10.12.17 00:20

Neboj vse bude ok. Pohlad ji za me. Hlavne ze ma operaci za sebou

Murka
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 11.12.17 17:03

Přeju brzké uzdravení. Hlavně že to dobře dopadlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama