Nemocný pes-táta odmítá jet na veterinu.

Anonymní
24.3.20 13:21

Nemocný pes-táta odmítá jet na veterinu.

Dobrý den. Prosím vás o radu. Můj táta je velmi vitální chlap v důchodovém věku. Má psa německého ovčáka. Je to zlatíčko. Ale při delší procházce nebo stačí parkrát hodit míček, kulhá na přední nohu. Předevčírem mel dokonce oteklé koleno. Táta mu na to dal konopnou mast, ale kulhá stále. Táta odmítá jet na veterinu. Pry to bude dobrý. Pes ale pri dotyku na kloub i kňučel a ohnal se. Je mu už 10 let. Prijde mi to zanedbání péče. Jak ho přesvědčit? Co psovi může být? Jak bude veterinář postupovat? Hrotím to moc?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1228
24.3.20 13:28

Tak psa naloz a odvez na veterinu ty 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 13:29
@Anonymní píše:
Dobrý den. Prosím vás o radu. Můj táta je velmi vitální chlap v důchodovém věku. Má psa německého ovčáka. Je to zlatíčko. Ale při delší procházce nebo stačí parkrát hodit míček, kulhá na přední nohu. Předevčírem mel dokonce oteklé koleno. Táta mu na to dal konopnou mast, ale kulhá stále. Táta odmítá jet na veterinu. Pry to bude dobrý. Pes ale pri dotyku na kloub i kňučel a ohnal se. Je mu už 10 let. Prijde mi to zanedbání péče. Jak ho přesvědčit? Co psovi může být? Jak bude veterinář postupovat? Hrotím to moc?

Nehrotíš, určitě bych jela, tátu přesvědčit nebo bych jela já.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 13:30
@Mika.ella1 píše:
Tak psa naloz a odvez na veterinu ty 8o :roll:

Neni to můj pes. Neposlouchá mě jako tátu. Má víc kilo než já a navíc k němu nemám ani očkovák. Nemam pravo nekam vozit psa, který není můj. Jsem tady na návštěvě…

• Nahlásit
  • Citovat
898
24.3.20 13:30

Tohle stejný měl náš pes. Pak jeden den z ničeho nic začal hrozně knucet, stal a naříkal, jelo se na veterinu, měl rakovinu, nechali ho uspat…Nehrotis to moc, já jen nechápu proč psa na veterinu nevezmes ty, pokud trpí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 13:31

Resp. v izolaci kvůli COVIDU..Mam špatnou imunitu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 13:33
@alena1995 píše:
Tohle stejný měl náš pes. Pak jeden den z ničeho nic začal hrozně knucet, stal a naříkal, jelo se na veterinu, měl rakovinu, nechali ho uspat…Nehrotis to moc, já jen nechápu proč psa na veterinu nevezmes ty, pokud trpí.

Přesně to jsem tátovi říkala, že může mít rakovinu. Vysmál se mi, ze ve všem vidím hned černý scénáře.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 13:34
@alena1995 píše:
Tohle stejný měl náš pes. Pak jeden den z ničeho nic začal hrozně knucet, stal a naříkal, jelo se na veterinu, měl rakovinu, nechali ho uspat…Nehrotis to moc, já jen nechápu proč psa na veterinu nevezmes ty, pokud trpí.

To je mi moc líto. A jak dlouho takhle kulhal?

• Nahlásit
  • Citovat
13258
24.3.20 13:34
@Anonymní píše:
Přesně to jsem tátovi říkala, že může mít rakovinu. Vysmál se mi, ze ve všem vidím hned černý scénáře.

No a to se táta v klidu dívá na to, jak pes trpí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5468
24.3.20 13:35
@Anonymní píše:

Popadni psa a jeď na veterinu, když je pitomej tvůj táta, tak ho nenech trpět ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 13:39

Zkusim na něj uhodit ještě, že jestli nepojede on, pojedu já..

• Nahlásit
  • Citovat
898
24.3.20 13:41

To nevím, jak dlouho, je to cca 5 let zpět. Každopádně jsou i veterináři co přijedou, co nějakého sehnat ať se dojede podívat a nebo zavolat, říct co psovi je a on Vám řekne. Může to něco být a nemusí. Třeba na to jen nějak špatně slapnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2499
24.3.20 13:42

Zavolej veterináři, porad se, co s tím… Třeba veterinář dojede i k vám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71438
@Anonymní píše:

No a když ji mít bude, tak co? Ale jako upřímně s 10 letým velkým psem, který po delší procházce kulhá bych fakt teď nešílela s veterinou, to není ohrožující stav.
Jo a jen tak mimochodem, tátu tu rozebíráš na netu, že on v důchodovém věku nechce jet za současného stavu na veterinu, ale když máš jet ty, tak se budeš vymlouvat na imunitu, to jako vážně 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Klidně může mít osteosarkom, rozhodně jeďte k veterináři na rentgen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama