Čekat, až se ozve, a nebo se ozvat sama?

Anonymní
22.1.20 15:00

Nemocný přítel. Ano, či ne ?

Ahoj, ahoj.

Skoro rok mám nového přítele. :srdce: Bohužel, mi vrtá jedna věc v hlavě: změnil zaměstnání a on té doby jak mi sám řekl, ej skoro každý týden nemocný 8o

Osobně mi přijde, že to je z psychiky - to on odmítá. Předevčírem jsme se měli vidět, zajít si na oběd. Ráno jsme si měli ještě domluvit přesně, jestli to platí nebo ne. Napsala jsem mu, ahoj, a on mi asi za pět minut napsal, že je v posteli. Asi jsem natvrdla, ale zeptala jsem se ho, zda tedy dneska nejdeme? Prý: dnes ne.
Na to jsem mu už neodepsala a šla si po svém. :pankac:

Od té doby není na telefonu. Automaticky, když se připojí na web, tak je online i na kecalkach. Což je zvláštní, sleduje dění v životě, pouští si klipy apod…

Upřímně, nevím, zda se mu mám ozvat nebo ne???Nechci, být za žádnou vterku. Dělám si svoje, užívám si, ale je pravda, že mi trošku chybí :oops: A mám i logicky starost.

Čekat, až se ozve, a nebo se ozvat sama? Jinak ví, že se může na mne s čímkoli obrátit. Stavit se za ním budu mít čas, až tak po neděli - jsem pracovně pryč do patka.

Prosím anonym z důvodu chození sem mě sestry.

Ps:je to můj druhý přítel, neumím v tom moc chodit

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11668
22.1.20 15:07

Počkala bych až se ozve sám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:08

Co dělá za práci? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3632
22.1.20 15:08

Jenom si myslím že problém není v tom že by byl nemocný… Myslím si že nemocný není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:10

Taky mi to přijde divný, že by byl každý týden nemocný? 8o to není ani moje 6 lety dítě a to má rymicku každou chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4213
22.1.20 15:13

Asi moc nerozumim. Ty myslis, ze je psychicky nemocny, jen proto, ze te nechce videt a byt s tebou? :think:

Jo a pokud je v novem zamestnani furt na nemocenske, tak kdo vi jak dlouho si ho tam zamestnavatel necha. Dost mozna si bude brzo hledat zase novou praci, ale ne z vlast.vule, ale jelikoz se s nim firma rozlouci.
Co to je za typ prace co dela, jaky obor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:17

Nemyslim si, ze je nemocny, leda by mel psychicke problemy. Jak dlouho uz tyhle nemoci trvaji? Co je to za praci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 15:21

Trvá to co změnil místo. Kolikrát jsem i udělala přepadovou, protože jsem mu prostě nevěřila a opravdu… Byl doma a většinou zanedbaný. Nevím a nechápu co se s ním děje. Ale vím, že kdyby byl v pohodě, tak normálně funguje přes sítě

• Nahlásit
  • Citovat
6623
22.1.20 15:22

Můj názor: pokud se člověk stydí svému nemocnému příteli/přítelkyni napsat, aby nebyl za vtěrku, je něco hodně špatně. Jeho odpovědi jsou strašně strohé, píše tak i normálně? U mě by třeba tyhle jednoslovní odpovědi znamenaly „nech mě být a nepiš mi.“ Ale každý má jiný styl vyjadřování, takže to je na tvém posouzení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:23
@Anonymní píše:
Trvá to co změnil místo. Kolikrát jsem i udělala přepadovou, protože jsem mu prostě nevěřila a opravdu… Byl doma a většinou zanedbaný. Nevím a nechápu co se s ním děje. Ale vím, že kdyby byl v pohodě, tak normálně funguje přes sítě

To uz jsi psala, tak jinak - pred jakou dobou zmenil misto? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 15:27

Také jsem si myslela, že se mnou být nechce, ale… Popřel to.
Kolikrát jsem neohlášené přijela, chtěl abych zůstala případněna mě u čekaly dárky, maličkosti. Že na mne myslel a koupil tohle… :nevim:

Začalo to co změnil místo, říká, že je rád, ale mě se to nezdá. Má i výkyvy nálad, začal o nás pochybovat :,( :nevim:

Takové chování znám od souseda vůči jeho ženě, ale těm je mezi 60-70roky a u něj to začalo hlavně odchodem do důchodu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.1.20 15:28

@Lalelale Takhle většinou píše, když mu není dobré

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.1.20 15:28

@Silverine247 6+měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
6623
22.1.20 15:30
@Anonymní píše:
Také jsem si myslela, že se mnou být nechce, ale… Popřel to.
Kolikrát jsem neohlášené přijela, chtěl abych zůstala případněna mě u čekaly dárky, maličkosti. Že na mne myslel a koupil tohle… :nevim:

Začalo to co změnil místo, říká, že je rád, ale mě se to nezdá. Má i výkyvy nálad, začal o nás pochybovat :,( :nevim:

Takové chování znám od souseda vůči jeho ženě, ale těm je mezi 60-70roky a u něj to začalo hlavně odchodem do důchodu

tak pokud to začalo změnou místa, nejde o to, že je to v nové práci hodně blbé a on je vyštavený? Jak o své nové práci mluví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:31
@Anonymní píše:
@Silverine247 6+měsíců

A co to je za praci? Treba ma deprese. Do te prace chodi a lezi potom, pripadne o vikendech, nebo je hned ze startu uz pul roku na nemocenske? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama