Nemohu být těhotná? První sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 23:08
Nemohu být těhotná? První sex

Zdravím, už mi bylo 15 a měla jsem dnes první sex, ovšem to do mě zasunul partner jen řekněme 15×. K jeho vyvrcholení došlo až asi o 2 minuty později, co ze mě penis vytáhl, samozřejmě ne do mě. Teď jsem četla, že se může otěhotnět i tak a mám trochu strach, co si o tom myslíte? Mám poslední dobou špatnou menstruaci, tudíž podle ní to nepoznám. Nemám ji zase tak dlouho, myslím si, že od léta 2018, ale měla jsem si zatím asi jen 5×… Tudíž podle ní soudit nemohu. :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Echt Kelišová 9027 příspěvků 12.09.19 23:22

Pokud máš nechráněný sex, tak můžeš otěhotnět. To co popsuješ nenapovídá tomu, že bys měla být těhotná, ale prostě používej kondom. I jako ochranu před chorobami, včetně HPV.

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 13.09.19 00:22

Pokaždé, když máš nechráněný sex, tak určité riziko tam je, ať už těhotenství nebo nějaká pohlavní choroba či jiné zdravotní následky, takže pokud nechceš otěhotnět a chránit se, tak kondom nebo jiné možnosti antikoncepce či ochrany…z tvého popisu si myslím, že těhotná nejsi, ale dávej si na to příště pozor

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 03:51

Můj nechráněný, přerušovaný sex má v břiše právě 12 týdnů. Otěhotněla jsem, i když do mne vůbec nevyvrcholil - z preejakulátu :) Ale u nás to problém není, my už spolu rodinu máme a uživíme.
Takže ano, otěhotnět opravdu můžeš.
Za anonym se omlouvám, těhotenství tajíme jako překvapení.

Dzeiny
Povídálka 29 příspěvků 13.09.19 06:36

Ano muzes ;) ale nechapu proc jeste tohle nekdo resi v tehle dobe plne informaci a pomucek, ktere pred otehotnenim chrani… :nevim: :think:

Russet
Neúnavná pisatelka 18326 příspěvků 13.09.19 07:05
@Anonymní píše:
Zdravím, už mi bylo 15 a měla jsem dnes první sex, ovšem to do mě zasunul partner jen řekněme 15×. K jeho vyvrcholení došlo až asi o 2 minuty později, co ze mě penis vytáhl, samozřejmě ne do mě. Teď jsem četla, že se může otěhotnět i tak a mám trochu strach, co si o tom myslíte? Mám poslední dobou špatnou menstruaci, tudíž podle ní to nepoznám. Nemám ji zase tak dlouho, myslím si, že od léta 2018, ale měla jsem si zatím asi jen 5×… Tudíž podle ní soudit nemohu. :think:

Jedno, jestli byl první, druhý a kolikrát šel tam a zase zpět. Zajdi na gyndu na prohlídku asi 7 týdnů po téhle hurá akci. Nebo se otestuj. A kupte si kondomy. To by ten tvůj přítelíček měl vědět taky a ne jet naostro :roll:

Russet
Neúnavná pisatelka 18326 příspěvků 13.09.19 07:06
@Dzeiny píše:
Ano muzes ;) ale nechapu proc jeste tohle nekdo resi v tehle dobe plne informaci a pomucek, ktere pred otehotnenim chrani… :nevim: :think:

To víš, nejnovější ajfoun, ale naivní jsou stejně pořád stejně. Děti a chtěj sex :roll:

Kriss Tina
Extra třída :D 12194 příspěvků 13.09.19 07:22

Jasně že můžeš být těhotná, já z takového sexu otěhotněla hned 2× :mrgreen: ale u mě to bylo jedno, my se dětem nebránili kdyby se náhodou podařilo. Jestli být těhotná nemůžeš tak se chraň, vzít si kondom je snad základ ne? Teď už nenadelas asi nic, leda si běžet pro pilulku po pokud to proběhlo včera a nebo čekat a třeba za 2 týdny si udělat test.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 1 inzerát 13.09.19 07:43

Měla jsi nechráněný sex? Měla, takže ano, můžeš být těhotná :)

kve-tinka
Kelišová 5344 příspěvků 4 inzeráty 13.09.19 07:55

Doufám, že nejsi takový ten typ „kočky“ co teď všude potkávám…nafrněné jako by sežraly rozum světa, cígo v puse a mi patří svět..a pak ejhle, rychle na emimino se zeptat těch opravdu zkušenějších…těhotná být můžeš, ale % je šance mizivá

sun.from.ibiza
Povídálka 23 příspěvků 13.09.19 11:05

Skoč si normálně na gynekologii, tady ne emiminu ti to nikdo zjistit nepomůže. Také by ti tam měli vysvětlit, co a jak, nejde jen o to, že bys mohla být těhotná, ale také o nemoci. Buď opatrná, ať pak není pozdě :-))

Alžběta 12345
Povídálka 45 příspěvků 13.09.19 12:35

Mám kamarádku, co je alergická na latex a má leydenskou mutaci (nemůže hormonální antikoncepci), přerušovanou soulož provozuje několik let a nikdy neotěhotněla ;)
Tím rozhodně neříkám, že je to dostatečná ochrana proti těhotenství, rozhodně není, používejte kondomy nebo se objednej na gynekologii a porad se o jiných možnostech. Ale zase bych tolik neplašila, ta šance není velká :kytka: a nenech se vystresovat jedovatýma komentářema, většina z nás je tu normální a myslíme to dobře :kytka:

zufka.p
Povídálka 13 příspěvků 13.09.19 12:42

Otěhotnět můžeš kdykoli po nechráněném sexu. Před tím než s přítelem začnete, bys měla zajít za gynekologem a on ti určitě poradí jakou brát antikoncepci, abys tuto otázku neřešila po každém sexuálním styku.

JancaS84
Stálice 90 příspěvků 13.09.19 12:50

Myslí, že šance je velmi malá, ale určitě ne 0. Takže pokud chceš mít 100% jistotu utíkej si na gyndu pro pilulku po. A příště používat minimálně kondom.

korneli
Kecalka 328 příspěvků 13.09.19 14:41

Je to 50 na 50..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama