Nemohu na něj prostě zapomenout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 15:40
Nemohu na něj prostě zapomenout

Pochopte prosím anonym, stydím se, je mi trapně s čím tady jdu…
Je to již necelých 6 let, co jsem se bezhlavě zamilovala do staršího muže ode mě. Mně je 32 roků, jemu 44-říkejme mu třeba pan X. Oba jsme svobodní a bezdětní až doposud.
Vztah začal v roce 2009, kdy si mě vlastně on všimnul na jedné akci, zjistil si moje t. č. a kontaktoval mě o schůzku. Nejdřív jsem dělala drahoty a pak jsem svolila…
Po roce jsme se rozešli, protože se ke mně opravdu nechoval tak, jak má, nadřazoval se, chtěl, aby bylo vše po jeho… Mně to tak nevyhovovalo, tak jsem to ukončila.
V čem je problém? Já na něj pořád myslím a vím, že tohle už normální není, když každý psycholog a sexuolog řekne, že zamilovanost trvá max. rok a půl.
Myslím na něj i přesto, že vím, jak se ke mně choval. Ovšem jsme spolu nikdy nebydleli.
Za těch 5 let, co nejsme spolu jsem měla vztah, který trval skoro 2 roky s chlapem, do kterého jsem se vlastně nikdy nezamilovala a myslela pořád na pana X.
Pan X měl v tom stejném období také vztah, který se rozpadl. Vím to od kamarádky, která ho občas vídá.
Pan X se mi ozval a chtěl se sejít. Já jsem nesvolila ke schůzce, protože jsem za tu dobu něco přibrala a je mi před ním trapně. :zed:
Nechci, aby mě viděl jinou, než jakou mě zná.
Vím, že bych s ním neměla žádný med a přesto si přeji s ním být :zed:
Mám svůj vlastní byt a slušnou práci a on chce pořád rozkazovat atp.
Navíc, stydím se za to, že já mu vlastně ani pořádný vztah nepřeji :oops: :oops: :oops: Tedy, vzhledem k jeho věku 44 mu přeji dítě i ten vztah, ale vzhledem k jiným věcem ne :zed:
:zed:
Myslíte, že bych měla navštívit psychiatra?
Nikdy jsem se tak do nikoho nezamilovala a tohle už není normální, zamilovat se do uzurpátora, se kterým nikdo nevydrží.
Děkuji všem, které tohle neberou jako slátaninu, dočetly do konce a nebudou třeba moralizovsat, že jsem na hlavu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cattus
Neúnavná pisatelka 17215 příspěvků 12.10.14 16:03

Mám neodbytný pocit, že to už tady jednou bylo :think:

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 16:08
@Catus píše:
Mám neodbytný pocit, že to už tady jednou bylo :think:

Bylo…a zakladatelce se vyvoj diskuze, kde se projevila jako stalker, moc nelibil.

Tinkka
Kelišová 7143 příspěvků 12.10.14 16:10

Ahojky, tak na psychiatra to rozhodne neni, ale spise bych sla k psychologovi, aby Te pomohl vyrovnat se a najit klid a rovnovahu. Myslim si, ze s timto muzem spokojena nebudes, ostatne kv. necemu ses s nim rozesla, vid. Kdyby jsi potkala nekoho do koho se zamilujes, na pana x si uz ani nevzpomenes. Cilene si zakaz myslenky na nej, tim se jen trapis a soustred se na jine veci…Drzim Ti palce :kytka:

Cattus
Neúnavná pisatelka 17215 příspěvků 12.10.14 16:10
@Chocoloco píše:
Bylo…a zakladatelce se vyvoj diskuze, kde se projevila jako stalker, moc nelibil.

Že jo :lol: sice to malinko poupravila, ale stejně…na nás si nepřijde :mrgreen:

Maria_37
Závislačka 3987 příspěvků 12.10.14 16:18
@Anonymní píše:
Pochopte prosím anonym, stydím se, je mi trapně s čím tady jdu…
Je to již necelých 6 let, co jsem se bezhlavě zamilovala do staršího muže ode mě. Mně je 32 roků, jemu 44-říkejme mu třeba pan X. Oba jsme svobodní a bezdětní až doposud.
Vztah začal v roce 2009, kdy si mě vlastně on všimnul na jedné akci, zjistil si moje t. č. a kontaktoval mě o schůzku. Nejdřív jsem dělala drahoty a pak jsem svolila…
Po roce jsme se rozešli, protože se ke mně opravdu nechoval tak, jak má, nadřazoval se, chtěl, aby bylo vše po jeho… Mně to tak nevyhovovalo, tak jsem to ukončila.
V čem je problém? Já na něj pořád myslím a vím, že tohle už normální není, když každý psycholog a sexuolog řekne, že zamilovanost trvá max. rok a půl.
Myslím na něj i přesto, že vím, jak se ke mně choval. Ovšem jsme spolu nikdy nebydleli.
Za těch 5 let, co nejsme spolu jsem měla vztah, který trval skoro 2 roky s chlapem, do kterého jsem se vlastně nikdy nezamilovala a myslela pořád na pana X.
Pan X měl v tom stejném období také vztah, který se rozpadl. Vím to od kamarádky, která ho občas vídá.
Pan X se mi ozval a chtěl se sejít. Já jsem nesvolila ke schůzce, protože jsem za tu dobu něco přibrala a je mi před ním trapně. :zed:
Nechci, aby mě viděl jinou, než jakou mě zná.
Vím, že bych s ním neměla žádný med a přesto si přeji s ním být :zed:
Mám svůj vlastní byt a slušnou práci a on chce pořád rozkazovat atp.
Navíc, stydím se za to, že já mu vlastně ani pořádný vztah nepřeji :oops: :oops: :oops: Tedy, vzhledem k jeho věku 44 mu přeji dítě i ten vztah, ale vzhledem k jiným věcem ne :zed: :zed:
Myslíte, že bych měla navštívit psychiatra?
Nikdy jsem se tak do nikoho nezamilovala a tohle už není normální, zamilovat se do uzurpátora, se kterým nikdo nevydrží.
Děkuji všem, které tohle neberou jako slátaninu, dočetly do konce a nebudou třeba moralizovsat, že jsem na hlavu.

tak co třeba zkusit nějakého odborníka? s tímhle ti asi moc nepomůžeme…

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 16:20
@Catus píše: Že jo :lol: sice to malinko poupravila, ale stejně…na nás si nepřijde :mrgreen:

https://www.emimino.cz/…uzel-203265/

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 16:25

:roll: blazni oba :nevim:

MartinaIrena
Extra třída :D 10689 příspěvků 12.10.14 16:28
@Catus píše: Že jo :lol: sice to malinko poupravila, ale stejně…na nás si nepřijde :mrgreen:
:palec: :palec: :palec:
Cattus
Neúnavná pisatelka 17215 příspěvků 12.10.14 16:33
@Chocoloco píše:
https://www.emimino.cz/…uzel-203265/

Máš přehled :potlesk: A to, že to sem dává opakovaně jen svědčí o kapacitě mozkové :mrgreen: :lol: :P

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 16:36
@Catus píše:
Máš přehled :potlesk: A to, že to sem dává opakovaně jen svědčí o kapacitě mozkové :mrgreen: :lol: :P

Ona ta diskuze byla veeelmi vyzivna, stacilo se podivat par stran zpet, kde svitilo ocicko ;).
Kazdopadne tohle uz by chtelo psychologa, ptz tesknit sest let takovym zpusobem uplne bezne neni, zvlast ve veku zakladatelky. A nemyslim to jako rejping.

Pesimista
Závislačka 3233 příspěvků 12.10.14 17:48
@Tinkka píše:
Ahojky, tak na psychiatra to rozhodne neni, ale spise bych sla k psychologovi, aby …:kytka:

tohle neni ani na psychiatra, ani na psychologa, ale staci prolistovat Hasmannovy state a tam je tenhle model popisovan pored dokola, zenske z nejakych zahadnych duvodu, uprednostnuji prave vyse popsane typky, az je maji v zivote, maji jejich dite, tak jen placou a placou, se zvlastni pritazlivosti techto promyslene jednajicich chlapu nic nenadelate, budete ji opakovane podlehat a nechate si nicit zivoty, z vasi vlastni vule, z vaseho vlastniho rozhodnuti, zadna zenska neunese svobodu, kterou ji chlap necha, ne proto, ze by po ni netouzila, ale zivot v otroctvi se zda jednodussi, je to zivot bez bremene zodpovednosti za sebe sama, v tom to nejspise bude

elza12
Kecalka 165 příspěvků 15.05.15 08:26

Ahoj holky, jsem nováček a oživuji diskusi :-)
Před nějakým časem jsem se po čtyřech letech rozešla s přítelem, protože jsem přišla na to, že se scházel s jinou. Byla jsem plná vzteku a myslela jsem si, že to zvládám celkem dobře. Odstěhoval se, já jeho ozývání ignorovala a pořád si opakovala, že pro takového chlapa nebudu brečet.
Jenže vztek mě po nějakém čase přešel a mě je hrozně smutno. Pořád na něj myslím a mám radost když se ozve :zed: Vím blbost.
Holky poraďte jak ho dostat z hlavy? Vůbec si nedovedu představit, že budu zase s nějakým chlapem šťastná a budu s nim plánovat rodinu. Je mi 32 a mám pocit, že mi ujel vlak :,(

boruvkay
Kelišová 5655 příspěvků 15.05.15 08:36

@elza12 vlak ti neujel…jen s ním musíš přestat komunikovat a zaměřit se na něco jiného. Můžeš se zkusit věnovat sobě nebo někam vyraž s kamarádkou, přijdeš na jiné myšlenky.

elza12
Kecalka 165 příspěvků 15.05.15 08:41

Díky za reakci. Tohle vše se snažím dělat, ale ty myšlenky na něj jsou ta, pořád :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >