Nemohu najít toho pravého - co dělám špatně?

Anonymní
8.7.21 11:30

Nemohu najít toho pravého co dělám špatně

Dobrý den moc bych si přála najít toho pravého muže se kterým bych časem založila rodinu. Bohužel se mi to poslední dobou vůbec nedaří a už ani nemám chuť hledat na seznamkách protože jsem zatím narážela na samé blbce. Poradíte mi kde bych mohla najít normálního chlapa se kterým bych se nemusela bát udělat vážnější krok a mít s nim rodinu je mi 23 let a už mi moc času nezbývá

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
607
8.7.21 11:34

Ahoj, ono je to těžký, většinou čím urputnejsi hledání tím větší průser. Prostě se na to má chvíli vykasli, pusť to z hlavy a on se někdo možná objeví. Je mi jasné že se tu vynoří spoustu komentářů jak si mladá a jak máš spoustu času atp, ale já tě chápu, sama bych taky nechtěla budovat vztah domov a rodinu po třicítce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
8.7.21 11:35
@Anonymní píše:
Dobrý den moc bych si přála najít toho pravého muže se kterým bych časem založila rodinu. Bohužel se mi to poslední dobou vůbec nedaří a už ani nemám chuť hledat na seznamkách protože jsem zatím narážela na samé blbce. Poradíte mi kde bych mohla najít normálního chlapa se kterým bych se nemusela bát udělat vážnější krok a mít s nim rodinu je mi 23 let a už mi moc času nezbývá

Nezoufej. Je ti 23. Mě je přesně o 10 let více, také jsem nemohla najít, ze seznamek byla nešťastná, už to i chtěla vzdát. A ejhle, asi po 3 letech čekání a hledání jsem našla. Ano, slevila jsem ze svých nároků a není to 100% to, co jsem hledala, ale paradoxně je to teď mnohem lepší. 8) A myslím, že lepšího chlapa bych si nemohla přát.

Kde se hledá normální chlap nevím, já našla nenormálního, který ke mě přesně pasuje a jsme spokojení. :-)

Zkoušela jsi třeba nějaké aktivity (chápu v současné době covidové, že je to horší), ale třeba sport, dobrovolnické aktivity a tak? Nehledat jen pasivně v seznamkách, ale zkusit i aktivně na místech, které by vás nějak spojili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
8.7.21 11:38
@Anonymní píše:

Jak uz ti moc casu nezbyva? :lol: Prosim te v klidu, jestli takhle trojcis normalne, tak mozna to je spatne. Uber na te urputnosti, ve svem veku bys mela randit a bavit se, ne zoufale shanet zenicha, to moc atraktivni neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
8.7.21 11:39

Ty umiras? Nebo proč nemáš čas? 8o
Procti si diskuze na obdobné téma od ctyricitek a pak trochu zvolni, jde to pak lip

Příspěvek upraven 08.07.21 v 11:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7333
8.7.21 11:39

Umiras? Ze ti už moc času nezbývá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9156
8.7.21 11:40
@Advise píše:
Nezoufej. Je ti 23. Mě je přesně o 10 let více, také jsem nemohla najít, ze seznamek byla nešťastná, už to i chtěla vzdát. A ejhle, asi po 3 letech čekání a hledání jsem našla. Ano, slevila jsem ze svých nároků a není to 100% to, co jsem hledala, ale paradoxně je to teď mnohem lepší. 8) A myslím, že lepšího chlapa bych si nemohla přát.

Kde se hledá normální chlap nevím, já našla nenormálního, který ke mě přesně pasuje a jsme spokojení. :-)

Zkoušela jsi třeba nějaké aktivity (chápu v současné době covidové, že je to horší), ale třeba sport, dobrovolnické aktivity a tak? Nehledat jen pasivně v seznamkách, ale zkusit i aktivně na místech, které by vás nějak spojili?

Takže to mám chápat tak, že jsi měla předtím nesmyslné požadavky, které ve výsledku ten chlap ani nemusí splňovat, aby byl „pan dokonalý“? Já jen, že plno žen byly se v tomto mohlo od tebe poučit.

Jinak pro zakladetelku, koukej uvolnit. V tomto věku je pro chlapa nejhorší možnost holka. Co už na prvním rande ukazuje jaký bude mít její dítě kočárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
8.7.21 11:44
@Cenarius píše:
Takže to mám chápat tak, že jsi měla předtím nesmyslné požadavky, které ve výsledku ten chlap ani nemusí splňovat, aby byl „pan dokonalý“? Já jen, že plno žen byly se v tomto mohlo od tebe poučit.Jinak pro zakladetelku, koukej uvolnit. V tomto věku je pro chlapa nejhorší možnost holka. Co už na prvním rande ukazuje jaký bude mít její dítě kočárek.

Ano, asi jako každá druhá jsem měla svoje kritéra a požadavky, které se časem vytřídily sami, protože jsem prostě zjistila, že jsou potřeba úplně jiné věci, než aby měl víc jak 190cm např. Myslím, že k tomuto zjištění dojde časem téměř každá. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17409
8.7.21 11:50

1. 23 let fakt není „moc času mi nezbývá“
2. hledej smysl svého života v něčem jiném, než je někoho urvat, zabřeznout a mít domek na hypotéku. Jestli tvůj život nemá žádný další rozměr, tak nejsi zajímavá pro muže co jsou jen trochu zajímaví a pro chlapy v tvém věku je většinou představa že by se měli teď usadit dost děsivá a pokud tedy tvým cílem je především najít dárce spermií a živitele, tak se ti samozřejmě vyhnou.

Pokud je mimo tvoje možnsoti zajímat se o cokoliv jiného než o to, aby sis založila rodinu, tak hledej rozvedené 40 + co už chtějí zkusit druhé kolo. Ale teda musíš zvládnout fakt, že mají děti z prvního manželství.

3. pokud jsi i o něco komplexnější osobnost, než chodící prázdná děloha, tak začni víc chodit mezi lidi, udržoat přátelské vztahy a účastnit se akcí jako jsou výlety či grilovačky se širší rodinou a větší skupinou známých, vyskytují se tam případní nezadaní známí.

Případně tedy se začni věnovat něčemu, co tě zajímá, dělá se to ve skupině a jsou tam i mužové, co zajímá to samé - tím že se potkáte v jiné situaci, než je seznamka a špatné radne a budete mít k řešení cokoliv jiného, než to jestli je ochotný tě oplodnit, tak se lépe poznáte a je větší šance, že si tedy spolu něco začnete. Tedy přidat se k dobrovolným hasičům je lepší, než chodit na kruzy vyšívání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
8.7.21 11:56

Být ti 32 bylo by to hledání horší, čim víc budeš tlačit na pilu, tim víc blbců budeš přitahovat a šance na pořádný vztah se tim minimalizují. Hele je to těžký, ale nech tomu volnej průběh, nehledej a počkej až narazíš na někoho s kym si budeš rozumět bez „nátlaku“ konečně někoho najít a hlavně na nic nechvátej (nedělejte si dítě po půl roce vztahu) protože to jak se k sobě hodíte se projeví až za nějaký čas a pak bys toho mohla litovat.
Ve 23 letech ti zbývá ještě dost času na to, abys někoho poznala live a nenechala se zblbnout frázema na seznamce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
8.7.21 11:58

Vždyť je ti 23 8o Podobný příspěvek bych pochopila, kdyby ti bylo o 10 let víc. Ty máš na mateřství času ještě spoustu.
Možná by pomohlo soustředit se na něco jiného než na hledání „ideálního partnera“. Třeba cestovat, zlepšit si vzdělání, práci… Jsou různé cestovatelské skupiny pro nezadané, kurzy, kde se protějšek dá potkat. Seznamku bych na nějakou dobu vynechala, když s ní máš špatnou zkušenost. zkus hledat mezi reálnými lidmi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 12:02

@Cenarius já jsem třeba podle Tebe „nesmyslné“ požadavky měla…nad 190 - protože sama mám 174 cm a nechtěla bych, aby trpěl komplexy a já třeba nemohla pak nosit podpatky…nebo vysokoškolák, protože sama vysokoškolačka jsem a některým mým kamarádkám je mužem jejich vyšší vzdělání vyčítáno, zesměšňováno ( narovinu - záviděno 8) ) sportovec, nekuřák, bezdětný, pracovitý, bez dluhů, tmavovlasý…začala jsem hledat kolem 25 let a ano, našla jsem. :srdce: :mavam: A jsem moc spokojená.

• Citovat
  • Nahlásit
169
8.7.21 12:10

Jed pomahat na Moravu, tam se pry ted jezdi pro zenichy, je tam spousta nezadanych nejvic sexy chlapu z republiky - hasici, policajti, vojaci… pry je ro lepsi nez Tinder

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
8.7.21 12:11
@Anonymní píše:
@Cenarius já jsem třeba podle Tebe „nesmyslné“ požadavky měla…nad 190 - protože sama mám 174 cm a nechtěla bych, aby trpěl komplexy a já třeba nemohla pak nosit podpatky…nebo vysokoškolák, protože sama vysokoškolačka jsem a některým mým kamarádkám je mužem jejich vyšší vzdělání vyčítáno, zesměšňováno ( narovinu - záviděno 8) ) sportovec, nekuřák, bezdětný, pracovitý, bez dluhů, tmavovlasý…začala jsem hledat kolem 25 let a ano, našla jsem. :srdce: :mavam: A jsem moc spokojená.

Tak tyto „nesmyslné“ požadavky jako ty, jsem měla také…měřím 174cm, jsem vysokoškolačka… jen partner není vysokoškolák, ale aktuálně si podal přihlášku na VŠ a zkusí ji dostudovat dálkově. Dělá to ale sám od sebe, ne kvůli mě, i kvůli práci, bude mít větší šanci další postup i větší finance. Navíc bych ho milovala i bez VŠ, moje vzdělání i práci respektuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
8.7.21 12:15
@Advise píše:

Přesně tak. Chce to slevit ze svých požadavků a ono pak zjistíš, že to ani nebylo vše třeba. Taky mám manžela, u kterého když jsem se poznali by mě nenapadlo, že bysme mohli být někdy spolu a už jsem spolu 15 let a jsme stále spokojení. Je jasné, že jsou věci, z kterých bych třeba neslevila, hlavně chování ke mě a k mému nejbližšímu okolí, názor na děti atd. Ale třeba vzhled není třeba až tak řešit. U mě to bylo tak, že jsem ustoupila ještě víc a začala si s klukem, který fakt nebyl ten co jsem hledala. Ale asi tím, že jsem někoho měla jsem se uklidnila a najednou se našel manžel a já začala přemýšlet, jak se elegantně rozejít s tím původním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat