Nemohu najít vhodný kočárek - doporučíte?

Anonymní
1.4.21 17:56

Nemohu najít vhodný kočárek - doporučíte?

Doporučte prosím kočárek pro velké dítě (10 měsíců, atakuje 90cm a 12kg).
Původní hluboký kočárek jsme vyměnili za dvojkombinaci, u té hluboký a pak sporťák, následně pořízen sporťák, aktuálně vše malé. Nosím v manduce, ale už to na záda nezvládám, v kočárku vozím, ale nemůže tam spát, protože má hlavičku za opěrkou zad (opěrka je u obou kočárů kratší, než aby vleže stačila na délku dítěte). Náš současný kočár - sporťák, největší co mám, má délku lůžka 90cm a je to malé. NEchci nafukovací kola. Jinak beru jakýkoliv typ. Fajn by bylo, kdyby nestál xy tisíc, protože už to bude čtvrtý kočár ani ne za rok a prodávám je potom za sotva půlku ceny. Z druhé ruky nechci a nechci černý, ale není to úplně podmínka. Máte někdo typ na sporťák, který takovému macíkovi vydrží do tří let? Předpokládám, že když v 10 měsících je 90cm kočár malý, že příští zimu ve dvou letech s fusakem budeme potřebovat minimálně 110cm ložnou plochu u sporťáku a to jsem prostě nenašla. Spousta eshopů to tam taky nemá napsané. Máte někdo veliký sporťák s nenafukovacími koly prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19717
1.4.21 18:01

Bebetto nico má 101cm, jen netuším, jestli se dají koupit nenafukovací kola. Velký je i britax bmotion. Jinak starší děti spí v pohodě s pokrčenýma nohama, nepotřebujou adekvátně dlouhou lehací plochu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 18:06
@Janli píše:
Bebetto nico má 101cm, jen netuším, jestli se dají koupit nenafukovací kola. Velký je i britax bmotion. Jinak starší děti spí v pohodě s pokrčenýma nohama, nepotřebujou adekvátně dlouhou lehací plochu.

To jsem si o těch nohách myslela také, ale on si nohy natáhne a hlava mu spadne za tu opěrku, je to děs, nemůžu ho tam vůbec dávat spát, navíc je problém i to, že když ho chci položit jen do takového pololehu, do té střední polohy, tak má zadeček na sedáku a v místě, kde končí opěrka, má krk a hlavu si už neopře, jestli mi rozumíš. Ráda bych teda aby byla opěrka dlouhá i na hlavičku.

• Citovat
  • Nahlásit
19717
1.4.21 18:14

Já ti rozumím, taky mám velký dítě… to bebetto má právě dlouhou zádovou opěrku, dítě mi tam spalo ještě ve třech letech, britaxy taky. Pak si vzpomínám, že tu byla podobná diskuze a tam někdo zmiňoval ještě větší sporťák, zkus pohledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
1.4.21 18:28

Red Castle. Největší na trhu. Ale měla jsem před 10 lety. Sehnala jsem ho na netu Z 5000. Nový stojí 16 000. Je to dělo s ruční brzdou nafukovací kola, na hory do terénu i na brusle by šel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
1.4.21 18:39

Gesslein S4 Buggy jsem měla já a vozila v nem kluka do pěti let :lol: a úplně v pohodě se tam vešel :mrgreen: :palec:

Je lehoucky, dobre se skládá i dobre vypadá, nenašla jsem minus.

Edit i lehčí terén úplně s přehledem

Příspěvek upraven 01.04.21 v 18:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 18:40

@Gežitka Já nechci nafukovací kola a to je asi jediná podmínka kromě délky ložné plochy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 18:43

@Semtex Ten vypadá taky dobře, ale i on má nafukovací kola, nebo se prodává i s jinými?

• Citovat
  • Nahlásit
1901
1.4.21 18:46
@Anonymní píše:
@Semtex Ten vypadá taky dobře, ale i on má nafukovací kola, nebo se prodává i s jinými?

Nene, nafukovací neměl už tehdy, kupovala jsem ho nějak před osmi lety. Teď mám od te firmy zase podobný a má vzduchový kola, resp. Kola s nějakým vzduchovým jádrem, ventilek tam není a fakt se to nepropichne, jsou pevný.

A zádova operka je dost dlouhá, co jsem koukala na popis, tak má 48 cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 18:47

@Semtex tak to nic, ten má 88cm délku ložné plochy, to je hrozně málo, to mám větší teď, ale děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 18:52
@Semtex píše:
Nene, nafukovací neměl už tehdy, kupovala jsem ho nějak před osmi lety. Teď mám od te firmy zase podobný a má vzduchový kola, resp. Kola s nějakým vzduchovým jádrem, ventilek tam není a fakt se to nepropichne, jsou pevný.A zádova operka je dost dlouhá, co jsem koukala na popis, tak má 48 cm

ano, 48cm, ale já mám teď kočárek s opěrkou 52 a malý má hlavu nad ní a lehnout si nemůže.

• Citovat
  • Nahlásit
2744
1.4.21 18:56

Easywalker qtro, délku lehu má 104 cm. Ale má nafukovací kola. My za 6 lete používá opravovali asi 1×. Uvezl i naši tehdy 5 letou, když jsme byli na ture.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
1.4.21 19:01

Ten Red Castle Shop n go má jenom nafukovací. Stejně by už nešel sehnat. Existuje ještě jeden Red Castle s umelohmotnyma kolečka taky jsou krásný jenže jsou malinký pro Italy, Španěly. Malá se mi tam vešla jenom do dvou let. Navíc nejsou sportovní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
1.4.21 19:02

Easywalker nebo firkony. Měli jsme firkon balance, sporťák mel loznou plochu metr. Ale oba mají nafukovací kola a nevím, nejste lze dokoupit i jiná. A jestli ti jde jen o délku na spaní, tak to my jsme u darované kočáru na balkon řešili tak, ze jsme k nohám přidelali desku, na ni dali deku nebo podložku, aby to bylo měkké. Syn tam tak spal až do 2,5 roku (on je sice prcek, ale kocar taky mel loznlu plochu sotva 80 cm..). Ted budeme asi nejak podobne prodlužovat a rozšiřovat valco, protože už se nám tam nevejde dcera. Nový kocar jen kvůli tomuto je blbost. I když u ani ne ročního se to asi ještě vyplatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat