Nemohu přestat myslet na kamaráda

7
25.12.19 21:05

Nemohu přestat myslet na kamaráda

Ahoj všichni a veselé Vánoce :)
Zažívám asi docela klasický scénář. Už nějakou dobu čtu zdejší diskuze a říkám si, že se tu s tím svěřím..
Je mi skoro 30, mám kamaráda základky. A mám i přítele, 3 roky, který je hodný, rozumíme si, domnívám se, že je otázka krátkého času, kdy mě požádá o ruku a tak dále. Ale u toho kamaráda (ačkoliv v mnoha praktických ohledech je naopak dost nevyhovující), jakobych nacházela něco, co on nemá.
Nikdy jsem přítele nepodvedla. Ale děje se poslední rok to, že s tím kamarádem, ať se vidíme kdykoliv, prostě po sobě „jdeme“. Začalo to v den, kdy v opilosti mi řekl, že mě dřív miloval. Od té doby to nemůžu pustit z hlavy. Nikdy předtím jsem ho takhle nebrala. Začalo to doslova v sekundě tímhle jeho sdělením. Ale v podstatě to pokaždé všechno říká když něco vypije, nemám tušení, jestli cokoliv z toho je jen trochu pravda.
Nedokážu se toho zbavit..nechci přijít o takové dlouholeté přátelství, ale tohle není vůči příteli vhodné a přesto, že ho vždycky zastavím a nic se nestane, tak nastávají situace, kdy on se něčeho dožaduje - nutno říci, že mi to přijde pouze fyzické a za střízliva je v klidu a je postoje, že se o tom nehodlá bavit.
Asi potřebuju nějak zjistit, že je to jenom jeho opilecká zábava a vysvětlit to sama sobě.

Příspěvek upraven 25.12.19 v 21:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30452
25.12.19 21:11
@klara.b92 píše:
Zažívám podle mě takový docela klasický scénář. Už nějakou dobu čtu zdejší diskuze a říkám si, že se tu s tím svěřím..
Je mi skoro 30, mám kamaráda od konce základky. A ano, mám i přítele, 3 roky, který je hrozně hodný, rozumíme si, domnívám se, že je otázka krátkého času, kdy mě požádá o ruku a prostě nás čeká budoucnost. Ale u toho kamaráda (ačkoliv v mnoha praktických ohledech je naopak dost nevyhovující), jakobych nacházela něco, co on nemá.
Nikdy jsem přítele nepodvedla. Ale děje se poslední rok to, že s tím kamarádem, ať se vidíme kdykoliv, prostě po sobě „jdeme“. Začalo to jednoho dne, kdy v opilosti mi řekl, že mě dřív miloval. Od té doby to nemůžu pustit z hlavy. Nikdy předtím jsem ho takhle nebrala. Začalo to všechno doslova v sekundě tímhle jeho sdělením. Ale v podstatě to pokaždé všechno říká když něco vypije, nemám tušení, jestli cokoliv z toho je jen trochu pravda.
Nedokážu se toho zbavit..nechci přijít o takové dlouholeté přátelství, ale tohle není vůči příteli vhodné a přesto, že ho vždycky zastavím a nic se nestane, tak nastávají situace, kdy on se něčeho dožaduje - nutno říci, že mi to přijde pouze fyzické a za střízliva je v klidu a je postoje, že se o tom nehodlá bavit.
Asi potřebuju nějak zjistit, že je to jenom jeho opilecká zábava a vysvětlit to sama sobě.

Zjistíš to jednoduše. Přestaň se s ním vídat. S loudilem a ožralým, to je teda terno :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1071
25.12.19 21:20
@klara.b92 píše:
Zažívám asi docela klasický scénář. Už nějakou dobu čtu zdejší diskuze a říkám si, že se tu s tím svěřím..
Je mi skoro 30, mám kamaráda základky. A mám i přítele, 3 roky, který je hodný, rozumíme si, domnívám se, že je otázka krátkého času, kdy mě požádá o ruku a tak dále. Ale u toho kamaráda (ačkoliv v mnoha praktických ohledech je naopak dost nevyhovující), jakobych nacházela něco, co on nemá.
Nikdy jsem přítele nepodvedla. Ale děje se poslední rok to, že s tím kamarádem, ať se vidíme kdykoliv, prostě po sobě „jdeme“. Začalo to v den, kdy v opilosti mi řekl, že mě dřív miloval. Od té doby to nemůžu pustit z hlavy. Nikdy předtím jsem ho takhle nebrala. Začalo to doslova v sekundě tímhle jeho sdělením. Ale v podstatě to pokaždé všechno říká když něco vypije, nemám tušení, jestli cokoliv z toho je jen trochu pravda.
Asi potřebuju nějak zjistit, že je to jenom jeho opilecká zábava a vysvětlit to sama sobě.Příspěvek upraven 25.12.19 v 21:12

Taky se mi to stalo…kamarad meho muze… nikdy to do niceho neprerostlo… ale s odstupem let mi doslo, ze jsem se mu fakt libila :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pvln34
25.12.19 21:32

Klasické pravidlo 80/20 :mrgreen:
Tvoj aktuálny priateľ splňuje cca 80% očakávaní kt. od vzťahu máš. Ten „kamarát“ ta okúzlil niečím, čo tvoj priatel/partner nemá - to je tých chýbajúcich 20%.
Otazka je, čo je pre teba viac ;) jestli tých 80% skvelých veci kt si cenis na svojom aktuálnom partnerovi, alebo tých potencionálnych 20% kt. ta očarili na kamarátovi (vo väčšine prípadov je to stejne iba fantázia, kt. nemá s realitou nič spoločné).

• Citovat
  • Nahlásit
7279
25.12.19 21:58

@klara.b92 Zabrat by mohl klystyr, otazka, zda u tebe, nebo u nej…
Hele, kazdy chceme byt milovan, zadouci atd., takze chapu, ze ikdyz je to nepatricne, tak ti to vlastne dela dobre.
Racionalne ale sama vidis, ze soucasny partner ti vyhovi lip.
Takze zalezi, co chces a jestli par noci vasni prevazi zkusenost tri roky fungujiciho vztahu.
Jinak docela slusne procentu muzu v opilosti vyznava lasku leckomu… Kdyby to delal za strizliva, tak budiz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
25.12.19 22:05
@Premek_Orac píše:
Jinak docela slusne procentu muzu v opilosti vyznava lasku leckomu… Kdyby to delal za strizliva, tak budiz…

Jo, tak to jsem potřebovala slyšet :mrgreen:
ve mě asi pořád žije romantická představa, že to jen skrývá :mrgreen: nikdy jsem to ještě od nikoho takhle podobně nezažila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat