Nemohu přibrat po porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
12.5.22 20:32

Nemohu přibrat po porodu

Zdravím mám takový dotaz.. Jsem rok a půl po porodu a nemohu vubec přibrat, mám stejnou váhu jsem hubená a snažím se přibrat aspoň do nohou a zadku ale nejde to, jím hodně a i to nepomáhá nevím si rady.. Nemáte prosím nějaké rady nebo zkušenosti? Děkuji :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
764
12.5.22 20:38

Výživový poradce/prakticky lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 20:55

Mám to podobně.. Byla jsem u lékaře.. vše v pořádku. U výživové poradkyně.. Podařilo se mi přibrat asi 2 kila a ty už mám stejně zase dole :zed:.. My to máme teda v rodině, můj otec byl v mém věku to samé a přibral až po čtyřicítce.. Mám 172 cm a 46 kg.. No bída, ale jsem taková odjakživa :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 20:56

Ještě teda poradím mezi jídly pít nutridrinky.. To by taky mohlo pomoct a nebo začít cvičit a nabrat alespoň nějaké svaly.

• Citovat
  • Nahlásit
998
12.5.22 21:15

Kojíš ještě? Já dokud kojila, měla jsem ještě míň než před otěhotněním a nepřibrala jsem ani půl kila. Zato po odstavu to šlo nahoru ani nevím jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18384
12.5.22 21:27

Mela jsem to po prvnim porodu cele 4 roky na materske stejne..pritom jsem jedla dost, i nezdrave, pozde v noci a nic…ani kilo navic. Pribirat jsem zacala, az kdyz jsem nastoupila po materske do prace…asi mene spanku, vice stresu, vice chuti na sladke, energetaky :mrgreen: Takze jsem pak alespon ty 3 kila nabrala, ale tim to taky skoncilo na dlouho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4910
13.5.22 08:54

Poradila bych se s lékařem a zkusila to přes odborníka. Jinak já mám problém opačný, takže se jdu také svěřit zdejším odborníkům. Ať se daří :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
13.5.22 12:41

A proč to lámat přes koleno? Jestli tam není nějaká živinová podvýživa :nevim: (což vzhledem k tomu, že většina píše, že to měla i před těhu, tak očividně není, jinak byste neotěhotněly, resp. nedonosily). Kvůli blbým poznámkám okolí? Každý holt ideální postavu nemá, není třeba se stresovat, když obecné rady (sport, posilování, víc nízkotučných bílkovin ve stravě) nepomáhají, tak to tak asi tělu vyhovuje. :) Člověk může mít nohy jako špejle, hlavně že chodí. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat