Nemohu se na sebe dívat do zrcadla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 20:04
Nemohu se na sebe dívat do zrcadla

Ahoj, už delší dobu mám hrozný komplex ze své postavy. Ráno když se oblekam se raději ani nedívám do zrcadla, stačí mi přibrat třeba i jen půl kila a mám hrozné deprese které se táhnou několik dní v kuse. Mám období kdy vůbec nemám hlad a sním toho denně opravdu malinko, ne schválně, ale opravdu nemám hlad. Poté ale přijde období, kdy mám hroznou chuť k jídlu, ale i přesto jim méně než normálně ostatní. Podle ostatních lidi tlustá nejsem, mám 170cm a 54kg, přes stehna mám 48cm a prave s nimi mám největší problém. Tohle cele ovlivňuje můj každodenní život a už si opravdu nevím rady..když vidím okolo sebe samé hubenejsi kamarádky, je mi hrozně. Je možné, ze se třeba v zrcadle vidím jinak? Mamka mi porad opakuje, ze jsem nějaká hubena, pak se jdu ale podívat do zrcadla a vidím úplně opak..mate někdo takovou zkušenost? Jak jste to vyřešili? Opravdu to není tak, ze bych nejedla záměrně, proste nemám hlad. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3146 příspěvků 09.04.18 20:08

Máš poruchu příjmu potravy, měla bys vyhledat psychologa, potažmo psychiatra, aby ti pomohl. Držím ti palce! :kytka:

Detsa
Extra třída :D 10942 příspěvků 09.04.18 20:09

Musim rict, ze 54 kg mi na tvou výšku přijde krásná váha. Přijde mi, ze se zbytečně obavas. Možná máš v sobě něco z minulosti, nějakou zkušenost s tím? Kolik je ti let jinak?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 20:10

@Detsa bude mi 17 :nevim:

Sona73
Kecalka 102 příspěvků 09.04.18 20:12
@Anonymní píše:
Ahoj, už delší dobu mám hrozný komplex ze své postavy. Ráno když se oblekam se raději ani nedívám do zrcadla, stačí mi přibrat třeba i jen půl kila a mám hrozné deprese které se táhnou několik dní v kuse. Mám období kdy vůbec nemám hlad a sním toho denně opravdu malinko, ne schválně, ale opravdu nemám hlad. Poté ale přijde období, kdy mám hroznou chuť k jídlu, ale i přesto jim méně než normálně ostatní. Podle ostatních lidi tlustá nejsem, mám 170cm a 54kg, přes stehna mám 48cm a prave s nimi mám největší problém. Tohle cele ovlivňuje můj každodenní život a už si opravdu nevím rady..když vidím okolo sebe samé hubenejsi kamarádky, je mi hrozně. Je možné, ze se třeba v zrcadle vidím jinak? Mamka mi porad opakuje, ze jsem nějaká hubena, pak se jdu ale podívat do zrcadla a vidím úplně opak..mate někdo takovou zkušenost? Jak jste to vyřešili? Opravdu to není tak, ze bych nejedla záměrně, proste nemám hlad. :,(

Při 170 cm a 54 kilech nejsi určitě tlustá!!!Navštiv co nejdříve odborníka, ať se to nezvrtne do nějaké škaredé nemoci, anorexie,buli­mie.Zkus si popovídat s psycholožkou, výše zmíněné nemoci se špatně léčí. :srdce: :hug:

pannda
Kelišová 6601 příspěvků 34 inzerátů 09.04.18 20:12

Tak to si radši vypíchni oči…mám stehna asi o 20cm větší a žiju..Samozřejmě že mi to taky vadí, holt geny jsou svi. ě, ale naučila jsem se s tím tak nějak žít. Mít tvoje párátka, tak se jen usmívám…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 09.04.18 20:15
@Anonymní píše:
Ahoj, už delší dobu mám hrozný komplex ze své postavy. Ráno když se oblekam se raději ani nedívám do zrcadla, stačí mi přibrat třeba i jen půl kila a mám hrozné deprese které se táhnou několik dní v kuse. Mám období kdy vůbec nemám hlad a sním toho denně opravdu malinko, ne schválně, ale opravdu nemám hlad. Poté ale přijde období, kdy mám hroznou chuť k jídlu, ale i přesto jim méně než normálně ostatní. Podle ostatních lidi tlustá nejsem, mám 170cm a 54kg, přes stehna mám 48cm a prave s nimi mám největší problém. Tohle cele ovlivňuje můj každodenní život a už si opravdu nevím rady..když vidím okolo sebe samé hubenejsi kamarádky, je mi hrozně. Je možné, ze se třeba v zrcadle vidím jinak? Mamka mi porad opakuje, ze jsem nějaká hubena, pak se jdu ale podívat do zrcadla a vidím úplně opak..mate někdo takovou zkušenost? Jak jste to vyřešili? Opravdu to není tak, ze bych nejedla záměrně, proste nemám hlad. :,(

jdi se léčit :think: nemáš to v hlavě v pořádku - nic proti, prošla jsem si sama tímto, ale mnohem horším peklem později.. kdybych na začátku věděla, co vím teď, tak jsem se šla léčit hned a ušetřila bych si doživotní následky :nevim:

pannda
Kelišová 6601 příspěvků 34 inzerátů 09.04.18 20:26

https://www.novinky.cz/…e-divky.html

Celý tvůj problém…srovnávat se s fotkami na FB, v časopisech a nevážit si svého zdraví krásy..

Helileli
Závislačka 2978 příspěvků 09.04.18 20:28

Máš anorexii. Zatím máš normální váhu ale pokud se nezacnes léčit, můžeš skončit špatně. Tahle nemoc tě může spolehlivě zabít.
Mám též 170cm a při 54 jsem byla vyhublá. Měla jsem i min, po nemoci a to už jsem byla fakt jak reklama na koncentrák. Takže to že ty se vidíš tlustá je zcela nesmerodatne, tvoje vidění je teď nezdravé zkreslené.
Sportujes? Pokud ne, tak začni. Ono si pak tělo samo řekne o normální přísun potravy.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 09.04.18 20:28

Ty brdo, 170cm a 54kg 8o Ja mam 164cm a vazim 60kg a tlusta nejsem, jsem tak normalni :nevim: Ty tlusta teda rozhodne nejsi. Doporucuju probrat to s odbornikem, protoze mas slusne naslapnuto k mentalni anorexii :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 20:29

@pannda děkuji

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 09.04.18 20:30

Jseš opravu hubenounka… V tvém věku si o sobě hodně holek myslí, že jsou tlusté, škaredé, atd. Pokud by se to mělo zvrtnout v nějakou poruchu příjmu potravy, navštiv odborníka! nějaké kilo sem, kilo tam, musíš se mít ráda taková, jaká jsi. Neříkám, ať se cpeš od nevidím, do nevidím, ale buď sama se sebou spokojená a budeš to vyzařovat i na ostatní. Na nějaké holky se vyprdni ;) :mavam:

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 09.04.18 20:46

Myslím, že máte rozbité zrcadlo ;) Svlékni se do prádla (plavek) a požádej třeba mámu, aby tě obkreslila na veliký papír. Je ta postava tlustá nebo hubená? Pokud tlustá, tak požádej mámu, aby tě objednala k odborníkovi :think:

Uživatel je onlineEvulina
Neúnavná pisatelka 15241 příspěvků 09.04.18 20:48
@Anonymní píše:

Prošla jsem si v pubertě anorexií a následně bulimií, celá peripetie, než jsem byla „čistá“ trvala cca 10 let. A tak si dovolím dělat ze sebe „chytrou“ a říct, že máš slušný náběh na anorexii. Já se taky viděla v zrcadle „jinak“, mnohem tlustěji, než mě vidělo okolí.
Za sebe a ze své zkušenosti mohu říct, že holkám s anorexií většinou nepomohou snahy „předělat je“ tak, aby svou postavu přestaly řešit. Touha po štíhlosti je v těchhle typech holek zakódovaná. Ale v rámci toho, aby si ta holka neublížila a měla zdravě štíhlou postavu takovou, jakou má opravdu mít, doporučuji víc než psychologa dobrého výživového poradce. Ten dokáže poradit a pomoci získat štíhlou postavu ZDRAVĚ. Plus se přidá rozumný pohyb a cvičení a člověk může být současně jak štíhlý, tak i zdravý a o tom to je. Tělo potřebuje dostatek živin, jinak bude chřadnout a anorektička pak zjistí, že je sice štíhlá, ale stejně nebude hezká, protože bude bledá, kruhy pod očima, budou jí po chomáčích padat vlasy, bude unavená se strhaným výrazem ve tváři. A proč anorektička hubne, no proč? Aby byla celkově KRÁSNÁ. Ale krásná s výše popsanými symptomy nebude!!!
Ale přitom lze být obojí - štíhlá, krásná i zdravá současně. Jen je na to potřeba jít rozumně a pro anorektičky rozhodně pod radou výživového poradce!!!
Anebo vůbec nejlíp - psycholog i výživový poradce současně..i když teda mě osobně psychologové ani psychiatři nepomohli, přeplo se mi to pak v hlavě samo, když jsem se v kadeřnictví začla strašně stydět, jak mi hrozně padají vlasy! Úplné lysiny už jsem měla, stačilo si rukou projet vlasy a v ruce zůstávaly velké chomáče! Takto opravdu nevypadá krásná žena.. :roll:

Alušáček
Závislačka 3194 příspěvků 09.04.18 20:55

Váhu a výšku máš jako modelka, jsi hubená holka. Pokud to sama nevidíš vyhledej odbornou pomoc, přestaň se zbytečně trápit.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >