Nemohu se vyrovnat s nevěrou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 13:25
Nemohu se vyrovnat s nevěrou

Dobrý den, prosím o rady, či vlastní zkušenosti, jak se vyrovnat s nevěrou.

Je to dva roky co si můj muž začal s jednou ženštinou. Bylo to cca 8 týdnů po narození našeho druhého dítěte. Dva týdny před porodem jsme se ještě přestěhovali do jiné vesnice, tedy vše se stalo v místě, kde jsem nikoho neznala. Na nevěru jsem mu přišla, přímo jsem jej nachytala, jak se s tou babou líbá u nás na ulici. Tento poměr na chvíli ukončil, ovšem za dva týdny v tom opět pokračoval. Celé to trvalo od květa až do srpna. Celou dobu byl na mě velmi hnusný. Každý večer trávil v hospodě, kde byla ona na brigádě, a domů se vracel nad ránem. Ani o děti se nezajímal.
Měla jsem už sepsané papíry k rozvodu (za což sem měla i peklo od tchýně a tchána, že jsem zlatokopka, co chce půlku baráku). Nakonec jsem za tou… zašla a řekla, ať si mého muže nechá, chtěla jsem vědět pravdu, jelikož on mi vykládal, že to skončilo, a přitom byl každou noc pryč. Lekla se a poslala ho k šípku.

Během tohoto léta byla i doba, kdy se chtěl rozvést on. V té době mi řekl, že by mi stejně nebyl věrný, že mě už jednou (na začátku prvního těhotenství - máme dvě děti) podvedl. Tenkrát se vyspal s mojí známou, na oslavě narozenin, kterou jsem mu připravila.

V září toho roku, po tom co ho poslala k šípku řekl, že se chce vrátit, rozvod jsem tedy nakonec nepodala, protože máme dvě děti. Aź do října chodil stále do té hospody, až mi došla trpělivost, a dala jsem mu nůž na krk. Od té doby skoro nikam nechodí, pracuje kolem domu, furt je na zahradě. Ke mně se však už nechová jak dřív. I já postupně ztratila city k němu a dnes už spolu ani nespíme. Stále se nejsem schopna vyrovnat, s tím co se stalo. Ji potkávám docela často, jelikož bydlí ve stejné vesnici. Spousta lidí to ví, a já s nimi nejsu schopna ani bavit, stydím se. Nechci se ani bavit s lidmi, co to věděli, a nic mi neřekli.
Letos o vánocích jsem se dozvěděla, že i o jeho první nevěře věděla spousta našich společných „kamarádů“, ale nikdo mi nic neřekl. Ani s těmito lidmi nejsem schopná komunikovat.

Dost jsem se uzavřela do sebe. Chodím do práce, na rodičovské je můj muž, je to z důvodů financí, starám se o dům a děti, co jen můžu, ale už se mi nechce mezi lidi. Dřív jsem se i pomalu sesypala když jsem potkala ji, nebo někoho kdo to věděl. To už je teď lepší.

Vzpomínám na ty hrůzy, co jsem zažila, jak na mě křičel, že jsem zkazila šanci na vztah, jak byl pořád pryč, jak nás všechny tři odřízl, je mi zle a trpím depresemi. Obě těhotenství mám spojené s něvěrou. Dost se hádáme, což je i kvůli tomu, jak na tom jsem.

Byla jsem už u psychologa, v poradně, u psychiatra, zkusila jsem i alternativní věci. Furt se to ve mně točí, pořád na to musím myslet. Nežije se mi dobře, tam kde bydlíme.

Tvrdí, že udělal blbost, že vše co dělá kolem domu, dělá pro nás. Že zůstal kvůli mně, ale… Já nějak nevidím, že by v tom byly city… Tvrdí i že s číšnicí ani nespal, ale já mu to nevěřím. Který chlap by chtěl odejít od rodiny jen kvůli puse…

nevím jak dál, nechci odejít kvůli dětem (je jim skvělým tátou), kvůli finanční situaci ( vydělávám hodně, ale stejně…)

Poradíte mi prosím, jak překonat takovou zradu? Zažil jste to někdo?

Děkuji

DOPLNĚNÍ:
Ráda bych jen uvedla, že nyní už nic muž neprovádí, zdržuje se doma. Ale já se dostávám čím dál do větších depresí, celé to na mě víc a víc doléhá… Motám se v tom.

Tchánovce do toho netahal on. Ten se s nimi v té době ani nebavil - to byla jejich vlastní iniciativa

OPRAVDU BYCH POTŘEBOVALA RADY, JAK SE S TÍM VYROVNAT. JESTLI TO UŽ NĚKDO ŘEŠIL. MOC DĚKUJI

Příspěvek upraven 02.05.19 v 15:32

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
cernycajscitronem
Kecalka 206 příspěvků 02.05.19 13:29

Jestli od nej jit nechceš, nebylo by lepší aspoň prodat barák, odstěhovat se a začít někde znova? Tohle bych teda taky nedavala, potkávat se porad s tema lidma, a dost možná to má blbej vliv na vás oba…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 13:44

Bohužel to nejde, pozemek jsme dostali od tchýně, ta by to nepřežila. Už tak mi to dávala dost „sežrat“

divine woman
Extra třída :D 11606 příspěvků 02.05.19 13:46
@Anonymní píše:
Bohužel to nejde, pozemek jsme dostali od tchýně, ta by to nepřežila. Už tak mi to dávala dost „sežrat“

Co ti dává sežrat? 8o Že má syna zmetka, který opakovaně zahýbá?

sonik8721
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 02.05.19 13:50

Uf…jsi hodně silná žena 8o :(
Já bych tohle nedala a už při první nevere, bych s ním vyrazila dveře, nesnesl bych pomyšlení, že ze me neke dělá nebo dělal krávu, že měl něco na nějakou jinou, už by se mi hnusil…
Pokud se c tomhle vztahu necitis dobře…rozved se a začni nový život jinde, s někým, Kdo si Tě bude víc vážit, uvidíš, že se Ti uleví, bude lépe a začneš žít…
Držím palce, ať to padne, jak chceš… :hug:

1Tuli
Nováček 2 příspěvky 02.05.19 13:51
@divine woman píše:
Co ti dává sežrat? 8o Že má syna zmetka, který opakovaně zahýbá?
Celia
Kecalka 311 příspěvků 02.05.19 13:54

Holka můj názor je ten, že jedině blázen zůstane s takovým partnerem. Už bych dávno vzala nohy na ramena. Z rodinné zkušenosti vím, že je naivní myslet si, že se chlap změní. To že teď seká latinu neznamená že je to definitivní, nakonec už několikrát byl schopen tě podvádět. Nemluvě o tom že se k tobě chová jako hulvát. A zůstavat ve vztahu jenom kvůli dětem je pěkná blbost. Ty si myslíš, že na ně váš vztah nedolehá? Jakej jim tím dáváte asi příklad? Jaké pak oni samy mohou mít vztahové vzorce když vyrůstají v tomhle? Věř mi, vím o čem mluvím. Ale jestli se chceš v životě trápit, tak prosím, to je pak jiná. Každému to, čeho mu ho jest. Držím palce, buď silná a hlavně - měj se ráda :kytka: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 13:54
@sonik8721 píše:
Já bych tohle nedala a už při první nevere, bych s ním vyrazila dveře, nesnesl bych pomyšlení, že ze me neke dělá nebo dělal krávu, že měl něco na nějakou jinou, už by se mi hnusil…
Pokud se c tomhle vztahu necitis dobře…rozved se a začni nový život jinde, s někým, Kdo si Tě bude víc vážit, uvidíš, že se Ti uleví, bude lépe a začneš žít…
Držím palce, ať to padne, jak chceš… :hug:

já se o té první nevěře dozvěděla, až při té druhé…

aknadar
Kecalka 398 příspěvků 02.05.19 13:54

Nevěra se dá odpustit. Ovšem v tomto příběhu jsem nenašla pro tvého muže žádnou polehčující okolnost :nevim: píšeš, že slušně vyděláváš, to máš kliku. Život je krátký, prodejte barák, rozdělte peníze, jděte od sebe. Žádnou lásku v sobě nejspíš už nevykřešeš.

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 4483 příspěvků 02.05.19 13:56
@sonik8721 píše:

Budu zlá, zakladatelka je u mě všechno, jen ne silná žena… Jen blázen zůstane s takovým volem, slušně řečeno

Lucy75
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 02.05.19 14:02

Smutné čtení… víš, sama, že nejsi šťastná.. není v tom ani žádná láska.. děti to musí vidět a cítit.. je tak těžké si přiznat, že ti bude líp samotné s dětmi!?? na tchyni neber ohledy vůbec, s tou bych byla hotová raz dva.. pozemek i s domem ať si nechají, za polovinu z vyplacené částky koupíš jinde byt, ne? věřím, že se ti neskutečně uleví :kytka:

Celia
Kecalka 311 příspěvků 02.05.19 14:07

A ještě dodám: vážně ti jako přijde normální aby chlap podváděl v tom nejcitlivějším období v životě ženy jako je období porodu?? To musí být hrozný ko**** t se silným žaludkem to se nezlob :cert: Nepochopim proč si tohle někdo dobrovolně dělá a ničí si život :( opravdu si myslím že bys měla zapracovat na sebelásce a úctě k sobě samé. A hlavně odejít.

Tichošlápek
Extra třída :D 14341 příspěvků 02.05.19 14:07

Odejdi. V tomhle žít je hnus

Uživatel je onlineUslava
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 02.05.19 14:10
@Anonymní píše:

Jde to. Peníze za pozemek vrátíte tchýni, ostatní si podělíte a nazdar bazar. Nebo on tě vyplatí z odhadu bez pozemku a opět jsi volná a nikdo nemůže nic říct. Stejně to tak nějak dopadne, pokud on se nějak rapidně nezmění.

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 02.05.19 14:13
@sonik8721 píše:

Co je na tom silného? Ještě bych dokázala pochopit, kdyby silná žena překonala nevěru, společně zasly do poradny a urovnaly vztahy.
Tady akorát dělá scény, zatahuje do toho tchany, manipuluje vyhrožování s rozvodem, který následně nepoda, pak zas obrat, že jo…
Jako chápu, že to není snadné, i chápu, že k tomu chování člověk že zoufalství sklouzne. Ale fakt toto není chování silné ženy.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama