Nemohu se zbavit myšlenek na jiného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 10:32
Nemohu se zbavit myšlenek na jiného

Píšu tajně, jelikož je to citlivé.
Je mi 23 mám miminko a jedno malé dítě, manžela o 30 let staršího.
Na ZŠ jsem se zamilovala do ženatého učitele s dětmi. V 9. třídě mu to řekla a on si se mnou zatančil na plese před svou ženou a řekl mi svou odpověď. Něco je mezi námi ( bodejť ne když jsem sváděla), je mezi nami věkový rozdíl a nejede to.
Do teď se nemohu zbavit prokleté lásky.
Jak se odmilovat? Nebo mu mám napsat a on nic neodepíše a já budu zase v háji?
Oba máme fungující rodiny.
Já už od rána myslím na to napsat mu.
Přečte si to v září stejně, jelikož mám pouze školní e-mail.
Nevím jestli se mi uleví když mě i jako dospělou odmítne, tenkrát jsem byla blázen.
Když se odhodlam napsat poraďte mi jak a co napsat.
Dík :kytka: anonymní

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Mirenka
Kecalka 159 příspěvků 28.07.19 10:40

Moc tomu nerozumím, ale rozhodně bych mu nepsala

Jeanny21
Kecalka 440 příspěvků 28.07.19 10:42

Nepiš mu, nevracej se k minulosti..

BonaDea
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 28.07.19 10:43

Pálí tě dobré bydlo nebo proč mu jako chceš psát? Proč se nevěnuješ svým dětem? Malé miminko a malé dítě matku potřebují, věnuj přebytečnou energii jim. Jestli Ti to doma neklape, proč sis pořizovala mimčo? Další věcí je, proč by si chtěl učitel, jen tak začínat s bývalou žačkou, kord když má žačka rodinu a malý mimino? A v poslední řadě, proč kvůli tomu zakládáš dvě diskuze?
Odpověz si sama…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 10:45

@Jeanny21 ta minulost mě ale pronásleduje. I přes štěstí které mám

Pvln34
Kecalka 194 příspěvků 28.07.19 10:46

Nezamilovala si sa do neho. Si zamilovana do FANTAZIE, aké by to bolo, keby…
Musíš si racionálne zdôvodniť, že „miluješ“ len tu predstavu, ktorú o ňom máš, nie jeho.
Predsa len, ludia sa menia s dospievanim a ty si ho naposledy videla keď si mala 15.
Netrap sa. Zapomen, vymaž ho z hlavy. Bol tvoj učiteľ a ty si si ho ZIDEALIZOVALA. Véd ani NEVIEŠ, aký v skutočnosti je. Co má rad, čo chce od života.
S veľkou pravdepodobnosťou si ani nebude pametat, kto si. Nekaz mu vzťah. Sústred sa na svoj život a svoje deti :kytka:

Příspěvek upraven 28.07.19 v 10:49

Petule030
Kelišová 5966 příspěvků 28.07.19 10:46

Nepiš nic!!! 8o Akorát bude na rozpacích, pokud se někdy někde potkáte. Má fungující manželství, proč by měl vůbec reagovat? Ty máš, jak píšeš, fungující rodinu, tak si přestaň malovat v hlavě scénáře, „co by, kdyby“. Nebo si je maluj, ale nechej si to pro sebe, třeba to poblouznění zase přejde. ;)

Petule030
Kelišová 5966 příspěvků 28.07.19 10:50
@Pvln34 píše:
Nezamilovala si sa do neho. Si zamilovana do FANTAZIE, aké by to bolo, keby…
Musíš si racionálne zdôvodniť, že „miluješ“ len tu predstavu, ktorú o ňom máš, nie jeho.
Predsa len, ludia sa menia s dospievanim a ty si ho naposledy videla keď si mala 15.
Netrap sa. Zapomen, vymaž ho z hlavy.
S veľkou pravdepodobnosťou si ani nebude pametat, kto si. Nekaz mu vzťah. Sústred sa na svoj život a svoje deti :kytka:Příspěvek upraven 28.07.19 v 10:47

Souhlasím. Je to zamilovanost do fantazie.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 10:54

@Petule030 @Pvln34 neviděla jsem ho naposledy tenkrát. Viděla jsem ho naposledy 17 měla jsem tam bývalou nejlepší kamarádku mladší a sama jsem za ním chodila při příležitosti zeptat se jak se má.
Nevím jak on má fungující rodinu. Třeba je rozvedený jako můj manžel ( potkala jsem manžela současného už nějaký ten rok svobodný) tak znám jeho že školy a ze škol v přírodě. Více podrobností o něm nemám. Byl to třídní a učí 3 předměty vlastně 4 kluci s ním mají tělocvik my měli zástupkyni která je na mateřské. Potkala jsem školníka s ženou a psi na dovolené a tak jsem se zeptala jak to tam teď vypadá a co se změnilo za 8 let

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 10:57

Jenže já ho vidím jak ho svlekam a někdy mám až moc živé sny. Toho se nikdy nezbavím. Můžu mít fungující rodinu dětí kupu, ale on byl ten vyvolený, jen osud to viděl jinak. Nepřál nám. :pocitac: :zed: snažím se zapomenout a oto více se zamiluji

free333
Nadpozemská drbna 25269 příspěvků 28.07.19 10:58
@Anonymní píše:
Jenže já ho vidím jak ho svlekam a někdy mám až moc živé sny. Toho se nikdy nezbavím. Můžu mít fungující rodinu dětí kupu, ale on byl ten vyvolený, jen osud to viděl jinak. Nepřál nám. :pocitac: :zed: snažím se zapomenout a oto více se zamiluji

Určitě mu nepiš, jemu to může být dost nepříjemné, nejspíš nebude ani vědět, kdo mu píše…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 11:07

A kdybych psala? Vnitřek vím, ale co do předmětu? Děkuju

Pvln34
Kecalka 194 příspěvků 28.07.19 11:09
@Anonymní píše:

Ako by mohol byť vyvolený, keď ste spolu nikdy neboli na rande? Ako by mohol byť vyvolený, keď nevieš o ňom skoro nič? Ako by mohol byť vyvolený, keď nevieš čo má a co nemá rád v posteli? Ako by mohol byť vyvolený, keď ani nevieš, či by vôbec chcel ženu s deťmi - a vyhovovať cudzie deti? Ako by mohol byť vyvolený, keď nevieš aký život žije, čo rad robí vo voľnom čase a nevieš, aku ženu ON chce? Možno je štastne zamilovaný a práve si užíva ten najlepší sex života s jeho ženou.
Nudíš sa, nie si moc spokojná so svojím životom očividne a preto VYMYSLAS BLBOSTI.
Bud dospelá, zodpovedná matka a radšej vymysli, ako pldnes večer potešis svojho manžela :palec: ten to totiž na rozdiel od tvojej zidealizovanej lásky ocení…

Pvln34
Kecalka 194 příspěvků 28.07.19 11:12
@Anonymní píše:
A kdybych psala? Vnitřek vím, ale co do předmětu? Děkuju

Holka, prečo sa chceš tak ponizovat? 8o 8o popravde dúfam ze si trol, pretože prečo chceš rozbiť fungujúcu rodinku kt máš? :zed:

Malaga
Nadpozemská drbna 26108 příspěvků 28.07.19 11:16

A jsi připravená i na variantu, že se ti třeba vysměje?
Ty po něm možná toužíš, ale pro něj jsi nejspíš nedůležitá… Žádná osudovka, jak si maluješ.
A jak by sis to představovala? Odpustíš svého muže a děti budou mít nového tatínka?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama