Nemohu sehnat gynekologa v Německu

Anonymní
31.3.20 10:13

Nemohu sehnat gynekologa v nemecku kvuli epidemii.

Dobry den jsem tehotna 10tt potvrzeno i na ultrazvuku na pohotovosti kdyz sem krvacela v 8tt. Mam problem nemohu sehnat gynekologa v nemecku z duvodu epidemie. Mela jsem slibenou registraci ale pani doktorka pak nebrala telefony takze nic. Kdyz jsme se dnes dovolali tak rekli ze nepribiraji z duvodu epidemie nevite nekdo jak mame dal pokracovat vazne jsem zoufala. Na pojistovne rekli jen ze nam poslou cisla doktoru ktery nam stejne budou k nicemu kdyz jsme snad vse uz obvolaly a nikde neberou kvuli epidemii. :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18864
31.3.20 10:42

Gynda v nemocnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 10:48

@ka2ka nevim zda si byla v nemocnici v tomto obdobi a nemyslim si ze je sranda tam chodit naposledy jsem tam byla s manzelem kdyz mel uraz oka musis cekat frontu pred nemocnici oni te kotroluji zda jsi zdravi a jestli ano tak te pusti komunikovat s doktorem a jelikoz v nemecku rouska neni povinna tak nikdo ji nenosi jen vymecne a rozestup 1 metr a pul jinak me to uz take napadlo a hlavne v nemecku je uz pres 5 tisic nakazenych :nevim: :,( takze tam bych sla jen v pripade krize ale dnes tam stejne budem volat protoze to vypada ze nic jineho nezbyde :think: tak uvidime co reknou

• Nahlásit
  • Citovat
18864
31.3.20 10:51
@Anonymní píše:
@ka2ka nevim zda si byla v nemocnici v tomto obdobi a nemyslim si ze je sranda tam chodit naposledy jsem tam byla s manzelem kdyz mel uraz oka musis cekat frontu pred nemocnici oni te kotroluji zda jsi zdravi a jestli ano tak te pusti komunikovat s doktorem a jelikoz v nemecku rouska neni povinna tak nikdo ji nenosi jen vymecne a rozestup 1 metr a pul jinak me to uz take napadlo a hlavne v nemecku je uz pres 5 tisic nakazenych :nevim: :,( takze tam bych sla jen v pripade krize ale dnes tam stejne budem volat protoze to vypada ze nic jineho nezbyde :think: tak uvidime co reknou

no tak nevíš co máš dělat a nemocnice se ti nelíbí, takže jedině zpátky do čech a zůstat tu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
31.3.20 10:55

Zavolej si do sve pojišťovny, meli by pomoct najít gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 10:55

@ka2ka nemyslela jsem to blbe ale ma dcera ma chronicke onemocneni takze az po konzultaci s nemocnici muzeme dale pokracovat abych domu neprinesla tu nemoc a hlavne mam trvaly pobyt v nemecku a pojisteni v nemecky takze v cechach by me osetrili jen pri potizich…

• Nahlásit
  • Citovat
353
31.3.20 10:58

Aha, ted koukam že jsi tam volala…jaka jsi pojišťovna??? A jaka spolkova země?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 10:59

@Půáček KKH bavorsko

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.3.20 11:02

@Půáček nemocnice v Deggendorfu se momentalne pry zameruje hlavne na nemocne s koranovirem museli by jsme dojizdet do Regensburgu :?

• Nahlásit
  • Citovat
31.3.20 11:06
@Anonymní píše:
@ka2ka nevim zda si byla v nemocnici v tomto obdobi a nemyslim si ze je sranda tam chodit naposledy jsem tam byla s manzelem kdyz mel uraz oka musis cekat frontu pred nemocnici oni te kotroluji zda jsi zdravi a jestli ano tak te pusti komunikovat s doktorem a jelikoz v nemecku rouska neni povinna tak nikdo ji nenosi jen vymecne a rozestup 1 metr a pul jinak me to uz take napadlo a hlavne v nemecku je uz pres 5 tisic nakazenych :nevim: :,( takze tam bych sla jen v pripade krize ale dnes tam stejne budem volat protoze to vypada ze nic jineho nezbyde :think: tak uvidime co reknou

Tech 5tis.co pises je preklep ne? Naposled co jsem koukala tak melo Nemecko asi 39tis. A neco a k dnesnimu dni ma jen Bavorsko 14 400 nakazenejch. Jen vcera se to zvedlo v celem nemecku asi o 4000. Ty cisla teda nejsou uplne presny jen pribliz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
31.3.20 11:08

Hmmm, tak to jsi daleko, i jina země nez ja. No, asi ti nezbyde nez zkusit obvolat ty doktory :think: a nebo v nejhorsim zkusit zavolat i do te nemocnice, no…za chvíli mas mit screening. A nebo proste prudit na pojišťovně a nenechat se odbýt. Oni ti musi zajistit doktora…my jsme jednou v krizové situaci uz rekli, ze dame tu danou společnost k soudu a take do médií a najednou zacali fungovat. Takze jeste tohle je možnost. Je to teda krajni možnost (pro me) ale v krajni situaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
31.3.20 11:09

@markytanka2 k dnesku má německo skoro 67 000 nakažených…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 11:10

@markytanka2 ano jen hodne priblizne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.3.20 11:12

@Půáček dekuji zkusime je prudit co nejvice a uvidime a budem dnes volat i do te nemocnice a rekneme nasi situaci. Dekujeme

• Nahlásit
  • Citovat
31.3.20 11:13

@Půáček no tak to je sila ja to az tak podrobne nesleduju. Jen tech 5 tis. Mi prislo nejak moc malo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama