Nemohu si vzpomenout na jméno filmu

5.1.20 19:33

Nemohu si zpomenout na jméno filmu

Dobrý den spominam si že jsem před asi 4 lety viděla film a ne a ne ho najít vím jen že tam byla holčička jménem kačenka a že její maminka jí tam nechala samotnou kačenka se sama živila a starala o sebe sousedka jí nosila jídlo atd.kdyz ale tet nevím kdo myslím že učitelka zjistila že je sama tak šla kačenka do domova a tam se hádala a přála poté si jí chtěla vzít nějaká rodina měli jednoho syna velkého a nejdříve jí moc nechtěli protože chtěli miminko a Kačence bylo asi 9 nevím ale nakonec si jí vzali a kačenka u nich byla moc ráda chtěla bych ten film zase vidět ale nemůžu si za boha zpomenout :( jak se to jmenuje. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2946
5.1.20 19:37

@admin poruseni pravidel o pouzivani anonymnich prispevku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
5.1.20 19:39

Je to film z 80.let? Cizí holka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 19:42

Cizí holka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
5.1.20 19:46
@Cenarius píše:
@admin poruseni pravidel o pouzivani anonymnich prispevku

zase se někdo neobejde bez volání o pomoc. Tak se třeba spletla. Už mě ty bonzáci fakt.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
5.1.20 20:12

Film se jmenuje „Cizí holka“ ale ten anonym je fakt zbytečný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 21:08

:roll: @mamina2017 ano je moc děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
5.1.20 21:23

@Anonym123456789123

Kačenku hraje dcera Dany Hlaváčové, co hrála Doru v Třech oříšcích pro Popelku. Dokonce v té době s ní už byla těhotná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
6.1.20 09:17
@mamina2017 píše:
@Anonym123456789123Kačenku hraje dcera Dany Hlaváčové, co hrála Doru v Třech oříšcích pro Popelku. Dokonce v té době s ní už byla těhotná ;)

počkej, kdo byl těhotnej? :think: jsem se trochu ztratila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
6.1.20 14:29

@azaleila ta co hrála Doru (sestru Popelky- Libušky Šafránkové) Dana Hlaváčová. Byla ve 3.měsíci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
6.1.20 14:31

@azaleila čekala v té době představitelku Kačenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 18:31

Zdravím, musím poprosit o pomoc, jsem už v koncích :zed: nemůžu si za zlatý prase vzpomenout na název filmu ani kdo tam hrál, vím jen stručný popis a v mým podání bude dost zmatenej :mrgreen:. Zkuste mi prosím pomoci :hug:
Jedná se o ženu, které každé ráno zvoní telefon, volá jí ( tuším ) doktor - psychiatr, to se opakuje každé ráno. Ona má manžela a na konci filmu se ukáže, že to není její manžel ( nahrál to na ní ) a budou se nějak vzájemně chtít zabít v nějakým hotelu… víc nevím :potlesk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 21:56
@KatusinkaMala píše:
Zdravím, musím poprosit o pomoc, jsem už v koncích :zed: nemůžu si za zlatý prase vzpomenout na název filmu ani kdo tam hrál, vím jen stručný popis a v mým podání bude dost zmatenej :mrgreen:. Zkuste mi prosím pomoci :hug:
Jedná se o ženu, které každé ráno zvoní telefon, volá jí ( tuším ) doktor - psychiatr, to se opakuje každé ráno. Ona má manžela a na konci filmu se ukáže, že to není její manžel ( nahrál to na ní ) a budou se nějak vzájemně chtít zabít v nějakým hotelu… víc nevím :potlesk: :lol:

Vím co myslíš… Je to film typu memento, mechanik… Ona jde nějak za kamarádkou a ta ji řekne, že manžel je přeci dávno mrtvý nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
12.2.20 22:02

Driv nez pujdu spat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 22:05

@DanielaD Bonzáky najdeš všude, bohužel. Taky nechápu jak to někomu může vadit a dá si tu práci to nahlašovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama