Nemohu spat ..nervy a únava..jak vypnout..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věraaaaa
Povídálka 31 příspěvků 06.01.18 22:03
Nemohu spat ..nervy a únava..jak vypnout..

Nemohu spat..nervy, bušení srdce, pocení a plná hlava :roll: která neumí vypnout..nechci brát prasky :? Nemáte někdo zkušenost s doplňky z lékárny? Které pomáhají…potrebuju si odpočinout aspoň se vyspat :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9778 příspěvků 06.01.18 22:07

Žádný přípravek z lékárny neznám ale u nás je bylinkářství Grešík a vím že má i e-shop a tam má kapičky jmenují se dobrou noc a pomáhají :palec: https://www.gresik.cz/…u-noc-kapky/

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 06.01.18 22:08

Zkus meduňkový čaj ;) Mě teď hodně pomáhá v těhotenství, taky jsem měla problémy s usnutím

blumen
Hvězda diskuse 43014 příspěvků 06.01.18 22:09

@Věraaaaa a duvod proc se stresujete? Spis resit pricinu, zmenit praci a podobne. Bylinky jsou na to kratke.

ivik21
Neúnavná pisatelka 19808 příspěvků 06.01.18 22:11
@Věraaaaa píše:
Nemohu spat..nervy, bušení srdce, pocení a plná hlava :roll: která neumí vypnout..nechci brát prasky :? Nemáte někdo zkušenost s doplňky z lékárny? Které pomáhají…potrebuju si odpočinout aspoň se vyspat :?

Mě pomohl až čas, bohužel :hug: :hug:

Taky jsem nešla pro prášky, ale kdyby mě to začalo omezovat v životě, tak bych se svěřit praktické dr. zašla, určitě :hug:

iiiv
Extra třída :D 10735 příspěvků 06.01.18 22:12

Medunkovy caj a bachovi kapky

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 06.01.18 22:13

Máma a sousedka si pochvalují toto https://www.manufaktura.cz/…y/p330013-1/ i lékaři to mámě povolili, že je to dobré a nemá to jak ublížit

ThinkPositively
Kecalka 320 příspěvků 06.01.18 22:38

Doporucuju L-tryptofan. Pomaha se spankem a me teda pomohl skvele zklidnit. Je to prirodni.

Věraaaaa
Povídálka 31 příspěvků 06.01.18 22:39

Děkuji zkusím :) příčina je manzelstvi krize a teď snažení to překonat..a strach co bude dal..proto ta úzkost a nespavost..tak děkuji za rady ;)

encefelce
Povídálka 25 příspěvků 06.01.18 22:44

Kromě výše uvedeného, možná blbost, ale mě moc pomáhají relaxační melodie, je to i aplikace do. mobilu. člověk se do toho ale musí zaposlouchat, říct si že teď budu prostě poslouchat jen tu melodii, dá se tam nastavit že se to samo po 20, 30, 60 minutách vypne.

ThinkPositively
Kecalka 320 příspěvků 06.01.18 22:44

http://www.bwy.cz/…vnovaha.html
Doporucuji primo tento. Ucinek jsem pocitila po asi patem dnu. Za me skvele ze je bez jakekoli dalsi chemie.

lachtanice86
Kelišová 5413 příspěvků 06.01.18 23:23

Sport a jiná práce. Pokud to způsobuje ona. Mně to pomohlo.

fia80
Závislačka 2939 příspěvků 06.01.18 23:37

Mi pomáhá se upnout myšlenkou jen na jednu věc a nedovolit hlavě, aby začala nad čímkoliv přemýšlet. Třeba si pořád v hlavě opakuju jméno syna a za chvilku vytuhnu.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 07.01.18 00:56
@Věraaaaa píše:
Nemohu spat..nervy, bušení srdce, pocení a plná hlava :roll: která neumí vypnout..nechci brát prasky :? Nemáte někdo zkušenost s doplňky z lékárny? Které pomáhají…potrebuju si odpočinout aspoň se vyspat :?

Mám to teď podobně jak ty a prostě chodím nevyspaná :D Radu nemám, ale nejsi v tom sama :kytka: Drž se :hug:

Věraaaaa
Povídálka 31 příspěvků 07.01.18 03:39

Dekuju :nevim: proste se vyspim asi v jiném životě :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama