Nemohu zapomenout na bývalého

13
20.12.20 19:44

Nemohu zapomenout na bývalého

Ahoj holky, prosím vás, už nevím, co udělat. Před dvěma roky jsem se rozešla s přítelem. Opravdu moc jsem ho milovala, ale byly tam veci, které proste nemohly fungovat, tak jsem musela odejít. Našla jsem si přítele a už přes rok s nim jsem. Bývalého jsem nesledovala, úplně jsem utla kontakt. Hodně se na konci snažil mě získat zpět. Ale úplně jsem to musela ukončit. Problém je, ze i po takové době na nej stále myslím. Vím, ze má i přítelkyni a hrozne mě to uzira. Poraďte…myslela jsem, ze čas to zahojí, ale už to jsou dva roky :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5206
20.12.20 19:49

Zabav se něčím jiným. Energii věnuj svému nynějšímu vztahu. Je zbytečné se trápit, oba jste jinde. Oživ v sobě to, proč jste se rozešli, to taky pomůže. Čas má tendence ty špatné věci zahlazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
20.12.20 19:54

Co současný partner? Toho miluješ? Tebe užírá, že má ex partnerku, vždyť sama máš partnera. Nechala bych to být, můžeš napsat dopis na rozloučenou, pak ho roztrhat, spálit. Vnitřně se rozloučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
20.12.20 19:57

Podle mě je ve vetsine pripadu duvod ne zamilovanost nebo laska k ex, ale touha mít zase ty pocity, které jsi mela, když jsi byla s ním. Možná ti v současném vztahu něco chybí. Neco, co jsi tehdy měla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 20:03

Ahoj,

už jsem cca 2 roky sám od rozchodu a mám to podobný, co ty zde píšeš. Po 6 letech mě moje ex opustila, což jsem první měsíce těžce nesl. Udělal jsem špatné věci, půl roku před koncem vztahu. Tak teď vím, kdybych byl na druhé straně, asi bych s tím člověkem taky nechtěl být a plánovat život.

Ex si našla hned nového přítele, totální zamilovanost, což mě se** do teď. Za ty dva roky nebyl den, kdybych na to všechno nemyslel. Totálně jsem se zablokoval a vztah nechci. Taky jsem myslel, že čas to zahojí, ale ne. A to mám aktivit, skoro žádný volný čas, žádná komunikace s ex, smazal jsem všechny soc. Sítě a stejně to je k ničemu.

Občas si už připadám jak blázen :lol: vím, že tohle už mám asi do konce života. Protože to byl člověk, kterého jsem si chtěl vzít. Ale zas to má i druhou stranu, že z její strany to asi tak nebylo..

Jen, že v tomhle nejsi sama a držím palce!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 20:40

Já jsem pomalu začala zapomínat až po 3 letech a to jsem tou dobou už také měla delší vztah. Teď jsem od bývalého 7 let a necelý týden zpátky se mi zase o něm zdál erotický sen, který mě pokaždé rozhodí :roll: a dlouho o něm přemýšlím, ale to je tak vše. Už na něj nemyslím a ani bych si nevzpomněla nebýt těch snů, které se mi zdávají už také čím dál tím méně. Sama nechápu, proč nemůžu vymazat z hlavy zrovna jeho, protože mě bil :cert: ale byla jsem do něj i přes to totálně zblázněná a tenkrát bych mu odpustila snad cokoliv. Jsem s tím naprosto srovnaná. Zpátky bych ho nechtěla. Ani jsem ho za ty roky neviděla, jen to srdce pořád asi někde hluboko uvnitř stávkuje :zed: Buď silná a trpělivá :hug: Jednou bude lépe :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 00:52

Znám. S tím rozdílem, že už to jsou 3 roky a venku z toho nejsem. Bohužel máme společné dítě, takže kontakt není možné úplně utnout. On odešel k jiné, je s ní doposud a spokojený. Já zkusila jít do vztahu 2× a po pár měsících to vždy vzdala, nedokážu se zamilovat. Přitom se vždy jednalo o může, který charakterem i celkové ex převyšoval. Bohužel asi neumím být s někým, koho mám max. ráda. Nejenže s dotyčným nemám potřebu trávit více času, ale nebaví mě bez lásky ani sex… Co s tím.. nevím. Dá se říci, že ex mně svým způsobem zkazil život, jelikož jsem se stala emočně plochou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 08:47

Znám. S tím rozdílem, že už to jsou 3 roky a venku z toho nejsem. Bohužel máme společné dítě, takže kontakt není možné úplně utnout. On odešel k jiné, je s ní doposud a spokojený. Já zkusila jít do vztahu 2× a po pár měsících to vždy vzdala, nedokážu se zamilovat. Přitom se vždy jednalo o může, který charakterem i celkové ex převyšoval. Bohužel asi neumím být s někým, koho mám max. ráda. Nejenže s dotyčným nemám potřebu trávit více času, ale nebaví mě bez lásky ani sex… Co s tím.. nevím. Dá se říci, že ex mně svým způsobem zkazil život, jelikož jsem se stala emočně plochou.

• Citovat
  • Nahlásit
903
21.12.20 09:21
@Anonymní píše:

Co vyhledat odborníka? S někým si o tom popovídat? Nebo když si sedneš, zavřeš očí, řekneš nahlas - přijímám, že mě nechce, vyvolává to v tobě nějaké pocity?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 16:55

Být na tvém místě zašla bych za odborníkem a popřemýšlela jestli současného přítele opravdu miluji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.20 19:10

ZAKL. Hlavně to s nim nebyl vůbec perspektivní a klidný vztah. Chodil často k ex za dětmi, byl o hodně starší, jezdili jako rodinka na dovolené. A z toho jsem fakt pak byla na dně a musela jsem z toho ven. Hrozne mě štve, že i za něco takového ho nemohu dostat z hlavy a jak už tady někdo píše, jsem emočně tak nějak zavřena. Nevím, jestli by odborník pomohl, navíc jít k němu by mi srazilo sebevědomí, že kvůli nějakému chlapovi budu chodit k psychologovi a on si krásně žije dál. Cítím i hroznou zlost, za to, jak ten vztah se mnou vedl. Stále jsem jen ustupovala a necítila se pro nej dost dobra. Zlost, je to zlost se vsim dohromady.

• Citovat
  • Nahlásit
3208
21.12.20 19:33

Nechapu vas uprimne. Dva tri roky po vztahu a porad se v tom machate a porad to resite. Co je tezkeho na tom si v sobe rict, ze neco skoncilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat