Nemonogamní vztah (polyamorie, volný vztah apod.)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Baruskita
Nováček 3 příspěvky 12.12.18 23:58
Nemonogamni vztah (polyamorie, volny vztah apod.)

Ahoj,
Zajimalo by me zda se tu najde nekdo, kdo ma nebo mel nemonogamni vztah? Nemyslím tím podvádění, ale vztah, kdy ma jeden z vas vice partneru nebo je vice lidi v jednom vztahu. Zajimaji me jake jste meli pravidla/domluvy a jestli by ste je jeste nejak poupravili?
Vim, ze bude lakat k odpovedi nejspis i ty, ktere takovy vztah nemeli, ale prosim zdrzte se komentare. Nerada bych to tu rozjela v diskuzi jestli je vztah vice nez dvou osob mozny, spravny nebo si jej dokazete predstavit. Zajima me, zda najdu nekoho, kdo jiz nejake zkusenosti ma a chtel by se o ne podelit :)
Diky :hug:

Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 24497 příspěvků 25.12.18 22:21

Já jsem nikdy nic takového neměla, ale párkrát jsem to zažila v okolí, že se na tom páry dohodli. Vždycky to byl předstupeň rozchodu…

Modesta
Závislačka 2629 příspěvků 25.12.18 23:16

Kamarádka to takhle pár let praktikovala se svým přítelem. Nakonec začal přítel žárlit, chtěl to změnit a ona ne. Rozešli se (bylo jim kolem 22 let). Teď je jí 35, je to vdaná paní s dětmi a velmi monogamním vztahem.

Když jsem se jí tenkrát ptala, jestli to bylo fajn, jestli si to mám s přítelem taky domluvit, tak mi radila nejít do toho. Prý že začátku super, ale dlouhodobě to ten vztah zabije.

Váš příspěvek
Reklama