Nemožnost se dostat k rané péči v Praze

26
6.4.21 12:30

Nemoznost se dostat k rane peci v Praze

Ahoj, mame dite s podezrenim na PAS a tak shanime mimo jine ranou peci v Praze..a ted jsem nemile prekvapena za krome Nautis ktere defakto maji stop stav nic jineho neni. Nebo to bych mela jet do jineho kraje a ubytovat se na hotelu/ airbnb abych mohla vyuzit mistnou ranou peci?
Moc dekuji za jakykoliv napad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
881
6.4.21 12:46

Takze nikde vas nezapisi ani do poradniku? my jsme v Brne cekali v poradniku cca 6 mesicu, ve trech organizacich. Rana pece je super, ale nejvice nam pomohl klinicky logoped. Ten skvele poradi, jak s ditetem pracovat. Dále kniha Průlom v autismu a terapeutka Linda Cecavova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16871
6.4.21 12:50

Primárně bych se ozvala Diakonii, mají moc pěkný komlexní systm služeb a fakt pečují o odbornost a příčetnost svých zaměstnanců.

https://rana-pece.cz/

Bohužl to není tak, že můžeš někam odjet a nechat si opravit dítě, budete otřebovat dlouhobější provázení a na to chceš někoho z okolí.

Držím palce, ať se vám co nejrychleji podaří najít nějakou solečnou cestu která bude fajn jak pro tebe, tak pro dítě.

Jinak s dostupností služeb je to bohžuel na nic, je mi líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
6.4.21 12:59

@Ou moc dekuji za radu, jim jsem jiz napsala a cekam na odpoved. Kdybych se k nim dostala za pul rok tak porad dobry :hug: moc dekuji za podporu a prani :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat