Nemoznost se vyprázdnit u rodičů

Anonymní
19.12.19 15:46

Nemoznost se vyprázdnit u rodičů

Ahoj ženy, mám takový nepříjemný problém a vím, že je v me hlavě, ale už to tak mám dlouho. Jde o to, že bydlím asi už 5 let sama, od rodičů, je mi 25, a za tu dobu jsem se naučila chodit na WC pravidelně ráno, což byl pro mě vždy jinak problém. Naučila jsem se take správně a pořádně jist, atd.
Ale mám prostě problém si dojít, když někdo v bytě je. Na přítele jsem Teda zvyklá. Paradoxně se bojím rodiny, kam mám jet na 2 týdny na vánoce. Je tam v 2kk celkem 5 lidi a prostě soukromí žádné. I kdybych ráno vypila projimadlo, nedojdu si. Potřebuju být prostě v bytě sama, což je mi blbe je vyhanet.
Minule Vánoce byly utrpení, mamce tam ještě přijely kamarádky na 4 dny a já nebyla na WC 11 dní. Vzhledem k tomu, kolik vlákniny jim, je to zlost.
Zeptám se, jak byste to řešily? Já si dojdu jen ráno, takže mě prostě napadlo si odjet do mého bytu a pak se vrátit k našim. Cesta je to 30 min. Zkoušela jsem si vstát třeba i v 5 ráno u mamky, ale ji to vždy vzbudí.
Minimálně diky za podporu, třeba v tom nejsem sama. ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

885
19.12.19 15:54

Napadlo mě, že co kdybyste šli všichni ven (na nákup, procházku…) a ty bys venku řekla, že jsi si zapomněla třeba mobil a musíš se vrátit a za chvilku hned přijdeš a tehdy si došla. :D Nebo pustit nahlas televizi v bytě případně vodu v koupelně pokud máte společnou se záchodem :lol: Nikdo to ani nezaregistruje.
A představa, že tě máma když jsi byla malá po záchodě utírala a viděla,,horší" věci ti nepomáhá? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11160
19.12.19 15:58

Tak jestli je to jen 30 minut cesty, tak bych jezdila na noc domů a pak ráno zase zpátky, v bytě 2+kk plném lidí bych se zbláznila i bez toho, že máš problém si tam dojít na wc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
19.12.19 16:00

Ahoj, pro mě je tohle nepředstavitelný.. když se mi chce, tak prostě musím jít, jedno kde, hlavně že tam ten záchod je, jen vždycky doufám aspoň v relativní čistotu. Máš problém obecně si dojít mimo domov, nebo jen u mamky? Napadá mě zkusit prostě nějakou meditaci, cvičení na celkový uvolnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
19.12.19 16:01
@Monchichik píše:
Tak jestli je to jen 30 minut cesty, tak bych jezdila na noc domů a pak ráno zase zpátky, v bytě 2+kk plném lidí bych se zbláznila i bez toho, že máš problém si tam dojít na wc ;)

Jo, to je taky fakt, spíš by mi vadil přeplněnej byt lidma než wc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11160
19.12.19 16:02

@Agnes86 a ještě k tomu matčiny 4 kamarádky…no to by fakt trefilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3334
19.12.19 16:13

Zůstala bych doma a jezdila k nim přes den na pár hodin :nevim: tolik lidí v bytě, tam, bych ani neusnula asi :mrgreen: natož záchod, koupelna, taky můžu jen doma.. jinde max při opravdu těžkém průjmu, že je to člověku fuk, hlavně ať to není do gatí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.19 16:13

Asi vím, jak se cítíte, před několika lety jsem byla s již bývalým přítelem na týdenní návštěvě u kamaráda a jít tam na záchod bylo za trest. Takový ten typický panelákový byt s papírovými stěnami, kde je slyšet každé vrznutí podlahy a když sedíte na záchodě, slyší vás snad i sousedi. Jelikož jsem tam byla jediná holka mezi kluky, tak pro mě bylo nemyslitelné, aby mě slyšeli, že vykonávám velkou potřebu a vstávala jsem klidně i v 5 ráno, abych mohla jít na velkou 8o To mi ale stejně moc nepomáhalo, bála jsem se, že se někdo vzbudí. Radu žádnou nemám, celá návštěva pro mě byla spíš utrpení, protože jsem si zadělala na týdenní střevní potíže. Jelikož ale bydlíte 30 minut daleko, tak nevidím důvod, proč byste nemohla jet k sobě domů, že potřebujete něco zařídit.

• Nahlásit
  • Citovat
454
19.12.19 16:18

Určitě v tom sama nejsi. Já mám problém teda až teď v těhotenství, ale i doma takže to bude tím těhu. Moje mamka má s tím ale problémy také. Jakmile je někde jinde než doma v klidu, tak si nemůže dojít ani na malou. Natož když po ní chce třeba doktor, aby si teď hned došla. Řešení zatím tedy nenašla, buď to vydrží a nebo nikam nejede (třeba dovolená a tak).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
454
19.12.19 16:23

Jinak můžeš třeba jezdit domů „zalévat kytky, krmit rybičky, kontrolovat byt, protože se v okolí vykrádají…“ cokoliv, ale držet to je zbytečné trápení. Můžeš si zadělat i na větší problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11160
19.12.19 17:42

@Katy488 A proč takové výmluvy…řekla bych to prostě na rovinu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
19.12.19 17:59
@Monchichik píše:
@Katy488 A proč takové výmluvy…řekla bych to prostě na rovinu…

Promiň, mami, musím se jet vysrat :mrgreen:
Ale jo, máš pravdu, koneckonců jsou to rodiče, kdo jiný už by měl mít pro podobné strasti pochopení :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1437
19.12.19 18:00

Ja mam problem jezdit k manzelovim prerodicum, kdyz jsme tam byli poprve tak hned po obede sem proste musela, statej byt, umakart, wc hned vedle obyvaku, no kdyz se musi tak se musi, no kdyz sem prisla, tak deda prohlasil jestli si nedam panaka ze mam peknou behavku 8o 8o Nastesti to na me tam prislo jen jednou a to sem manzelovi napsala at se jdem projit a dosla si v klidu v restauraci, pristi vikend tam jedem a ja uz mam osypky 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
19.12.19 18:05

@Peggy54 To se ti nedivím, po podobném zážitku bych si tam už asi taky nikdy nedošla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
454
19.12.19 18:42

@Monchichik No já jsem zvyklá, že doma se o problémech bavíme normálně, ale třeba u partnera v rodině to normální není. Navíc mi přijde že zakladatelka se o tom s rodiči zrovna moc bavit nechce, tak možná je lepší výmluva, než trauma z reakce rodičů. Těžko říct, její rodiče ani jí neznáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama