Nemůže to být trombóza?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dzanek
Nováček 10 příspěvků 25.02.18 13:20
Nemůže to být trombóza?

Ahoj všem, mám takovou otázku, 5 týdnu nám vyvrtly kotník a poslední dobou cca týden ji mám modrou (viz.foto) Doktor mi řekl, že tam žádný zánět žil není. Že je to normální, že slézá otok. Občas mě bolí lýtko a stehno. Nemohl se třeba splést? Máte a tím nějakou zkušenost?. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5153 příspěvků 25.02.18 13:29

To vypadá jako vstřebávající se hematom. Při trombóze bolí kůže nad ní, bývá být noha i oteklá, zarudlá a teplá.

Tableta
Závislačka 3724 příspěvků 25.02.18 13:30

:think: Teda, po 5 týdnech teprve modřina, to je dost divný. Mazej polysanem a heparoidem. Já jsem si zvrtla kotník na začátku ledna, a taky to nemám ještě ok :cert: Ale modřinu jsem měla necelý 2 týdny. Pak jen slabej otok. Doteď tam je ale omezená hybnost. Jinak lýtko a stehno tě může bolet taky proto, že zapojuješ jiný svaly kvůli bolesti.

Dzanek
Nováček 10 příspěvků 25.02.18 13:37

@Tableta
Právě, modřiny me pomalu mizí. Rude to mám většinou po ránu, nebo když ji vydělam z ortézy. Jinak červená je jen na hřbetu. Mám z toho docela strach, jelikož dělám sportovní školu.

Tableta
Závislačka 3724 příspěvků 25.02.18 13:40

@Dzanek no a mažeš to teda?

Dzanek
Nováček 10 příspěvků 25.02.18 13:43

@Tableta
Mazal jsem to 3× denně algesalem.
Teď už jen před spaním. Občas nějakou domácí mastí.

divine woman
Kelišová 7099 příspěvků 25.02.18 13:43

A injekce na ředění krve ti doktor nedal?

Dzanek
Nováček 10 příspěvků 25.02.18 13:48

@divine woman
Nic takového jsem nedostal. Jen mazat a nosit ortézu. Občas mě poboliva to lytko z čehož má docela strach, otok (od výronu) je teplý. On mi, ale řekl, že tam žádný zánět není.

Tableta
Závislačka 3724 příspěvků 25.02.18 13:49

@Dzanek otok je vždycky teplej. tak to maž ještě určitě heparoidem tu modřinu a otok buď polysanem nebo chladivou koňskou mastí

divine woman
Kelišová 7099 příspěvků 25.02.18 13:56

@Dzanek Asi jsi mladý. Mně po výronu dali injekce na 2 týdny. Doporučuji chladit, nohu mít zvednutou a mazat liotonem 100000. A pokud se ti něco nebude zdát, dojdi znovu za doktorem. A nezatěžovat, sportovče! Všechno má svůj čas.

Dzanek
Nováček 10 příspěvků 25.02.18 17:20

@divine woman
Ja bych to vůbec neřešil, kdyby mě stále nebolelo lýtko s tím stehnem. Pak si, ale řeknu že by to snad doktor poznal.

divine woman
Kelišová 7099 příspěvků 25.02.18 19:57

@Dzanek Bolet tě to může, protože na nohu našlápneš s ortézou jinak než obvykle. Mě bolela po výronu ještě za půl roku. A jestli se ti něco nezdá, jdi k lékaři. Zánět žil nebo trombóza se dá poznat ultrazvukem.

Dzanek
Nováček 10 příspěvků 27.02.18 15:55

Zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavý co mi řeknou :D :oops:

divine woman
Kelišová 7099 příspěvků 27.02.18 17:47

@Dzanek To já také, oteklé to máš ještě dost.

divine woman
Kelišová 7099 příspěvků 07.03.18 16:36

@Dzanek Co nožka, už jsi ok?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama