Nemůžeme naučit 1,5 letého usínat a nebudit se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 20:55
Nemuzeme naucit 1,5 rocniho usinat a nebusit se

Po nocnim odstaveni zustaval se synem muz. naucil ho usinat s nim.

nocni buzeni porad trva-budi se asi 5×, to se da… neztezuji si.
ale musime spat s nim.
to mi vadi. Manzel vestinou kolem 21hod. nabehne a spi se synem v posteli, protoze jinak silene vriska.
Dnes vriska uz po vecernim nakojeni
a dozaduje se, aby jsme ho uspali.
Nevim co s tim… v noci nemam problem byt s nim, ale snad nebudeme spat s rocnim ditetem. Nechala bych ho klidne vyplakavat,
ale k cemu to je, kdyz to nebude porad? Jak ho naucit usinat samotneho?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
luci.no
Kecalka 441 příspěvků 13.04.19 21:02

Jak usina pres den? Zavedla bych stejny ritual.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 13.04.19 21:07

A to má vlastní pokoj? Nebojí se tam? Pokud je možnost dala bych dětskou postel vedle vaší :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 21:12

Tohle mame. jednou za sebou ze zacatku usnul za par minut, postupne se to prodluzovalo a uspavali jsme hodiny. Bylonto uz neunosne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 21:12

@Kriss Tina spi v loznici.
pak si ho bereme. do posteley ale bez dozoru ho tam nenecham.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 21:14
@Anonymní píše:
A co jako, to ho nakojis odlozis do postylky a nazdar? vypni se a neotravuj… :roll:

ma rok a pul. necekam. ze usne sam, ale opravdu neminim. ve 20hodin jit spat

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 13.04.19 21:15
@Anonymní píše:
ma rok a pul. necekam. ze usne sam, ale opravdu neminim. ve 20hodin jit spat

No a když ho v těch 20 uspite a odejdete do vedlejší místnosti tak se hned budí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 21:17

@Kriss Tina neboji..

Aduš8
Závislačka 4493 příspěvků 13.04.19 21:19

Mám stejně staré dítě, usíná tedy sám již delší dobu, ale odstavila jsem kojení kolem roka. Večer máme každý den stejný rituál, večeře, vana, mazání a oblékání. Pak si s ním oba sedneme, vše vypneme a zpíváme, nebo čteme pohádku. Oba ho pak jdeme uložit do postýlky. Necháme mu rozsvícené noční světlo. Občas se stane, že zkusí zaplakat, ale přestane, jakmile vyjdeme ze dveří. Když pláče v noci a nemůže usnout, beru si ho do postele a spím s ním. Ať to uděláš jakoukoliv metodou, chce to důslednost. Každopádně jsou v tomhle věku už natolik rozumní, že ví, co na maminku s tatínkem platí.

Amelie30
Závislačka 2531 příspěvků 13.04.19 21:22
@Anonymní píše:
ma rok a pul. necekam. ze usne sam, ale opravdu neminim. ve 20hodin jit spat

Mám 20 měsíční holčičku. V 18 měsících jsem ji odstavila a stále to dostavam „sežrat“. Večerní uspavání se neobejde bez řevu. V noci se pak cca jednou budí, kdy dostává hysterak a nezabírá vůbec nic. Ani nechat vyřvat. Takže bych to nelamala, prcka uspala a pak odešla. Nechala bych si ji u sebe, taky se musíš vyspat.

Kiminkkka
Kecalka 219 příspěvků 13.04.19 21:24
@Anonymní píše:
Po nocnim odstaveni zustaval se synem muz. naucil ho usinat s nim.nocni buzeni porad trva-budi se asi 5×, to se da… neztezuji si.
ale musime spat s nim.
to mi vadi. Manzel vestinou kolem 21hod. nabehne a spi se synem v posteli, protoze jinak silene vriska.
Dnes vriska uz po vecernim nakojeni
a dozaduje se, aby jsme ho uspali.
Nevim co s tim… v noci nemam problem byt s nim, ale snad nebudeme spat s rocnim ditetem. Nechala bych ho klidne vyplakavat,
ale k cemu to je, kdyz to nebude porad? Jak ho naucit usinat samotneho?

Tak ta věta „snad nebudeme spát s ročním dítětem“ mě mate.. jakože nechcete s ním chodit spávat tak brzo, nebo to opravdu myslíte tak, že s ním nechcete spát v jedné posteli? :nevim:

Tarjei
Závislačka 4807 příspěvků 13.04.19 21:34

Jeeee takovej prcek, nechce byt sam no. Ja mela vsechny deti u sebe a v poho se přestěhovaly do svy postele az chtěly.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 21:36

@Kriss Tina neboji.. @Kiminkkka ne tak brzo.
rada bych aspon vecer travila cas s ostatnima detma nebo s manzelem
a do spat bych chtela jit tehdy, az budu chtit ne muset

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 13.04.19 21:38
@Anonymní píše:
@Kriss Tina neboji..

Nebojí nebo nebudi? Já syna uspavala půl hodiny večer, i dyl, taky nechtěl usínat sám, a musela sem u něj ležet a dělat že spím dokud pořádně nezabral, jinak sem se pohla, on se vzbudil a mohla sem začínat odznova. :zed: No tak sem holt každý večer půl hodiny ležela vedle něj a dělala jak tvrdě spím, on usnul a já si šla po svém. Přešlo ho to někdy po 2 roce, pak se to zlomilo a on chtěl spát výhradně ve svém, dal si večerní mliko, pusu a běžel spát sám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 22:00

V noci se budi… kolem 2 ho uz kojim, ale aspon to neni co pul hodina. budi se asi 4,5× za noc. to je nic proti tomu, co byvalo.
rada bych ale ten vecer nejak jinak, nwz tak, ze s nim musime zustat hodinu… nekdy jsem nakojila a spiciho dala do postylky..
nechci byt narocna, vim, ze je to male dite, ale ten vecerni spanek chci aby usnul sa a apal aspon ty 2/hodky.
@Kriss Tina on usina v postylce.
na posteli ho samotyho nenecham

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama