Nemůžeme se dohodnout o svatbě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
133
6.1.22 21:33

Nemůžeme se dohodnout o svatbě

On by chtěl jen zajít v riflích na úřad a hotovo.
Já bych chtěla svatbu.
Jsem ochotna zapracovat na kompromisu. Ale bez šatů, dobrého jídla a tance aspoň na jeden song (on, že se prý ztrapňovat nebude) se vdávat nechci. Počet lidí, místo, termín se přizpůsobím..
Ale je mu se to i tak nelíbí. Nevím.
Nejdřív, že ano. Na to jsem začala hledat místo, termín, šaty,.. A on, kdyz jsme se na to místo měli jet podívat začal znovu o té svoji verzi..
On je vyloženě neslavící typ, neumí se bavit a ve společnosti se cítí nesvůj. Já mám lidi ráda a chtěla bych aby to byl hezký den.
Jak byste to vyřešili vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
274
6.1.22 21:41
@Psara píše:
On by chtěl jen zajít v riflích na úřad a hotovo.
Já bych chtěla svatbu.
Jsem ochotna zapracovat na kompromisu. Ale bez šatů, dobrého jídla a tance aspoň na jeden song (on, že se prý ztrapňovat nebude) se vdávat nechci. Počet lidí, místo, termín se přizpůsobím..
Ale je mu se to i tak nelíbí. Nevím.
Nejdřív, že ano. Na to jsem začala hledat místo, termín, šaty,.. A on, kdyz jsme se na to místo měli jet podívat začal znovu o té svoji verzi..
On je vyloženě neslavící typ, neumí se bavit a ve společnosti se cítí nesvůj. Já mám lidi ráda a chtěla bych aby to byl hezký den.
Jak byste to vyřešili vy?

Opravdu se chcete brát? Chlapi z lásky dělaj větší věci než je jenom přemoct se kvůli svatbě…Když zamilovanej chlap vidí, že je to pro jeho vyvolenou důležité, tak se podřídí…No nevím, svatba je jen jednou za život a mělo by se v ní vycházet vstříc spíše ženě. Pro tu to bývá zpravidla víc důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
6.1.22 21:44

Trvala bych na satech(+liceni, uces) a spolecny fotce, ostatni by mi bylo fuk :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3103
6.1.22 21:46

Svatba v džínách, aby tety z matriky zbytečně neplkali o zdravotním stavu a manželství- cca 2 min, bez prstýnků- ideální a romantický!

A ty si pak udělej hezkou oslavu v šatech jen s lidma, který tam chceš-takhle jsme to vyřešili my

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
6.1.22 21:49
@Hanka123456 píše:
Opravdu se chcete brát? Chlapi z lásky dělaj větší věci než je jenom přemoct se kvůli svatbě…Když zamilovanej chlap vidí, že je to pro jeho vyvolenou důležité, tak se podřídí…No nevím, svatba je jen jednou za život a mělo by se v ní vycházet vstříc spíše ženě. Pro tu to bývá zpravidla víc důležité.

On už asi není zamilovaný. Jsme spolu už pár let, máme 2 děti. Pro něj je to prý výhodný kvůli daním. Pro mě to vlastně až tak důležitý není.. už (asi jsem rezignovala). Ale když už by to mělo být, tak hezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
6.1.22 21:54

@Psara a co kompromis bez toho tance? Dokážu pochopit, že pokud na tanec fakt není, do tanečních nechodil, jak píšeš je „neslavící“ typ a nevyhledává velkou společnost, tak že ho to může fakt hodně stresovat.

Co navrhnout setkání s rodinou a nejbližšími kamarády, s dobrým jídlem, dětmi a v nějakém elegantním oblečení + účes a make-up? Tím oblečením nemyslím úplně ty klasický veliký načančaný šaty, ale prostě něco mezi riflema a smokingem :) myslíš, že ani takto by na to nepřistoupil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092

Když to teda pro tebe není až tak důležitý, proč trvat na všech těch blbinach jako šaty, tanec apod? Mně s emox libo verze tvého muže. Takovou svatbu jsme měli a nebudu toho nikdy litovat, bylo to skvělý. Co takhle udělat kompromis tím stylem, že se vezmete v těch riflich na matrice, a pak si uděláte oslavu s satama, tancem, pribiznyma, hostinu, klidně i druhej obřad, bude stačit kamarád, co tam něco odvyklada… to by nešlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586

Tak svatbu na úřadě v riflích bych ho taky hnala :cert: myslím, že alespoň kvůli svatbě si oblek jednou oblíct může a i kdyby to měl dělat jen pro tebe. Myslím, že v tomhle musí ustoupit ten pro koho je to méně důležité, aspoň bude mít do budoucna klid a nebudeš mu celý život vyčítat, že ani pořádnou svatbu jste nemohli mít :lol:

U nás do plánování svatby hodil vidle covid :zed: takže nakonec byla svatba jen se svědky a nejužší rodinou, jídlo u rodičů na baráku, já si zařídila alespoň šaty, kytky, fotografa a manžel mě překvapil a objednal limuzínu na cestu na obřad a nakonec i takhle malinký to bylo perfektní a manžel měl svojí vysněnou minisvatbu. Já si o rok později udělala svatební párty pro těch dalších 60 lidí s rautem, hudbou a dortem, v hotelu, kde měla být svatba původně :D kvůli babičkám jsem měla i ty stejné svatební šaty, no vyšlo nás to skoro sice o dost dráž, ale stálo to za to :lol: a manžel nakonec taky usoudil, že i ta velká svatba (párty) byla fajn a hlavní pro něj bylo to, že já byla spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.22 22:07
@Psara píše:
On už asi není zamilovaný. Jsme spolu už pár let, máme 2 děti. Pro něj je to prý výhodný kvůli daním. Pro mě to vlastně až tak důležitý není.. už (asi jsem rezignovala). Ale když už by to mělo být, tak hezky.

Ano, svatba by měla být hezká hlavně novomanžele. S mužem promluv a navrhni něco civilnějšího - elegantní oblečení, hezký obřad, dobrý oběd a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
6.1.22 22:11
@Midaku píše:
Když to teda pro tebe není až tak důležitý, proč trvat na všech těch blbinach jako šaty, tanec apod? Mně s emox libo verze tvého muže. Takovou svatbu jsme měli a nebudu toho nikdy litovat, bylo to skvělý. Co takhle udělat kompromis tím stylem, že se vezmete v těch riflich na matrice, a pak si uděláte oslavu s satama, tancem, pribiznyma, hostinu, klidně i druhej obřad, bude stačit kamarád, co tam něco odvyklada… to by nešlo?

Tak to by se účastnil jen toho úřadu a na oslavu by se vyprd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
6.1.22 22:15
@Proseccová píše:
@Psara a co kompromis bez toho tance? Dokážu pochopit, že pokud na tanec fakt není, do tanečních nechodil, jak píšeš je „neslavící“ typ a nevyhledává velkou společnost, tak že ho to může fakt hodně stresovat.Co navrhnout setkání s rodinou a nejbližšími kamarády, s dobrým jídlem, dětmi a v nějakém elegantním oblečení + účes a make-up? Tím oblečením nemyslím úplně ty klasický veliký načančaný šaty, ale prostě něco mezi riflema a smokingem :) myslíš, že ani takto by na to nepřistoupil?

Já bych šlehačkový dort mít na sobě ani nechtěla :) A tak nějak bych si to taky představovala, ale i to je pro něj zbytečný a drahý atp.. Max rodiče u toho a sednout si pak někam do restaurace na oběd. Je pro něj maximum..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092
6.1.22 22:16

@Psara pak se nabízí otázka, jeslti si vůbec chceš vzít někoho, komu nestojíš ani za půl den blbé šarády… ale jelikož jste spolu už dyl a mate děti, tak je to asi už jedno, že… já jsem taky nechtěla žádnou velkou svatbu, fakt ne, ale kvůlianzelovi jsem byla ochotná to podstoupit a dokonce jsem měla v plánu se tam i tvářit nadšeně :mrgreen: nakonec i on uznal, že to divadlo není potřeba a užili jsme si ten den po svém. Udělejte napřed oslavu a až pak svatbu na úřadě. Nepůjde na oslavu, nebude svatba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
6.1.22 22:18
@Midaku píše:
@Psara pak se nabízí otázka, jeslti si vůbec chceš vzít někoho, komu nestojíš ani za půl den blbé šarády… ale jelikož jste spolu už dyl a mate děti, tak je to asi už jedno, že… já jsem taky nechtěla žádnou velkou svatbu, fakt ne, ale kvůlianzelovi jsem byla ochotná to podstoupit a dokonce jsem měla v plánu se tam i tvářit nadšeně :mrgreen: nakonec i on uznal, že to divadlo není potřeba a užili jsme si ten den po svém. Udělejte napřed oslavu a až pak svatbu na úřadě. Nepůjde na oslavu, nebude svatba…
:lol: to zní originálně
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2032
6.1.22 22:19

To je těžké, pro moji rodinu byla svatba hodně důležitá, děda se strašně těšil, že se jí dožije. Kdyby to tak nebylo, klidně bych se vdala někde ve dvou na pláži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
6.1.22 22:21

Akceptovala bych, že mám chlapa, s ním dvě děti, takže už ho znám a vím, že je jaký je. Takže bych ani neočekávala, že bude chtít něco většího a pokud je šetrný k penězům a svatba mu přijde zbytečná, tak by mě ani nepřekvapilo, že cokoliv mimo úřadu je pro něj zbytečné vyhazování peněz. Tudíž bych to udělala jak chce on a na úřad se trošku vyfikla, když mi jde teda o to, abych vypadala hezky. Ale já tohle moc neprožívám, svatbu jsme měli na úřadě, manžel byl v riflích, já v šatech co jsem našla v šatně. Žádná hudba ani prstýnky a blbý kecy o lásce. Potom jsme zajeli k jeho rodičům na kafe a pak k našim, že jsme teda svoji a nebýt moji mámy nemám ani fotku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat