Nemůžeme se dohodnout o svatbě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
5214
7.1.22 09:10
@Psara píše:
Myslím, že i finance i neslavící. No teď mi bylo od nej napsáno, že nebude investovat do svatby, kdyz se stejně časem rozvedeme :zed:
A kdybych měla čekat, až něco zorganizuje, tak budu čekat do příštího života. Všechny výlety, akce, dětské oslavy, řemeslníky na barák organizuju já. On prý na to není :?

Není na oslavy, na tanec, na výlety, na svatbu, organizace provozních věcí…na co teda ten tvůj chlap je? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
7.1.22 09:11
@zoidberg píše:
Tak když je to taková oběť pro oba, proč si ničit život? Nechte to jak to je a bude klid.
Že jo.. Taky si říkám.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5467
7.1.22 09:15
@Psara píše:
Myslím, že i finance i neslavící. No teď mi bylo od nej napsáno, že nebude investovat do svatby, kdyz se stejně časem rozvedeme :zed:
A kdybych měla čekat, až něco zorganizuje, tak budu čekat do příštího života. Všechny výlety, akce, dětské oslavy, řemeslníky na barák organizuju já. On prý na to není :?

tak tohle bych si rozmyslela, jestli vůbec s někým takovým chci být. Jako že se někomu nelíbí velká svatba se dá pochopit, ale říct, že se stejně rozvedete, tak bych od toho dala ruce pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
7.1.22 09:33
@berusa.m píše:
Není na oslavy, na tanec, na výlety, na svatbu, organizace provozních věcí…na co teda ten tvůj chlap je? :think:

Prý na vydělávání peněz. Což je teď pravda, protože já jsem na RD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20565
7.1.22 09:34
@Psara píše:
Ochotu vzdát se svobody je snad oboustranná. Pracuje v zahraničí a asi mu to za to stojí. Otázka je zda, mě stojí za to si měnit příjmení (a následně obíhat různé instituce s 2 detmi na krku), kdyz on není ochoten ustoupit vůbec v ničem.

měnit příjmení nemusíš ;) říkala jsi, že to je výhodné pro něj kvůli daním - tak ať si spočítá, kolik ušetří a snad aspoň tuto částku bude ochoten investovat a jestli se jednou rozvedete -jak si dovolil napsat (někdo má blbý humor, ale tady o vtip asi nešlo? :think: :nevim: )- tak počítám, že pár let by vám to mohlo vydržet a i malá svatba vás tím pádem nezrujnuje

Jak už se psalo - malý obřad se svědky, třeba i rodinou, slušné šaty (v džínech se nechodí ani do divadla, na svatbu bych čekala aspoň slušné kalhoty a košily :roll: ) a klidně pak jen oběd.
Svatební tanec může být přeci jen „slow-step“ neboli ploužák :lol: nohy doleva-doprava posouvat zvládne :mrgreen: a nebo společný tanec i s dětmi v kroužku, když už máte 2 ;) ale klidně bych si nechala svatební tanec třeba jen do soukromí v obýváku pro vás dva, třeba jako předehru ;)

A protože jste spolu už délě, znáš ho a víš, jaký je i se všemi jeho vlastnostmi, pokud ti to vyhovovalo doposud, tak super, ale pokud bys chtěla/očekávala ve vztahu nějaké změny, něco co je pro tebe zásadní, tak se budeš muset dle popisu partnera smířit, že změny se konat nebudou, pokud ke všemu co mu nevyhovuje přistupuje takto :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
7.1.22 09:56
@Prejmenovana píše:
měnit příjmení nemusíš ;) říkala jsi, že to je výhodné pro něj kvůli daním - tak ať si spočítá, kolik ušetří a snad aspoň tuto částku bude ochoten investovat a jestli se jednou rozvedete -jak si dovolil napsat (někdo má blbý humor, ale tady o vtip asi nešlo? :think: :nevim: )- tak počítám, že pár let by vám to mohlo vydržet a i malá svatba vás tím pádem nezrujnuje

Jak už se psalo - malý obřad se svědky, třeba i rodinou, slušné šaty (v džínech se nechodí ani do divadla, na svatbu bych čekala aspoň slušné kalhoty a košily :roll: ) a klidně pak jen oběd.
Svatební tanec může být přeci jen „slow-step“ neboli ploužák :lol: nohy doleva-doprava posouvat zvládne :mrgreen: a nebo společný tanec i s dětmi v kroužku, když už máte 2 ;) ale klidně bych si nechala svatební tanec třeba jen do soukromí v obýváku pro vás dva, třeba jako předehru ;)

A protože jste spolu už délě, znáš ho a víš, jaký je i se všemi jeho vlastnostmi, pokud ti to vyhovovalo doposud, tak super, ale pokud bys chtěla/očekávala ve vztahu nějaké změny, něco co je pro tebe zásadní, tak se budeš muset dle popisu partnera smířit, že změny se konat nebudou, pokud ke všemu co mu nevyhovuje přistupuje takto :think:

Jeho nebaví ani ploužák a je mu trapně, ikdyby měl ploužit jen sám doma se mnou. Ja miluju tanec, klidně bych vymetala plesy. Naučila se spolu nějaký tanec, ale bohužel. Ani ploužák sami doma nedává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20565
7.1.22 10:01

@Psara to je škoda
věřím, že tě umí aspoň rozesmát, něčím potěšit, obejmout, věnovat se dětem a prostě že to mezi vámi funguje i v něčem jiném než jen z pohledu živitele rodiny, jinak by to bylo ubíjející. Být „jen“ hodný a nosit domů peníze není známka kvalitního partnerství ani rodičovství, ale jak jsem psala předtím, ty ho znáš sama nejlíp a víš jaký je a jaký vztah vám vyhovuje, takže nechci abys tu musela vypisovat nebo ho obhajovat, spíš na zamyšlení pro tebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat