Nemůžeme se shodnout na bydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 14:30
Nemůžeme se shodnout na bydlení

Ahoj, bydlíme s přítelem u něj v bytě, prace tady žádná :nevim: on sice tady má práci za dost peněz, ale pro ženskou tu práce není. Nejbližší město je 30 km, tam jezdím za prací. Vydělám málo 13.500 kč + stravenky, přítel má 28. Já jdu v 5 ráno pěšky na bus 3 km pak jedu busem 45 minut a pěšky 2 km, nebo vlakem 10 minut a tramvají 20 minut :nevim: později jet nemůžu neboť to jezdí jednou za hodinu
Jenže mě už nebaví, tak dojíždět, pracuji 7-15:30 odcházím v 5 a doma jsem denně kolem 17:00 hodin :roll: pracuji po-pá, přítel má 3 dny D a 3 dny volno.
Nic blíže zde není, jako práce, všechno je +- o stejným dojíždění :nevim:
No a přítel do města jít nechce, a nic mezi tím není - rodinné domky, pak romská osada, pole, lesy, a pak město :nevim:
Jak tohle mám vyřešit? Asi jsem sobec ale jsem už z toho taky dost vyčerpaná. :nevim: :? Ono u nás ani není moc vyžití, volný čas travíme ve městě stejnak ale prostě :nevim: chtěla bych na půl cesty, přítel souhlasit že by třeba i šel do města ale tak aby mu jel přímý spoj, což je nereálné, musel by jezdit on z potencionálního bydliště tramvají a pak vlakem, nebo busem :nevim: ale já taky nechci pořád ustupovat na úkor sebe, jo jsem sobec. :nevim:
Když jsem měla jednu nabídlu práce u nás, tak volal známému ať mě tam neberou, protoze žárlil že bych byla mezi chlapama :cert: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12187 příspěvků 03.02.19 14:36

No, on tam ma dobre placenou praci bez dojíždění a kamarády. Proč by se stěhoval? To nedává smysl

arinecka
Kelišová 5611 příspěvků 03.02.19 14:47

Takže tedˇmáš dojíždění ty a kdyby jste se přestěhovali, tak by to samé čekalo jeho a to se mu nechce že? To chápu ale chápu i tebe, tohle je docela na palici, to jako každý den ujdeš 10km? To je šílený teda, to bych dlouho nevydržela.

Markéta80
Hvězda diskuse 42030 příspěvků 03.02.19 14:47

ten tvůj to je teda výhra :potlesk: Doufám že jsi mu dostatečně poděkovala že díky němu jsi přišla o práci :cert: :cert:

jita22
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.02.19 14:50

A nechces si zatim poridit auto?

Verun83
Echt Kelišová 9253 příspěvků 33 inzerátů 03.02.19 14:50

Chces takhle zit cely zivot? Vadi ti to uz ted. Nemate deti, a to jak ti zkazil praci, no comment. Opravdu charakter.

Apalosa
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 03.02.19 14:51

Ahoj a to nemáte žádné auto?

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 13510 příspěvků 03.02.19 14:52

Vzdyt to tu bylo nekdy predevcirem.

zrcadlo
Kelišová 7231 příspěvků 03.02.19 14:53

Jestli je to jediné město v okolí s prací, tak tam pravděpodobně od vás jezdí víc lidí, ne? Nešly by domluvit spolujízdy autem (alespoň pár dnů v týdnu nebo jen ráno nebo odpoledne)? Jinak souhlasím s přítelem, obzvlášť jestli jste v jeho bytě s minimálními náklady (ovšem pomíjím fakt, že to je žárlivé hovado, tzn. nehodnotím jeho jako partnera ani váš vztah). Pokud výhledově budete chtít např. 2 děti, se kterými budeš dejme tomu 6 let doma, tak je velký rozdíl mít chlapa do pár minut po práci doma, nebo chlapa, který musí od rodiny ráno brzy odjíždět a pozdě se vrací, protože se jeho ženě ještě bez dětí nechtělo dojíždět. Řešila jsem před mnoha lety to samé, manžel se za mnou chtěl přestěhovat (dojížděl by 60km tam a 60km zpět), pak zvažoval bydlení na půli cesty, ale já argumentovala tím, že těch pár let budu holt těch 60+60 dojíždět já (nebo si hledat novou práci, ale měla jsem super práci i mzdu, tak se mi to nevyplatilo), ale s dětmi to budeme mít komfortnější. A jak mi pak záviděly kamarádky, že mám muže doma do 10min. a nezasekává se mi na cestě z práce.

Verun83
Echt Kelišová 9253 příspěvků 33 inzerátů 03.02.19 14:54
@jita22 píše:
A nechces si zatim poridit auto?

Vis kolik projede, kazdy den 60km. To se ji za 13500,– skoro nevyplati.

Victoria1988
Kecalka 215 příspěvků 03.02.19 15:05

Bych ho kopla s rozběhem do … už jen za to,ze te nechá chodit takhle v noci pěšky 3 km. To se jako o tebe vůbec nebojí? Kdyby te aspoň na ten autobus hodil nebo raději koupil auto :pocitac:

ka2ka
Extra třída :D 13752 příspěvků 03.02.19 15:06
@Verun83 píše:
Vis kolik projede, kazdy den 60km. To se ji za 13500,– skoro nevyplati.

projede kolem 2500 , ale díky autu bude flexibilní a bude mít možnost najít snad něco lepšího

aleba
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 63 inzerátů 03.02.19 15:07

tak hlavně mě zarazilo, že někam volal, ať tě neberou, protože žárlí. To je podle mě přes čáru 8o

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17308 příspěvků 03.02.19 15:11

Seš si jistá, že ty jsi ten sobec? :think:

Ou
Kelišová 6222 příspěvků 03.02.19 15:22

Ať ti holt pořídí auto, pokud se nechce stěhovat. To že ti znemožnil práci u vás doma je ovšem dost varovné znamení - fakt si takového člověka chceš nechat natrvalo? A co až na něj budeš plně odkázaná při mateřské, co když mu začne šibat ještě víc?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >