Nemůžu 27.9. na hromadný srazík pod tubusem!!

6429
23.9.05 13:23

Nemůžu 27.9. na hromadný srazík pod tubusem!!

Ahoj Hromix, Jaa, Marty1, Basket, Anette, Kata2, a případně dalš, kdo plánoval dorazit

právě mi bylo nabídnuto moci vypadnout s malou na 4 dny mimo Prahu.
Jelikož jsem s Eliškou byla mimo minimálně, tak jsem nabídku přijala, ale zároveň mne mrzí, že na mnou dojednaný srazík nedorazím.

Určitě by bylo blbé to kvůli mně rušit. Většina maminek se chtěla s NĚKÝM seznámit, ne přesně se mnou, takže můj názor je, abyste na srazík dorazily dle původního plánu + já bych dorazila na nějaký příští či si s každou z vás dala srazík sólo..

To už ale nechám na vás… Napište si sem prosím potvrzení kdo jdete, abytam někdo nestál sám.

MOC MNE MRZÍ, ŽE ZROVNA ORGANIZÁTOR NA SCHŮZKU NEDORAZÍ, ALE 4 DNY ČERSTVÉHO VZDUCHU PRO ELIŠKU JSOU FAKT DŮLEŽTITÉ. DÍKY ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍM SE PŘÍŠTĚ NAVIDĚNOU!!!

Jen co se vrátím, tak rozešlu druhé kolo SZ, komu se to hodí..

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6429
23.9.05 16:35

Tak jelikož jsem toto oznámení psala i na SZ, Anette potvrdila, že na srazík přesto dorazí .
Tak holky snad vy ostatní taky :-)
Radši mi písněte SZ nebo to sem zavěste :-)

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
23.9.05 20:27

Tak Basket taky dorazí :-) Tak tam nebude nikdo sám, ostatní snad ještě písnou. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
26.9.05 13:49

Ahoj holky co mají dorazit na srazík pod tubusem,
moc se omlouvám, ale nevím, jestli dorazíme. Budeme se snažit. Kdyžtak vás tam pohledáme. Alča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
26.9.05 14:00

Ahoj, tak vidím, že tam asi fakt budu sama, proto navrhuji sraz zrušit a přesunout na jiný termín. Domluvíme se opět s organizátorkou Efinou, až se vrátí z cest :?
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
28.9.05 20:41

Ahojky holky,

tak to asi dopadlo neslavně…
Z holek, co měly na původní srazík dorazit, se mi ještě před odjezdem ozvala Anette a Basket a potvrdily účast. Dnes jsem po návratu našla ještě zprávu od Hromix, že dorazí taky + od Jaa, že nemohou, že jsou nemocní. Ostatní se neozvaly.
Mno, nyní tu vidím, že Anette díky Basket srazík zrušila = Hromix tam asi dorazila sama.. Fakt nevím, snad někdo písne. Moc mne mrzí, že to dopadlo takto..
Jinak my si z 4denního výletu dovezly také rýmu, tak další srazík bych viděla nejdřív v úterý 4.10., abychom na někoho něco neprskly..

Tak Gdo je pro? :-)

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
28.9.05 21:12

Ahoj, vitej zpet :-)

Ano, ja nenasla tuhle diskusi vcas a tak jsem si udelala prochazku :-). ALe neva, stejne bychom sly ven, a kam jinam nez do parku :-).

Tak snad to priste vyjde. Uterky odpoledne jsou pro nas v pohode. Tak dej zase vedet, ok?

Diky a mej se!!!

Hromix a Anie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
28.9.05 22:44

Tak už jsi mi to potvrdila ty, Hromix + Anette, takže minimálně 3 se tam sejdeme. 8) :D

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama