Nemůžu chodit - kyčle, rozestoupená stydká spona

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
X_Cassiopea
Stálice 91 příspěvků 06.09.18 17:54
Nemůžu chodit - kyčle, rozestoupená stydká spona

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli měl někdo podobné problémy. Jsem dva týdny po porodu dvojčat a od cca 7mého měsíce trpím na otoky nohou a rozestoupili se mi kyčle (stydká spona). V porodnici mě viděl ortoped i fyzioterapeut a bohužel mi řekli, že to můžou řešit až pošestinedělí. Otoky mi po cca 10ti dnech polevili, ale kyčle mě bolí, že skoro nechodím, nemáte představu jak dlouho to potrvá, nebo máte někdo zkušenosti jak se to řeší? Můžu jen paralen a to opravdu nestačí. Děkuju za rady.

Reakce:
Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 06.09.18 18:11

@X_Cassiopea měla jsem prasklou stydkou sponu a trvalo to pět týdnů… a pak jsem se jako zázrakem jedno ráno vzbudila a najednou to nebolelo… o tři dny později jsme si vyrazili na Rejvíz a ani po výletě žádná bolest… ty otoky tak dva tři týdny, postupně to pomaličku ustupovalo… čekala jsem, že porodím a nebudu oteklá, ale tak rychle to fakt nefungovalo…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63680 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 18:54

@X_Cassiopea Se stydkou sponou neporadím, to mě naštěstí minulo, ale spíš mě zarazil ten paralen, proč bys nemohla něco jiného?

X_Cassiopea
Stálice 91 příspěvků 06.09.18 19:15
@j.a.n.i1 píše:
@X_Cassiopea Se stydkou sponou neporadím, to mě naštěstí minulo, ale spíš mě zarazil ten paralen, proč bys nemohla něco jiného?

Ahoj, protože kojím tak se mi bojí něco dávat

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63680 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 19:22
@X_Cassiopea píše:
Ahoj, protože kojím tak se mi bojí něco dávat

Tak v tom případě je lepší brufen, je účinější a do mléka prostupuje v naprosto nepatrném množství, doporučuje se jako lék první volby při kojení.
Jo a můžeš ho v celkem vysoké dávce, dávku, která by teoreticky mohla cokoliv udělat miminku bys totiž ty nejspíš nepřežila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >