Reklama

Nemůžu chodit - kyčle, rozestoupená stydká spona

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

X_Cassiopea
Stálice 93 příspěvků 06.09.18 17:54
Nemůžu chodit - kyčle, rozestoupená stydká spona

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli měl někdo podobné problémy. Jsem dva týdny po porodu dvojčat a od cca 7mého měsíce trpím na otoky nohou a rozestoupili se mi kyčle (stydká spona). V porodnici mě viděl ortoped i fyzioterapeut a bohužel mi řekli, že to můžou řešit až pošestinedělí. Otoky mi po cca 10ti dnech polevili, ale kyčle mě bolí, že skoro nechodím, nemáte představu jak dlouho to potrvá, nebo máte někdo zkušenosti jak se to řeší? Můžu jen paralen a to opravdu nestačí. Děkuju za rady.

Reklama

Reakce:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27281 příspěvků 9 inzerátů 06.09.18 18:11

@X_Cassiopea měla jsem prasklou stydkou sponu a trvalo to pět týdnů… a pak jsem se jako zázrakem jedno ráno vzbudila a najednou to nebolelo… o tři dny později jsme si vyrazili na Rejvíz a ani po výletě žádná bolest… ty otoky tak dva tři týdny, postupně to pomaličku ustupovalo… čekala jsem, že porodím a nebudu oteklá, ale tak rychle to fakt nefungovalo…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62907 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 18:54

@X_Cassiopea Se stydkou sponou neporadím, to mě naštěstí minulo, ale spíš mě zarazil ten paralen, proč bys nemohla něco jiného?

X_Cassiopea
Stálice 93 příspěvků 06.09.18 19:15
@j.a.n.i1 píše:
@X_Cassiopea Se stydkou sponou neporadím, to mě naštěstí minulo, ale spíš mě zarazil ten paralen, proč bys nemohla něco jiného?

Ahoj, protože kojím tak se mi bojí něco dávat

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62907 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 19:22
@X_Cassiopea píše:
Ahoj, protože kojím tak se mi bojí něco dávat

Tak v tom případě je lepší brufen, je účinější a do mléka prostupuje v naprosto nepatrném množství, doporučuje se jako lék první volby při kojení.
Jo a můžeš ho v celkem vysoké dávce, dávku, která by teoreticky mohla cokoliv udělat miminku bys totiž ty nejspíš nepřežila.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >