Nemůžu jeho matce přijít na jméno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olkipe
Povídálka 28 příspěvků 20.08.18 07:55
Nemužu jeho matce přijit na jméno

Ahoj, Snad mě ted buď pochopite nebo mi pomužete změnit názor Můj přitel je mamánek a jeho maminka vždy na prvnim mistě. Když jsem přitele poznala bydlel se svoji matkou Totéž jsem se k němu nastěhovala I já a rok jsme bydleli společně samozřejmě byli velké konflikty sni nadávali jsme si mi dvě do všeho možnýho cely rok Po té ji přitel našel našel náhradní bydleni, a už jsme odděleně. Ona se předemnou teď ke mě chová mile, hezky a ťuțu ňuňu znáte to. Avšak před přitelem jejim synem mě ponižuje a pomlouvá. Apod. Já to vím a rozhodla jsem se sni nevidat ale nějak to nejde protože ji mame furt před prahem jakoby mě provokovala. Snaži se nám do všeho mluvit a řidit náș život manipuluje snámi a navrhuje I společnou dovolenou 8o :,(
Aby měla syna pořád na očích, samozřejmě odmitám, a ona vandruje do přitele, aby mě přemluvil, abych na tu dovolenou přistopila, bohužel z toho vznikla velká hadka. Kdy ona mi řekla že jejiho syna jen využivam a tahám z něj penize podotykam já pracuji on ne. Bouchla jsem a za ty naražky jsem na ni zařvala že je to pí… Myslite že je to správně nebo jak se mam chovat když se do mě takhle naváží Obou nám je 30

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Hakosuka
Nováček 10 příspěvků 20.08.18 08:06

Pokud si rozumíte a on chápe, že je jeho maminka problém, jediné řešení je odstěhovat se někam dál, protože jinak bude maminka otravovat pořád.

Osobně, pokud by s tím partnerka nic nedělal, odešel bych, protože Tě psychicky časem zničí.

Macecha.Bože
Povídálka 39 příspěvků 20.08.18 08:06

Tě péro, to je dobrá Itálie :mrgreen: Trocha slušnosti, a utnout vztah i s přítelem????

Terisos
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 20.08.18 08:09

Máš doma třicetiletého nezaměstnaného mamánka a nejvíc tě štve jeho máti? Nejspíš se jí nezbavíš a vztah je pak narušený navždy. Zkušenost mám i osobní a rozchod byl opravdu vysvobození.

weyky
Neúnavná pisatelka 19214 příspěvků 63 inzerátů 20.08.18 08:09

Nikde nevidím,jak na to všechno reaguje přítel?Zastane se tě?Pokud ne,asi bych se na to vykašlala,protože časem,kdy by byly i děti,by byla mnohem horší.A ty sprosté nadávky…no nevím,je mi věkově stejně,ale tohle bych si nedovolila,ani kdyby mě sebevíc sr.ala.

Uživatel je onlineEnnny
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 20.08.18 08:20

Vy tam nejste normální ani jeden :lol: co z toho přítele máš?Zivis ho a on poslouchá matku no to je partie do života :roll:

a12
Vesmírná mluvilka 32912 příspěvků 20.08.18 08:20

A ten byt, nebo barak kde bydlite je jeho? Jak k nemu prisel kdyz nepracuje? Nebo jeho mamy a on ji nasel nahradni bydleni a vy ted bydlite v jejim?

Lychee13
Závislačka 3083 příspěvků 20.08.18 08:26

White trash,pokud jsou teda “white”. :mrgreen:

truelly
Závislačka 2830 příspěvků 20.08.18 08:40
@Lychee13 píše:
White trash,pokud jsou teda “white”. :mrgreen:

asi tak nějak

Martha03
Kecalka 481 příspěvků 20.08.18 08:41

Tak předně chce to trošku slušnosti. Je to jeho matka a měla bys umět řešit věci s klidem a ne urážet a házet sprostá slova, akorát jsi se tím ponizila na její úroveň… Zároveň s takovým přístupem si nikdy nevybudujete normální vztah s jeho matkou, nazývat někoho pí… je fakt jako přes čáru. To bych si nedovolila ani já i kdyby to byla sebevetsi kráva a častovala mě urážkami. Ale ne kvůli ní ale kvůli sobě bych si to nedovolila, měla bys mít nějakou úroveň. Rodice si nevybirame. Správně by jsi se zachovala kdyby jsi ji řekla, že pokud s tebou má nějaký problém ať ti to řekne do očí a ne příteli, zároveň aby si uvědomila, že pracuješ což se nedá říci o jejím synovi a tak si označení že jej vyuzivas nezasloužíš. Toť vše. Lidi totiž nezměníš a pokud tě nemá ráda, tak asi nebude mít nikdy, s tím je třeba se smířit a taky si uvědomit, že některým lidem to prostě nevysvetlis. Za druhé tvůj partner je ve 30ti opravdu terno, bez práce a poslouchá maminku, mezi vás se zřejmě neplete a čeká až si to vyřídite samy. Zvaž zda je vhodné mít vztah s někým koho živíš a kdo se není schopen za tebe postavit.

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 20.08.18 08:58

A já bych řekla, že se k sobě hodíte. Nejste normální ani jeden. Tak to ukonči ne?

Olkipe
Povídálka 28 příspěvků 20.08.18 09:02

Holky máte pravdu ta pi…byla odemě neadekvatni to přiznám pravdou je že kratce poté co jsem se k přiteli nastěhovala tak mě ona nazvala kur…A jenom proto že se začal taky trochu přitel věnovat mě a ne jenom ji 8o Fakt bych ja sni ukončila spiš ty styky a myslim si že by se ulevilo.nám všem .ale nevim.jak toho dosahnout

Uživatel je onlinejkra
Nadpozemská drbna 25117 příspěvků 20.08.18 09:05
@Olkipe píše:
Holky máte pravdu ta pi…byla odemě neadekvatni to přiznám pravdou je že kratce poté co jsem se k přiteli nastěhovala tak mě ona nazvala kur…A jenom proto že se začal taky trochu přitel věnovat mě a ne jenom ji 8o Fakt bych ja sni ukončila spiš ty styky a myslim si že by se ulevilo.nám všem .ale nevim.jak toho dosahnout

odriznout partnera zcela od rodiny je blbost. nastavit mantinely. vic bych ale resila, proc on nepracuje.

divine woman
Echt Kelišová 9108 příspěvků 20.08.18 09:06

Nadávat ženě o generaci starší chce silný žaludek. A s 30 letým nemakačenkem štěstí neuděláš.

inkakřivák
Extra třída :D 14457 příspěvků 20.08.18 09:08

@Olkipe Nazvat takto starší ženu je prostě síla. Asi si moc nezadáte. Ale řešila bych spíš přítele než tchyni. Třicetiletý chlap nedělá a nechá se živit partnerkou a matkou? vyraz s ním dveře a zabiješ dvě mouchy jednou ranou.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >