Nemůžu malou odnaučit fixaci na moje uši

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kira89
Povídálka 15 příspěvků 26.08.18 13:42
Nemuzu malou odnaucit fixaci na moje usi.

Zdravim, nemuzu svou malou, 23 mesicu, odnaucit fixaci na moje usi, nekdy je jen lehce zmoula, nekdy nipe nekdy agresivne muchla, ve vsech pripadech at uz driv nebo pozdeji me usi boli. Da pokoj kdyz ji naplacam pres rucicku ale snazim se najit jine reseni. Uz se ji to smazim odnaucit pul roku a bez uspechu. Uz sem ve stavu kdy nesnesu aby se mi usi kdokoliv dotkl. Prosim poradte co s tim na netu jsem nic nenasla. Uz jsem z toho zoufala. Dekuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ngauruhoe
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 26.08.18 13:52

A má to jako hru nebo formu uklidnění? Snažila bych se jí vnutit něco jiného, třeba plyšového zajíce s velkýma ušima a navonet Tebou. A potom si ji zbytečně k sobě nebrat. Vymlouvat se, že maminka má práci, maminku bolí záda a tak. Myslím, že už by to mohla pochopit.

Teresa.p
Kecalka 297 příspěvků 26.08.18 14:02

synovi jsou 3 a chlapovi zmoula
ucho a mne loket a jestli u toho mrci. :roll: :zed:

Kira89
Povídálka 15 příspěvků 26.08.18 14:02
@ngauruhoe píše:
A má to jako hru nebo formu uklidnění? Snažila bych se jí vnutit něco jiného, třeba plyšového zajíce s velkýma ušima a navonet Tebou. A potom si ji zbytečně k sobě nebrat. Vymlouvat se, že maminka má práci, maminku bolí záda a tak. Myslím, že už by to mohla pochopit.

Prave ze jsem skusila a neuspesne, navic usne jen semnou ale dokud ji neodnaucim tohle tak sama neusne. Ma to jako hru i uklidneni :(

Kira89
Povídálka 15 příspěvků 26.08.18 14:03
@Teresa.p píše:
ucho a mne loket a jestli u toho mrci. :roll: :zed:

Aspon v tom nejsem sama, loket taky obcas zmoula ale ne casto

sepru
Kecalka 236 příspěvků 26.08.18 14:04
@Teresa.p píše:
ucho a mne loket a jestli u toho mrci. :roll: :zed:
:lol: :lol: :lol:
Tak to máme podobné jen u nás to je u chlapa nos a u mě malíček :lol: :lol: a taky 3 roky :roll:
Janli
Kelišová 6273 příspěvků 26.08.18 14:07

Zkus kineziologii. Mohlo by to odsranit fixaci.

Kira89
Povídálka 15 příspěvků 26.08.18 14:08
@Janli píše:
Zkus kineziologii. Mohlo by to odsranit fixaci.

Co to je a kde to delaji?

Qwentin
Hvězda diskuse 64661 příspěvků 26.08.18 14:22

Syn mi je žmoulal skoro do 4 let, usínal u toho, uklidňovalo ho to. Nevadilo mi to.

Teresa.p
Kecalka 297 příspěvků 26.08.18 14:33

me ten loket zlobi, pac mi ho zmoula nejdriv rukou a pak pusou a kouse a ma z toho srandu. takho tim lokte zacnu lechtat a dobry. chlap kdyz si ho vezme za krk tak ho syn chytne za usni a jede :cert: holky a taky vam u toho u mrci stylem
hmmmmmmmmmm? my mame jeste problem, ze syn ma vyvojovou dysfazii, takze mluvi minimalne. vypada u toho nekdy velice zvlastne :,(

nini77
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 8 inzerátů 26.08.18 14:34

Syn to dělá taky. 3,5 roku mu je. Dělá to všem, koho má rád. Dělá to přes den, když usíná, prostě hodně často. Střídá pravé levé ucho. Já to mám hrozně ráda. Nevadí mi to.

Edit: jen jedinou nevýhodu to má, nenosim kvůli tomu náušnice, abych o ně nepřišla.

Teresa.p
Kecalka 297 příspěvků 26.08.18 14:40

jo a syn je jeste fascinovany kdyz ma bekdo oplacane paze. jednou jsme byli ve fronte a pred nama byla pani s oplacanyma rukama a on prisel k ni a zezadu ji zacal hladit ty faldiky. kdyz je na hristi nejaky tatinek s tetovanim na ruce tak to si jde prohlidnout a “poskrabkat”
:oops:

Teresa.p
Kecalka 297 příspěvků 26.08.18 14:41

jinak zakladatelce dekuji za zalozeni diskuze. rada ctu, ze to dela vice deti a neni to jen synova dalsi jinakost :hug:

Kira89
Povídálka 15 příspěvků 26.08.18 14:47
@Qwentin píše:
Syn mi je žmoulal skoro do 4 let, usínal u toho, uklidňovalo ho to. Nevadilo mi to.

Me by nevadilo jemne zmoulani ale ona je i skrabe stipe a muchla a dost bolestive :,(

Janli
Kelišová 6273 příspěvků 26.08.18 14:47
@Kira89 píše:
Co to je a kde to delaji?

Je to forma terapie, která odstraňuje bloky a fixace. U dětí to funguje více než dobře. Terapeuta ve svém okoli si musíš vygooglovat

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >