Nemůžu mít sex, jsem zoufalá

Anonymní
9.2.20 05:48

Nemůžu mít sex.Jsem zoufala

Ahoj, je mi 30let. Skoro rok a půl mám gynekologické problémy (ureaplasma, chlamydie).Zjistili mi to ale teprve nedávno, měla jsem Doxyhexal i přítel. Po čtvrtém pohlavním styku jsem opět dostala bolesti při čůrání. Mysleka jsem si jak vše už bude fajn a my si budeme konečně sex už užívat kdykoli, ale bohužel ????.S přítelem jsme rok a půl, neskutečně ho miluji a on mě, nikdy jsme nečekali, že tohle můžeme zažít. Je to nejpozornější a milující člověk, kterého jsem poznala.Ted po těch problémech, co opět mám přemýšlím nad rozchodem, je mi líto, že kvůli problémů se mnou nic mít nemůže a to bysme si přáli i miminko moc???????? jsem tak moc zoufalá, že nevím vůbec co mám dělat. Cetla jsem různé články, diskuze že někdo se léčí x let a nemůže se vyléčit, začnou mít deprese a přemýšlí nad sebevraždou. Mam plno bylinek, vše dodrzuji jak se má a stále nulový efekt. :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.2.20 05:53

Asi to mas od nej, ne? Vychazi to casove. Tak at se poradne vyleci nejdriv on a zajde si na kontrolu. Chlamydie u chlapa muzou zpusobit neplodnost, at si pak pripadne zajde na spermiogram, pokud byste se nekdy snazili o dite

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.20 05:57
@Anonymní píše:
Asi to mas od nej, ne? Vychazi to casove. Tak at se poradne vyleci nejdriv on a zajde si na kontrolu. Chlamydie u chlapa muzou zpusobit neplodnost, at si pak pripadne zajde na spermiogram, pokud byste se nekdy snazili o dite

přítel byl na urologii, řekli mu že je zdravý :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
5852
9.2.20 07:05

:roll: tak snad nemáš SEX na prvním místě. Buď ráda, že máš vedle sebe chlapa, co tě miluje a ty jeho. Se vším se dá bojovat a vyhrát. Máš „jenom“ chlamýdie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 07:27
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 30let. Skoro rok a půl mám gynekologické problémy (ureaplasma, chlamydie).Zjistili mi to ale teprve nedávno, měla jsem Doxyhexal i přítel. Po čtvrtém pohlavním styku jsem opět dostala bolesti při čůrání. Mysleka jsem si jak vše už bude fajn a my si budeme konečně sex už užívat kdykoli, ale bohužel ????.S přítelem jsme rok a půl, neskutečně ho miluji a on mě, nikdy jsme nečekali, že tohle můžeme zažít. Je to nejpozornější a milující člověk, kterého jsem poznala.Ted po těch problémech, co opět mám přemýšlím nad rozchodem, je mi líto, že kvůli problémů se mnou nic mít nemůže a to bysme si přáli i miminko moc???????? jsem tak moc zoufalá, že nevím vůbec co mám dělat. Cetla jsem různé články, diskuze že někdo se léčí x let a nemůže se vyléčit, začnou mít deprese a přemýšlí nad sebevraždou. Mam plno bylinek, vše dodrzuji jak se má a stále nulový efekt. :( :(

Chápu, že tě tento problém dost deptá, ale uvažovat o rozchodu, nebo dokonce o sebevraždě je hodně přehnané. Zkusila bych nasadit Wobenzym, ale po poradě s lékařem, i dávkování, a je potřeba ho brát delší dobu. A ještě bych doporučila vyzkoušet čínskou medicínu. Těch možností je samozřejmě více, ale hlavně to nevzdávejte. Zkus googlit, jistě najdeš i mnoho dalších preparátů, které mohou pomoci. Používejte zatím u sexu kondom. Držím palce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
793
9.2.20 07:37

Slyšela jsem, že na chlamydie mimo jiné dost pomáhá Chlamydil extra. Musí se brát prý aspoň půl roku.
https://doplnky-stravy.heureka.cz/…let/recenze/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 09:42

Já trpěla po sexu na záněty močáku. Byl sex a druhý den jsem to už cítila, pálení, bolest. Pak mi jedna doktorka poradila, jít po každém sexu na wc se vyčůrat, i kdyby to mělo být jen trošku. Od té doby mám klid.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.20 11:51
@Anonymní píše:
Já trpěla po sexu na záněty močáku. Byl sex a druhý den jsem to už cítila, pálení, bolest. Pak mi jedna doktorka poradila, jít po každém sexu na wc se vyčůrat, i kdyby to mělo být jen trošku. Od té doby mám klid.

To pravidelně dělám, piju i vodu s citronem. Tohle mi ale nepomohlo :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.20 11:52
@Anonymní píše:
Chápu, že tě tento problém dost deptá, ale uvažovat o rozchodu, nebo dokonce o sebevraždě je hodně přehnané. Zkusila bych nasadit Wobenzym, ale po poradě s lékařem, i dávkování, a je potřeba ho brát delší dobu. A ještě bych doporučila vyzkoušet čínskou medicínu. Těch možností je samozřejmě více, ale hlavně to nevzdávejte. Zkus googlit, jistě najdeš i mnoho dalších preparátů, které mohou pomoci. Používejte zatím u sexu kondom. Držím palce. :kytka:

Mám to práce i po sexu s kondomem, já už jsem tam vyčerpána za rok a půl neskutečně :( vyzkoušela jsem toho mraky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.20 12:37
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 30let. Skoro rok a půl mám gynekologické problémy (ureaplasma, chlamydie).Zjistili mi to ale teprve nedávno, měla jsem Doxyhexal i přítel. Po čtvrtém pohlavním styku jsem opět dostala bolesti při čůrání. Mysleka jsem si jak vše už bude fajn a my si budeme konečně sex už užívat kdykoli, ale bohužel ????.S přítelem jsme rok a půl, neskutečně ho miluji a on mě, nikdy jsme nečekali, že tohle můžeme zažít. Je to nejpozornější a milující člověk, kterého jsem poznala.Ted po těch problémech, co opět mám přemýšlím nad rozchodem, je mi líto, že kvůli problémů se mnou nic mít nemůže a to bysme si přáli i miminko moc???????? jsem tak moc zoufalá, že nevím vůbec co mám dělat. Cetla jsem různé články, diskuze že někdo se léčí x let a nemůže se vyléčit, začnou mít deprese a přemýšlí nad sebevraždou. Mam plno bylinek, vše dodrzuji jak se má a stále nulový efekt. :( :(Hele chápu te. Můj manžel byl vždy negativní, po letech zánět varlat…nejspíš chlamydie, které se mi vrátily třikrát, nyní jdu zase na stery. Pár let klid, mám to už nejspíš 13 let, poprvé od předchozího přítele…chce to delší léčebná schémata, na chlamydie se vykašli, to je podvod, na takovou bakterií většina bylinek nestačí. Na sebevraždu jsem kdysi myslela, ale člověk se srovná se vším. Mám dvě děti. Zkus doktora Klubala, ale chce to nemít VZP. Musíte se léčit oba delší dobu idealne, jinak i měsíce kondom, kontrolovat stery po třech měsících…sehnat dobrého urologa či venerologa, Klubala se tím zabývat a je i imunolog. Ale platí se tam poplatek. Hlavu vzhůru, mám normálně i dvě děti.
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.20 12:48

Jo a rozchodem si pomoci nemusíš, můžeš leda tu nemoci nakazit dalsiho a problémy mít stejne…já osobně jsem to hned řekla dnešnímu manželovi, a pak o dva roky později se mi to zas vrátilo…dalšího partnera bych snad ani nehledal, abych ho nenakazil a. Ale má to dost lidí bezpříznakove a nevi o tom, bohužel, třeba Anglie a USA dělají každoroční screeningu u mladších lidí a v těhotenství, škoda, že tady se to moc neřeší. Na záněty zkus preventivně blokurimu a po sexu vyčůrat umýt, natřít Tea tree polem močovou trubici a okolí, radši zředit. Ono na chlamydie pak nasedají další bakterie, které můžou taky způsobit záněty, jako escherichia coli a na tu je dobrá ta blokurimu, vlastní zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.20 13:56

A taky efektivní je jít na urologii a poradit se o subinhibicni léčbě - po sexu jednorázová dávka ATB, dává se často furolin nebo cotroximazol. To zabrání, aby se zánět rozjel. Pokud se ti to dělá pár dní po sexu, nemusí být příčinou jen chlamydie, já to taky tak mám a po letech problému zkusím tohle, prý to může dost pomoci. Ale samozřejmě nevylecene chlamydie mohou tyhle problémy způsobovat taky. Chce to neztrácet nervy a hledat řešení, ale fakt chápu, ono je to stigma pohlavní nemoci problémy se sexem, strach z budoucnosti, zaživala jsem hrozne stavy, kdo to nezažil, nepochopí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.20 18:38
@Anonymní píše:
A taky efektivní je jít na urologii a poradit se o subinhibicni léčbě - po sexu jednorázová dávka ATB, dává se často furolin nebo cotroximazol. To zabrání, aby se zánět rozjel. Pokud se ti to dělá pár dní po sexu, nemusí být příčinou jen chlamydie, já to taky tak mám a po letech problému zkusím tohle, prý to může dost pomoci. Ale samozřejmě nevylecene chlamydie mohou tyhle problémy způsobovat taky. Chce to neztrácet nervy a hledat řešení, ale fakt chápu, ono je to stigma pohlavní nemoci problémy se sexem, strach z budoucnosti, zaživala jsem hrozne stavy, kdo to nezažil, nepochopí.

Mě po furilonu se chce zvracet a jde přes to otěhotnět kdy to jsou antibiotika? Tak jíst to vždy po sexu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.20 19:38

Taky mi po tom bylo špatně. Tak se domluvit s lékařem na cotroximazol, dřív biseptol, to nemá takové vedlejší účinky. Jednorázová dávka je zanedbatelná, ani by na to neměla vznikat rezistence, teda celkově je lepší zas to s tím sexem nepřeháněj, já v těhotenství vůbec, pokud máš takové problém, tak pak hrozí potrat, neriskovala bych a v těhotenství ten sex radši vynechat, když máš záněty. Furolin snad ani v těhotenství nějak nevadí a dává se.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.20 20:06
@Anonymní píše:
Taky mi po tom bylo špatně. Tak se domluvit s lékařem na cotroximazol, dřív biseptol, to nemá takové vedlejší účinky. Jednorázová dávka je zanedbatelná, ani by na to neměla vznikat rezistence, teda celkově je lepší zas to s tím sexem nepřeháněj, já v těhotenství vůbec, pokud máš takové problém, tak pak hrozí potrat, neriskovala bych a v těhotenství ten sex radši vynechat, když máš záněty. Furolin snad ani v těhotenství nějak nevadí a dává se.

Ty jsi měla taky problémy po sexu s pálením? A prášky ti pomohly?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama