Nemůžu na něj přestat myslet.

Anonymní
23.5.17 06:49

Nemůžu na něj přestat myslet.

Ahoj děvčata, prosím o zachování anonymity, ale snad pochopíte…
Od neděle bych si nejraději nafackovala, vůbec nevím, co to se mnou je. Jsem ve 22.tt, tak nevím, jestli mi blbnou hormony? Mám skvělého chlapa a mimčo bylo plánované, těšíme se oba, máme krásný vztah. No ale v sobotu večer jsem na jedné akci potkala svou velkou dřívější lásku. Neviděla jsem ho 2 roky, takže mě to hodně překvapilo. Dříve jsme se vídali, jednou jsme spolu trochu něco měli, ale nespali jsme spolu. Pak se nějak přstal ozývat a psal stroze, takže jsme se přestali vídat úplně.
No a teď od tý soboty od noci na něj pořád myslím, říkám si, že jsem jak puberťačka a potřebovala bych asi profackovat. Ach jo. Nevíte co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

457
23.5.17 06:56

Vzal bych to v tomto pořadí:

1. profackovat
  2. ledová sprcha
  3. pořádně si sním sa.ukat a když bude dobrej tak interrupce, když ne, vrátit se zpět ke svému příteli a být hodná…
    :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 06:58

Ahoj, asi nejsi sama, já jsem s mým mužem 8 let, z toho 5 let manželé,2 děti a o bývalém, první opravdu velké lásce, se mi dodnes zda :( a to ho nikde nepotkavam - ikdyž o něm vím, co u něj nového, v kontaktu vůbec nejsme), a i ty sny mě bolí. pritom se teď mám dobré, nemůžu si stěžovat ????R.

• Nahlásit
  • Citovat
1878
23.5.17 07:17

Já jsem ráda, že mě se to přetočilo. teď v týdnu jsem se viděla s chlapem, do kterého jsem byla hodně zblblá, přátelsky jsme pokecali, zasmáli, bylo to fakt super setkání na 2 - 3 hoďky. Bála jsem se, co to se mnou udělá, ale všechno je naprosto v pohodě. přijela jsem domů a totálně mě to táhlo za mým chlapem a utvrdila jsem se, jak moc ho miluju :srdce:

s tím bývalým milencem mi to trvalo 2 roky, než jsem se o něj dokázala odpoutat, takže to naprosto chápu. hodně štěstí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
23.5.17 07:21

Rekla bych, ze hormony a pocit „mohla jsem mit neco a nemam“ pramenici prave z te definitivy tehotenstvi s jinym. V klidu to prejde :mrgreen: A naplanuj si neco pekneho s pritelem, at se ujistis v Tom, proc sis prave jeho vybrala jako otce sveho ditka ;) A kdyz budes na byvaleho myslet porad, nezbyde ti…viz. postup od @pavld bod 1 a 2 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
23.5.17 07:48
@pavld píše:
Vzal bych to v tomto pořadí:
  1. profackovat
  2. ledová sprcha

3) pořádně si sním sa.ukat a když bude dobrej tak interrupce, když ne, vrátit se zpět ke svému příteli a být hodná… :pankac:

Ty seš fakt ma*or.

• Nahlásit
  • Citovat
blabla123
23.5.17 07:51

Buď v klidu, máš úžasného partnera a čekáte miminko. :hug: Připravte si pěkný večer :-)

• Nahlásit
  • Citovat
21820
23.5.17 09:11

Hele, fakt si dej tu sprchu - tohle je hra s ohněm a může být dost zkázonosná. Já vím, zakázané ovoce láká, ale v tomhle případě by ti hodně rychle ztrpklo.
Užívej si poklidného vztahu a očekávaného miminka a važ si toho - není to samozřejmost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
23.5.17 11:42

Přestat řešit blbosti. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.19 02:58

Jak na nej zapomenout?

Ahoj holky, jsem zoufala. Loni v lete jsem se rozvedla. Ted mam novy vztah, jsem stastna, mam konecne zodpovedneho chlapa, ALE .. Nedokazu vypustit EXmanzela, myslim na nej opravdu kazdy den. Provedl mi spoustu zleho a potom vsem vim, ze bych se k nemu nevratila, jenze neco uvnitr me k nemu porad hrozne tahne. Jsou dny kdy se tak ponorim do myslenek, ze brecim.. Sveho pritele miluji, vim ze s nim mam budoucnost jistou ale byvaleho miluji mnohem vic :zed: potrebovala bych profackovat!! Myslite, ze to nekdy prejde? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.19 04:15

Ja jsem taky dlouho milovala predesleho kluka, i pocas manzelstvi s nynejsim manzelem. Manzela samozrejme taky, ale u prvniho bylo neco trochu vic…
Pak jsem si ale uvedomila, ze to je jen nejaka iluze, ze ono to s tim prvnim vlastne tak super nebylo, snazila jsem se rozumem presvedcit srdce a docela se povedlo. Slabost pro nej budu mit asi vzdycky, ale co bylo bylo, naco si kazit to co je tim co uz vlastne neni, a asi ani nikdy nebylo… :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
30.1.19 04:35

Jako by jsi mi mluvila z duse.. Ja se snazim prehravat to zle abych si nejakym spusobem udelala odpor ale marne. Snad pomuze cas, uz by bylo ale na case..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.19 04:50

Ja ani nedokazu rict, jestli je to touha po nem, ztesk nebo jen zvyk. Kdyz jsem si ho brala, tak jsem si byla jista, ze je to chlap az do smrti (vim, jsem naivni) ale my byli skveli par, kazdy na nas koukal jak na par z pohadky a pak se to vse behem nekolika dnu cele zhroutilo a me prislo, ze je konec vseho krasneho, dobreho a ze uz nikdy nebudu stastna.. Znicil mi pohled na zivot, na budoucnost. Tak proc? Proc ho potom vsem nemuzu distat z hlavy. Porad si pokladam itazku, co me k nemu tahne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4647
30.1.19 07:07

Táhne te k němu to, že jsi „prohrála“. Chtěla bys to celé opravit. Takže jednak zraněné ego a druhak je tu ta iluze, kterou si každá z nás k nějakému ze svých bývalých partnerů vytvoří. Je třeba se na to dívat střízlivým pohledem. Není takový, jaký si myslíš ve svých představách. Nemiluješ jeho, ale tu iluzi. To je třeba si uvědomit. Byl by zlatej při návratu? Prd. Takže musíš jít dál, uvědomit si, že žádná výhra nebyl, že tě ve finále upřímně rád asi taky neměl, když udělal, co udělal, a směle vykročit světlým zítřkům. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
30.1.19 07:36

Já myslím, že s tím nynějším jsi z rozumu, ne z poblazneni a zamilovanosti. Možná sis ho vybrala, protože je to partner pro spokojený život, dá se na něj spolehnout. Což je úžasný, ale chybí ti tam ta jiskra? Která ovšem někdy člověka vede do záhuby, protože slepě věří..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama