Nemůžu na něj přestat myslet - co dál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 17:54
Nemuzu na nej prestat myslet - co dal

Ahoj, potrebuju radu nebo se mozna jen vypsat…jsem s nynejsim pritelem sestym rokem a mame spolu 4 mesicni holcicku - bohuzel ale jsem uz jako tehotna zjistila, ze pritel neni uplne ten, se kterym bych byla naporad…zato mam byvaleho pritele, se kterym jsme se rozesli po vzajemne domluve, ze vztah na dalku nefunguje, a to pred 7 rokama…hodne to bolelo a obcas si napiseme a jednou za rok spolu jdeme na kavu a povidame (bydli daleko)…a kdykoliv ho jednou za rok vidim, tak se mi vraci vsechny ty city a nemuzu ho dostat z hlavy…zrovna dnes jsme se videli a stale k nemu citim to, co tenkrat a nici me, ze momentalne nemuzeme byt spolu a ani bych to kvuli male nechtela…je mi strasne smutno a chce se mi brecet, ze ho nemuzu vic obejmout atd…pokazde si myslim, ze je to za mnou a pak tohle

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Opiska
Kecalka 111 příspěvků 09.08.19 18:27

No tak já doporučuji se pořádně zaměstnat, člověk se unaví a nemyslí na „hovadiny“. Jako otce dítěte jsi si vybrala, věděla si jaký je, tak se teď snažit jít tomu vztahu naproti.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 09.08.19 18:32

Doporucuji okamzity rozchod s nynejsim zlym partnerem a vratit se k super mega nejlepsimu exikovi. Hnedka toho zleho otce nezapomente podojit radne o aliky a znemoznit mu vidat dite. Preci vam nebude rozvracet vasi super novou rodinu.

Kačus82
Kelišová 6861 příspěvků 09.08.19 18:35

Clovek si zpravidla minule ukoncene/neukoncene lasky zacne po case idealizovat, zvlast kdyz se aktualne nedaří. Nech si ho jako ruzovou vzpomínku, ale nemalovala bych si, jak by byl on ted bajecny a vysvobodil me z teto prudy :roll:

Banane18
Kecalka 258 příspěvků 09.08.19 18:49

Já bych se s tím ex přestala stýkat!!!

krysoleta
Povídálka 48 příspěvků 09.08.19 18:55

Zřejmě tě domácnost a dítě dostatečně nezaměstnává… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 18:55

Jsem vdana 10 let, dve deti a dneska se mi o byvalem zdalo, takze to naprosto chapu. Uz si ale umim vecne zhodnotit, ze to je kvuli tomu, jak me psychicky poskodil. Vidame se obcas, protoze nase deti spolu chodi do skolky, ale posledni tak dva roky uz to moc neresim. Pritom mam doma 100× lepsiho chlapa, ale proste to tam v te hlave je a je to jenom ta predstava a vzpominky, v realu s nim neni o co stat. Ale nebudu rikat, ze me jeho lonsky rozvod se servirkou, ci me nahradila nepotesil:-)

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18210 příspěvků 09.08.19 19:29

7let je to ex, ale celou dobu se vydate, i kdyz ti pokazde rozhodi city. Presto si po 5-6letech,,nic moc,, vztahu s pritelem sla do ditete a ted se 4mesicnim miminem premyslis o chybe? Proc az ted? Proc ne driv? Nebo si jedna z tech naivnich, co si myslela, ze po diteti to bude jine a vztah najednou vstoupi do ruzove dimenze? :think:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 09.08.19 19:30

No a pak má být chlap v pohodě, když mu jeho žena řekne: „Ale prosím tě, přestaň žárlit. Vždyť víš, že s ex jdu maximálně jednou za čas na kafe…“

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18210 příspěvků 09.08.19 19:31
@Tomkins píše:
No a pak má být chlap v pohodě, když mu jeho žena řekne: „Ale prosím tě, přestaň žárlit. Vždyť víš, že s ex jdu maximálně jednou za čas na kafe…“

Trefne :palec:

Lovelytrue
Kecalka 192 příspěvků 09.08.19 19:43

Ja bych se prestala s ex stykat. Akorat prizivujes stare city a trapis se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 20:11

@wildcherry nynejsi pritel se behem meho tehotenstvi docela zmenil, k horsimu, jenze to jsem proste nevedela ze se stane… a muj ex je uz 3 roky zenaty, s ditetem, rovnez v ne uplne stastnem vztahu, ale oba vime ze nechceme dokud mame takto male deti nic menit…aspon zatim, kdo vi co do budoucna…navic z ruznych duvodu to behem tech 7 let nevyslo - vzdalenost, prace…nenazvala bych to chybou…spis si myslim ze nam okolnosti nepreji a ze v blizke dobe spolu proste byt nemame

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 09.08.19 20:44

Jen si maluješ, co by mohlo být kdyby. Ona je ta realita potom úplně odlišná. Snaž se pracovat na současném vztahu a nemaluj si vzdušné zámky. Něco jiného je příjemně si popovídat jednou za rok a s někým žít.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 09.08.19 20:58
@Anonymní píše:
@wildcherry nynejsi pritel se behem meho tehotenstvi docela zmenil, k horsimu, jenze to jsem proste nevedela ze se stane… a muj ex je uz 3 roky zenaty, s ditetem, rovnez v ne uplne stastnem vztahu, ale oba vime ze nechceme dokud mame takto male deti nic menit…aspon zatim, kdo vi co do budoucna…navic z ruznych duvodu to behem tech 7 let nevyslo - vzdalenost, prace…nenazvala bych to chybou…spis si myslim ze nam okolnosti nepreji a ze v blizke dobe spolu proste byt nemame

Já nechci znít nějak uštěpačně, ale když někdo napíše, že se dotyčný /na změnil z ničeho nic, většinou to není pravda. Zřejmě si to celou dobu přehlížela, bylo ti to jedno. Až v určité chvíli si začala víc myslet na ex než na otce svého dítěte. V ex vidíš světlo na konci tunelu, zeres mu jeho historky o ne úplně šťastném vztahu a idealizujes si soužití s ním, promítáš tam vše co ti chybí nebo máš pocit, že ti chybí ve vztahu současném. Pravděpodobně si momentálně příliš pohlcena tím, co by mohlo být kdyby jste spolu šli šťastně ruku v ruce do slunce západu. Radim přestaň se s ním stýkat, utni kontakty, soustřed se na svou rodinu a malého prcka…

Setere
Kecalka 484 příspěvků 09.08.19 21:01

A hlavně nynějšímu příteli nic neříct. Samozřejmě nic se neděje. A je to jen kamarád… Koukám ne vždy je otec ten špatný. A vsadím se, že takových je tady víc, jen to nepriznaji. Ono většinou bývá, že když se chci s někým rozejít (rozvést), tak hledám každou záminku a vše špatné jen proto, abych měl důvod toho rozchodu. Že?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama