Nemůžu najít práci - už jsem na dně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sadgirlclub
Povídálka 37 příspěvků 17.10.18 18:05
Nemuzu najit praci- uz jsem na dne

Ahoj holky,
potřebuji se vypovídat a třeba někdo i poradíte. Je mi 22 let a už tři měsíce jsem bez práce. Po maturitě jsem pracovala v Čechách a pak jsem se odstěhovala na dva roky do Anglie. Teď jsem se vrátila a začínám toho dost litovat. Nemuzu najít práci, mám dost pracovních zkušeností plus mluvím výborně anglicky a práce se opravdu nebojím. Odmítají mě i na „blbou“ prodavačku. Nejhorsi je že mě ani většinou na pohovor nepozvou. Já už prostě nevím co mám dělat, připadám si úplně blbá a zbytečná. Žiju s přítelem a on všechno platí a už je mi to opravdu hodně blbé. Denně sedím u počítače a rozesílám životopisy. Mám pocit, že se z toho opravdu za chvíli sesypu. :nevim: :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 17.10.18 18:11

@Sadgirlclub Bydlím ve městě…práce je zde dost všude čtu inzeráty prodavačky Kaufland Lidl Kik Dm drogerie…je toho plno… brigády třeba McDonald's KFC.....

Bábrdl
Generální žvanilka 21324 příspěvků 17.10.18 18:13
@Sadgirlclub píše:
Ahoj holky,
potřebuji se vypovídat a třeba někdo i poradíte. Je mi 22 let a už tři měsíce jsem bez práce. Po maturitě jsem pracovala v Čechách a pak jsem se odstěhovala na dva roky do Anglie. Teď jsem se vrátila a začínám toho dost litovat. Nemuzu najít práci, mám dost pracovních zkušeností plus mluvím výborně anglicky a práce se opravdu nebojím. Odmítají mě i na „blbou“ prodavačku. Nejhorsi je že mě ani většinou na pohovor nepozvou. Já už prostě nevím co mám dělat, připadám si úplně blbá a zbytečná. Žiju s přítelem a on všechno platí a už je mi to opravdu hodně blbé. Denně sedím u počítače a rozesílám životopisy. Mám pocit, že se z toho opravdu za chvíli sesypu. :nevim: :,(

Děláš si srandu?
Všude miliony inzerátů, všude.

Ty musíš být troll.

Sadgirlclub
Povídálka 37 příspěvků 17.10.18 18:13

@Annabela11 já vím ono je toho dost, jen mě nikde nechtějí..

smajlik345
Kecalka 464 příspěvků 17.10.18 18:13

@Sadgirlclub já tě chápu, ale radu nemám než jen neustále zkoušet. Já hledala prací skoro rok, věkové jak ty. A taky se většinou ani neozvali ale inzerát na netu byl dál. Jedno to vyjde

tininas
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 17.10.18 18:14
@Sadgirlclub píše:
Ahoj holky,
potřebuji se vypovídat a třeba někdo i poradíte. Je mi 22 let a už tři měsíce jsem bez práce. Po maturitě jsem pracovala v Čechách a pak jsem se odstěhovala na dva roky do Anglie. Teď jsem se vrátila a začínám toho dost litovat. Nemuzu najít práci, mám dost pracovních zkušeností plus mluvím výborně anglicky a práce se opravdu nebojím. Odmítají mě i na „blbou“ prodavačku. Nejhorsi je že mě ani většinou na pohovor nepozvou. Já už prostě nevím co mám dělat, připadám si úplně blbá a zbytečná. Žiju s přítelem a on všechno platí a už je mi to opravdu hodně blbé. Denně sedím u počítače a rozesílám životopisy. Mám pocit, že se z toho opravdu za chvíli sesypu. :nevim: :,(

Ahoj.

a/ Pokud nemáš závazky, tak se snaž najít uplatnění i v jiných částech ČR.

b/ Mluvit výborně anglicky často nestačí. Máš nějaký certifikát?

Sadgirlclub
Povídálka 37 příspěvků 17.10.18 18:15

Nedělám já vím, už jsem se hlásila do Tesca, Kauflandu, na různá místa jako číšnice, do obchodů s oblečením atd..

Sadgirlclub
Povídálka 37 příspěvků 17.10.18 18:16

@smajlik345 no přesně!

Russet
Extra třída :D 11577 příspěvků 17.10.18 18:16
@Sadgirlclub píše:
Ahoj holky,

Co máš za školu?

Sadgirlclub
Povídálka 37 příspěvků 17.10.18 18:17

@Russet uměleckou obor grafický design

Nattx
Stálice 76 příspěvků 17.10.18 18:18
@Sadgirlclub píše:
Nedělám já vím, už jsem se hlásila do Tesca, Kauflandu, na různá místa jako číšnice, do obchodů s oblečením atd..

Věř mi, že Tě naprosto chápu. Naprosto. Já jsem práci hledala 5! měsíců. Prostě mě nikde nechtěli. A ty kecy, že práce je dost mi způsobovaly akorát depresi. Na pracáku už nevěděli, co se mnou. Ale našla jsem. Přeju ti totéž. :kytka:

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 17.10.18 18:18
@Bábrdl píše:
Děláš si srandu?
Všude miliony inzerátů, všude.Ty musíš být troll.
:palec:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 17.10.18 18:19

Když anglicky už dneska umí úplně každý :nevim: Co máš za pracovní zkušenosti a školu? A kde bydlíš?

Fjodorka
Extra třída :D 11236 příspěvků 17.10.18 18:19

Nech si udělat lepší životopis. Mě když přijali na poslední místo, tak mi asi po půl roce řekli, že mám štěstí, že mě pozvali na pohovor, protože si podle něj mysleli, že jsem minimálně dementní. A to jsem tam neměla žádnou pravopisnou chybu, nic, dodnes to moc nechápu. Ale příště bych si nechala životopis udělat přímo od někoho za prachy.

Příspěvek upraven 17.10.18 v 18:20

Mika.ella1
Povídálka 29 příspěvků 17.10.18 18:19

Treba je potreba zapracovat na zivotopisu a motivacnim dopisu. Pokud se ti vubec neozyvaji :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >