Nemůžu najít toho pravého, rezignuji

438
16.5.17 18:58

Nemůžu najít toho pravého a rezignace

Ahojky. Nečekám ani tak radu, spíš se chci jen vypovídat. Dnes na mne už padla deprese. Nemůžu či nedaří se mi najít partnera pro život a rodinu. Brzo mi bude 31 roku a jsem sama s 10.letym synem. Ve vztahu je pro mne důležitá vzájemná věrnost a upřímnost. Chci jen normálního chlápka, žádného modela a přesto se mi nedaří. Kamarádka mi dnes řekla že když chci věrnost tak že asi nenajdu :(
Byla jsem registrovaná na štěstí ale dnes jsem si po roce a něco profil zrušila. Měla jsem x schůzek, většina neměla druhé rande prostě to nějak nepreskocilo. S jedním jsem se i sblížila ale evidentně mu šlo jen o to jedno a chtěl chodit i za jinýma. A poslední rande vypadalo slibně, po schůzce mi volal a psal denně a dnes mi napsal že jde na další schůzku. Takže nic. Už se cítím rezignovala, roky mi utíkají, šance na druhé dítě umírají. I bez toho dítěte bych to přežila ale ta představa že zestárnu sama mne ničí. Už mne nic nebaví, do ničeho se mi nechce :,( :(
Všichni okolo plus příbuzní sparovany.
Začínám si připadat jako totalni nula :(
Jsem normální ženská nepodvadim, nelžu, nechlastam, nefetuju. někdy si myslím že to co chceme nejvíce nám prostě život neda :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5187
16.5.17 19:06

:hug: :hug: Hele víš kdy najdeš toho správného chlápka? Až přestaneš hledat a začneš být spokojená i takhle sama.Je to zákon schválnosti, u mě funguje vždy. Jsi pořád mladá, ten pravý chlap přijde :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
16.5.17 19:16

Taky myslím, že ten pravý přijde :hug: a co se týče seznamky, taky bych ji nezavrhovala. Nech si ji, sem tam se podívej na profily. Taky jsem jí prošla a jednou to prostě vyšlo. Určitě nerezignuj, udělej si něčím radost, měj se ráda a ON se objeví :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
16.5.17 19:37

Jsi mladá, buď v klidu. kdyby ti bylo okolo 40,tak už bych ty depky chápala. Usmivej se na svět a uvidíš, že ten pravý přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
16.5.17 19:38
@ANCA211 píše:
Ahojky. Nečekám ani tak radu, spíš se chci jen vypovídat. Dnes na mne už padla deprese. Nemůžu či nedaří se mi najít partnera pro život a rodinu. Brzo mi bude 31 roku a jsem sama s 10.letym synem. Ve vztahu je pro mne důležitá vzájemná věrnost a upřímnost. Chci jen normálního chlápka, žádného modela a přesto se mi nedaří. Kamarádka mi dnes řekla že když chci věrnost tak že asi nenajdu :(
Byla jsem registrovaná na štěstí ale dnes jsem si po roce a něco profil zrušila. Měla jsem x schůzek, většina neměla druhé rande prostě to nějak nepreskocilo. S jedním jsem se i sblížila ale evidentně mu šlo jen o to jedno a chtěl chodit i za jinýma. A poslední rande vypadalo slibně, po schůzce mi volal a psal denně a dnes mi napsal že jde na další schůzku. Takže nic. Už se cítím rezignovala, roky mi utíkají, šance na druhé dítě umírají. I bez toho dítěte bych to přežila ale ta představa že zestárnu sama mne ničí. Už mne nic nebaví, do ničeho se mi nechce :,( :(
Všichni okolo plus příbuzní sparovany.
Začínám si připadat jako totalni nula :(
Jsem normální ženská nepodvadim, nelžu, nechlastam, nefetuju. někdy si myslím že to co chceme nejvíce nám prostě život neda :,( :,(

život je ve spousty směrech o náhodě a štěstí a nikdo dopředu neví, co ho zase dál čeká, ale myslím si, že jsi docela mladá a prostě máš jen smůlu na konkrétní lidi.Tak nic nevzdávej a per se se životem a věř, že ten pravý určitě jednou příjde a nic nevzdávej…jelikož ti nic jiného nezbývá…držím palečky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 19:55

Holka, jak ja ti rozumím..citim se stejně. Jsem 29letá sekretářka s triletym chlapeckem a pripadam si, ze jsem vsechno projela. Vejsku jsem nedodelala, pac tehu, manzel zacal pit atd a tak jsme od nej utekli, prarodice nehlidaji, vlastne nikdo nehlida, takze mi z toho uz hrabe. Penez na zbyt není. Jo a mam 20kg navic a nemuzu se jich zbavit od porodu. Chlapi potkavam tak na jednu noc a vic ani ťuk. Vetsinou suknickari. No proste na prd…ale pak se najde svetla chvile, kdy me dite ma mazlivou naladu a ja si rikam, ze bez nej by byl zivot teprve na nic, hlavne zdravi a zbytek se nejak podá..ja se ted tamerila na bydleni a cestování, mno a jestli prijde chlap nebo ne, to se uvidi. Jako furt bysme na tom mohly byt hur, nemyslis? Mohly bychom byt nezadane a bezdetne 40ky co prahnou po rodine a skoro jim ujel vlak. Tsk hlavu vzhůru :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
16.5.17 19:58

Koukám 8o že vám jaro leze pěkně na mozek :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13547
16.5.17 20:03

Nezoufej, mysli pozitivně a pak někoho potkáš. :kytka: Člověk mnohem snáz najde, když zrovna nehledá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
16.5.17 20:07
@divine woman píše:
Nezoufej, mysli pozitivně a pak někoho potkáš. :kytka: Člověk mnohem snáz najde, když zrovna nehledá.

jj to je v pohádkách :mrgreen: o té Karkulce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13547
16.5.17 20:09

@ontario7 Prdlajs, to je životní zkušenost :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
16.5.17 20:10
@divine woman píše:
@ontario7 Prdlajs, to je životní zkušenost :lol:

U mě to také tak vždy fungovalo. Když jsem nehledala a začala být spokojená s tím, že jsem bez partnera zrovna mi někdo vstoupil do života :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13547
16.5.17 20:13
@vejilka píše:
U mě to také tak vždy fungovalo. Když jsem nehledala a začala být spokojená s tím, že jsem bez partnera zrovna mi někdo vstoupil do života :lol:

Když je holka či žena spokojená i sama a není z ní cítit jak někoho hledá, má mnohem větší šance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
16.5.17 20:17
@divine woman píše:
Když je holka či žena spokojená i sama a není z ní cítit jak někoho hledá, má mnohem větší šance.

a jak to je se ženský cítit? :roll: 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13547
16.5.17 20:18

@ontario7 Je prostě v pohodě a nesnaží se někoho urvat za každou cenu. To se myslím vysledovat dá. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 20:19

Najít dneska chlapa je problém. Taky mám na to smůlu. Ne, že by o mě nebyl zájem, ale o mladé blbečky, co si chtějí někde smočit fakt zájem nemám. A vlastně na muže mají smůlu i moje dvě sestry :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama